• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra što manji lift Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 70000 evra što manji lift Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra što manji lift Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra što manji lift zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 270.000 €, 80,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132408, V/VI, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju potpuno namešten nov četverosoban stan u luksuznoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten i uknjižen . Ovo je pravi porodični stan za život i za ljude koji cene kvalitet. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 60.000 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132257, XI/XI, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. LIMAN 1 - GARSONJERA 16 m2, UKNJIZENA namestena za zivljenje ili investicija za izdavanje. LIFT. KLIMA Zbog blizine fakulteta, izdavanje je zagarantovano. Cena nije fiksna. Moguc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Bulevar patrijarha pavla, novogradnja - kompletno renovirana garsonjera - terasa, dvorišna orijentacija - lift u zgradi - 2. sprat, nije poslednji - niske mesečne režije, grejanje na gas - dovoljno prostora za ugradni plakar u hodniku - odlična investicija Agencijska provizija u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.000 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132373, II/, lift, terasa, uknjižen. UKNJIŽENA GARSONJERA, lift, terasa. Odlična investicija za življenje ili izdavanje. Istočna strana. Potpuno renovirana, nije potrebno nikakvo ulaganje. Prodavnice i autobusko stajalište su u neposrednoj blizini. Uknjižena 1/1. Moguć....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam na prodaju komforan i funkcionalan stan 40 m2-Novo naselje. Tražite nekretninu na najzelenijoj i namirnijoj lokaciji u Novom Sadu, idealnu za život ili sigurnu investiciju za izdavanje, onda je ovo odlična prilika. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetno građene stambene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132057, VPR/IV, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, ulica Danila Kisa. Stan je uknjizen i kompletno renoviran. Okrenut prema dvoristu. Stanari zgrade imaju svoj parking sto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan dvosoban stan 40m2 (uknjižen kao garaža) sa 20m2 terase koja je gratis. Stan se nalazi u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji, i dvorišno je orijentisan. Poseduje dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa prirodnom ventilacijom, spavaću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 47,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan dvosoban stan 47m2 (uknjižen kao garaža) sa 20m2 terase koje je gratis. Stan se nalazi u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji, i dvorišno je orijentisan. Poseduje dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa prirodnom ventilacijom, spavaću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102405 - Cena 120.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se renoviran duplex stan u jednom od najtraženijih i najprestižnijih delova grada, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je funkcionalno organizovan na dva nivoa. Na donjem nivou nalazi....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u novom sadu što manji lift zadnjih 7 dana (60)
  • stan u novom sadu 70000 evra što manji zadnjih 7 dana (6)
  • stan u novom sadu 70000 evra što manji lift (408)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>