• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra što manji lift Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 70000 evra što manji lift Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra što manji lift Najnovije

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra što manji lift najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 67.980 €, 37,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40941, 061 234 30 11 Stefanela, Svetao jednoiposoban stan sa velikom terasom, odličnog rasporeda, bez ulaganja. Dvorišno orjentisan sa lepim pogledom i velikom udaljenošću od okolnih zgrada, a postoji i parking otvorenog tipa u sklopu dvorišta zgrade. Stan je na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.010 €, 15,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera na odličnoj lokaciji – ulica Marka Miljanova, Novi Sad. Stan je uknjižen na 15m², dok u prirodi ima 18m². Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom, što ga čini lako dostupnim i idealnim za sve generacije. Grejanje je centralno, što garantuje komfor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.000 €, 15,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za nekretninom na atraktivnoj lokaciji u širem centru grada, imamo odličnu ponudu za Vas! Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na Podbari na 10 minuta od katedrale. Stan je u odličnom stanju, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, hrastov parket, keramika. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 66.950 €, 15,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, CENTAR - KEJ, JEDNOSOBAN STAN, 15 m2 - nudimo vam šarmantan stančić na sjajnoj mikrolokaciji - sa jedne strane Dunav, sa druge strane sam centar grada. Iako je kvadratura mala, stalo je sve što treba i savršeno je uklopljeno za jednu osobu. Idealno za iznajmljivanje! Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.950 €, 15,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 15 kvadratnih metara, smeštena u kvalitetnoj zgradi iz 2003. godine koja poseduje lift. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji u samom centru Novog Sada, na svega 500 metara od pešačke zone i u neposrednoj blizini keja uz Dunav, idealnog za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera koja se nalazi na odličnoj lokaciji kako za izdavanje tako i za život. Mirna, porodična lokacija, blizina železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, velikih trgovina, parkova, igrališta. Nalazi se na 11. spratu, komplet renovirana. Za ljubitelje visina pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam garsonjeru površine 20m2 koja se nalazi na sedmom spratu zgrade na Bulevar oslobodjenja. Stan je uknjižen 1/1. Novija zgrada koja poseduje lift, biciklanu u podrumu i poseduje video nadzor. Lokacija na Bulevaru omogućava odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam potpuno nameštenu garsonjeru površine 20 m² za veću na Novom naselju. Stan se nalazi na četvrtom spratu (potkrovlje) stambene zgrade, koja nema lift, ali je opremljena centralnim grejanjem. Nekretnina je uknjižena i bez tereta. Prodaja se vrši direktno od vlasnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 63.860 €, 20,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je uknjižena nekretnina koja se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Kraljevića Marka, blizu železničke stanice, centra grada i svih ostalih sadržaja neophodnih za modernu svakodnevnicu.Stan se nalazi na jedanaestom, poslednjem spratu zgrade, na krovu je nedavno urađena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.300 €, 21,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena sa uračunatom agencijskom provizijom Agencijska oznaka 1100580 - Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na Grbavici u blizini Bulevara Oslobođenja,stadiona. Uknjižena bez tereta i zabeležbi, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita. Dvorišno orijentisana, mir i privatnost....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u novom sadu 70000 evra što manji lift (409)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?