• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan u novom sadu 70000 evra što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra što manji

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra što manji" pronađeno 2 070 nekretnina - prosečna cena 2.160 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • 4.sprat
    • kablovska
    • opremljen
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.860 €, 23,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, centar Novog Sada. Nekretnina je prostrana, uknjižena, Odlična za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozvati! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 70.000 €, 24,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052812, TELEP-JUŽNI, GARSONJERA, 24m2 U našoj ponudi funkcionalna garsonjera u mirnom delu Telepa na izuzetno infrastrukturno povezanoj lokaciji. U odlično održavanoj stambenoj zgradi izgrađenoj 2017 god. Stan je svetao, čist , južno orjentisan prodaje se namešten, Svi neophodni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 70.040 €, 24,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastična garsonjera, lepog rasporeda u centru grada. Garsonjera ima kuhinju, veš mašinu i ono što je najbitnije parking mesto koje je u ceni. Uknjižena je 1/1 bez tereta i zabeležbi, odmah useljiva. Odlična prilika. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.950 €, 24,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera na Novoj Detelinari. Lep kraj u blizini svih bitnih sadržaja. Uknjižena 1/1, bez ulaganja. Može svaka vrsta kredita. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera na Novoj Detelinari. Lep kraj u blizini svih bitnih sadržaja. Uknjižena 1/1, bez ulaganja. Može svaka vrsta kredita. Direktno od vlasnika, bez agencijske provizije. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.010 €, 24,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu odmah useljivu garsonjeru na potezu Nove Detelinare. U neposrednoj okolini se nalaze sve nepohodne stvari za svakodnevni život prodavnice, apoteke, autobuska stajališta Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.000 €, 24,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052364, PODBARA, GARSONJERA 24M2 Na prodaju garsonjera na dobroj lokaciji, Podbara. Nalazi se na četvrtom spratu bez lifta. Sastoji se iz hodnika, kupatila koji ima ležeću kadu, dnevnog boravka sa kuhinjom koja je odvojena šankom. Iz kuhinje je izlaz na malu terasu. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.000 €, 24,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100925 - Cena stana 71,000+ 3% agencijske provizije. Prodaje se nameštena garsonjera na Podbari , na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan se prodaje namešten a može i prazan. Odličan kao investicija za izdavanje. Četvrti sprat, terasa, biciklana. Etažno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam garsonjeru na Staroj Detelinari, renovirana i bez ulaganja, prodaje se kompletno nameštena. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu garsonjeru na odličnoj lokaciji. Stan je bez ulaganja, nalazi se na trećem spratu od četiri. Stan je odlično povezan autobuskim prevozom sa ostatkom grada. U blizini se nalazi sve potrebno i neophodno za život, od marketa, kafića, menjačnice, igraonica.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 73.130 € na 66.950 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 73.130 €
27.03.2026 - 66.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 1007735. Prodaje se kompletno nameštena, funkcionalna i svetla garsonjera (24 m2) na 4. spratu stambene zgrade bez lifta na Podbari. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, okruženoj zelenilom i svm potrebnim sadržajima za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera 24m2 na Novom Naselju - Futoški put. Stan je na 5 spratu zgrade bez lifta. Nema terasu. Renovirano. Trenutno pod zakupom , može se preuzeti zakupac. Kontakt: 063536286. Šifra oglas 7625. Agencijska provizija uračunata u cenu. Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.130 €, 24,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru od 24m2 na Podbari. Prodaje se kompletno nameštena. U blizini se nalazi apsolutno sve neophodno za život. Odlična investicija, kako za život tako i za izdavanje. Pozovite agente prodaje za sve dodatne informacije. Agencijska šifra: 551022, Kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.130 €, 24,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1064077 - Prodaje se nameštena garsonjera na Podbari , na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan se prodaje namešten a može i prazan. Odličan kao investicija za izdavanje. Četvrti sprat, terasa, biciklana. Etažno grejanje, kotao na struju, niski troškovi. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u nadogradnji. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 74.160 €, 24,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se prodaje potpuno namešten. Grasonjera poseduje i terasu. Fantastična nekretnina. Odlično za investiciju kao i za život. Za više informacija možete pozvati 0668442233. Vaše Gold nekretnine .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.160 €, 24,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU – GARSONJERA U STROGOM CENTRU NOVOG SADA Idealna prilika za život ili investiciju Predstavljamo vam garsonjeru na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u samom centru grada – okruženu svim što je potrebno za udoban, urban i kvalitetan život. Bilo da tragate za....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu odmah useljivu garsonjeru na potezu Nove Detelinare. U neposrednoj okolini se nalaze sve nepohodne stvari za svakodnevni život prodavnice, apoteke, autobuska stajališta... Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! 021/2100690 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 74.160 €, 24,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera od 24m2 ,na odličnoj lokaciji ,u neposrednoj blizini Riblje pijace i pešačke zone centra grada. Prodaje se bez nameštaja, a po dogovoru i uz korekciju cene i nameštena. Odlična za život ili kao investicija za izdavanje. Uknjižene 1/1. Pozvati na 0601313137. -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.075 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajn i funkcionalni prostor. -Blizina škole, vrtića,prodavnica. -Povrat PDVa-a za kupce prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053661, SATELIT, JEDNOSOBAN STAN, 24M2 <span style="font-size:12.0pt; line-height:107%;font-family:" arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:="" bold"=""> <span style="font-size:12.0pt;line-height:107%; font-family:" arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 75.000 €, 24,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu u najlepšoj ulici na Sajmu. Zgrada se nalazi u mirnom i tihom okruženju, a na svega par minuta od centra grada, takođe u blizini medicinskog fakulteta. Okruženje obiluje trgovinskim radnjama, a u neposrednoj blizini je i Futoška pijaca. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 75.000 €, 24,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na IDEALNOJ LOKACIJI Agencijska oznaka 1100842. Stan se sastoji od jedne sobe, kuhinje sa trpezarijom, toaletom i zastakljenom terasom. Nalazi se na idealnoj lokaciji, povezan sa svim gradskim dešavanjima i lako se može izdati, ukoliko tražite nekretninu za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 64.890 €, 24,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Severni Telep. GARSONJERA - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Garsonjera površine 24m2, koja se knjiži kao garaža. Pripada joj deo dvorišta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i postoji mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 75.190 €, 24,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru od 24m2 na Podbari. Prodaje se kompletno nameštena. U blizini se nalazi apsolutno sve neophodno za život. Odlična investicija, kako za život tako i za izdavanje. Pozovite agente prodaje za sve dodatne informacije. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 75.200 €, 24,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodajemo odličnu, odmah useljivu garsonjeru na Podbari. Stan je u zgradi iz 2000-ih, renoviran, opremljen i spreman za momentalno useljenje ili izdavanje. Odlična lokacija, 15 minuta hoda do centra grada, u blizini keja, kraj bogat besplatnim parking mestima, u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 63.860 €, 24,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN, KOMPLETNO OPREMLJEN STAN U POTKROVLJU - ŠIRI CENTAR ---Agencijska šifra: 1007908.Na prodaju jednoiposoban stan površine 24m2, smešten u potkrovlju manje stambene zgrade. Stan je kompletno opremljen i funkcionalno raspoređen, sa ulazom uz stepenice iz hodnika zgrade.Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 63.860 €, 24,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2022.,

www.indomio.rs

Odlična pozicija stana od 24m2 sa kompletnim stvarima-na foto. Uknjižena nekretnina 1/1 ! Može biti brzo useljivo ! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.650 €, 24,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična garsonjera na top loackiji. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.600 €, 24,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126970, I/VI. *SATELIT LUX* 24m2 - NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Stan je izuzetno osuncan i svetao.Blizina skola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 76.635 €, 24,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo garsonjeru u lepom i mirnijem delu centra, ulici Lukijana Mušickog. Garsonjera je dvorišno orijentisana, i prodaje se kompletno nameštena. Za više informacija pozovite. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.650 €, 24,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.650 €, 24,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054080 prodaja garsonjera, nekretnine Novi sad PRODAJA UKNJIŽENE GARSONJERE KOD SAJMA 25m2 ********************************************************************* Oglašavamo prodaju odlične garsonjere kod Sajma. U kvalitetnoj zgradi, na top lokaciji. Nameštena i spremna za novog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Samo u našoj ponudi! Uknjižena garsonjera na top lokaciji na svega 3 minuta od pešačke zone. Nekretnina koja je odlična pozicijom, kako za izdavanje, tako i za život. Bez ulaganja, prodaje se nameštena kao na slikama. Naša preporuka! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129309, III/. Stan 25 m2 na Detelinari, Novi Sad, atraktivna lokacija, Sajam na 5 minuta, na trecoj etazi -potkovlje, dvorisno orijentisan, bez lifta. Potrebna manja ulaganja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116515, I/. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Telepu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban stan, Novi Sad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116515, I/. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Telepu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 418)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>