• GoHome Professional
stan u novom sadu 66000 evra što manji lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u novom sadu 66000 evra što manji lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 66000 evra što manji lift

  • Za upit "stan u novom sadu 66000 evra što manji lift" pronađeno 219 nekretnina - prosečna cena 2.327 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 30 m2
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.010 €, 40,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu nadomak centra grada. U pitanju je dvorišni stan 40m2,stan je održavan,svetao,pogodan za porodičan život. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, kuhinjom,trpezarijom i dnevnim boravkom sa ostavom. Obe spavace sobe su komforne i prozračne. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno očuvan i u potpunosti opremljen stan površine 30m², smešten u mirnom i lepo uređenom delu grada. Ovaj šarmantni dom odiše toplinom i praktičnošću, a zahvaljujući pametno osmišljenom rasporedu prostora, funkcioniše kao jednoiposoban — spavaći deo je diskretno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 41,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Avijacija, ulica Rumenački put. Po strukturi dvosoban, namešten stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim delom, spavaća soba (koja ne ulazi u kvadraturu stana), kupatilo, zatvorena terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 60.000 €, 41,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan za renoviranje u Novom Sadu, u naselju Telep. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata, bez lifta. Po strukturi je dvosoban, sa površinom od 41 m², što ga čini pogodnim za prilagođavanje prema sopstvenim potrebama i ukusu. U stanu je jedno kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.820 €, 42,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju modernog luksuznog objekta koji se nalazi u mirnom i lepom delu gradu, smeštenom na manje od stotinu metara od Dunava i na samo 5 km od centra grada. Ono čime ćemo moći da se pohvalimo biće gradnja savremenim materijalima, visok koeficijent energetske efikasnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.780 €, 43,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 62.400 €, 48,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u vaš budući dom! Ovaj moderno opremljeni stan predstavlja vrhunac udobnosti i stila, idealan za one koji traže luksuzan životni prostor u srcu Novog Sada. Sa svojim pozicioniranjem na osmom spratu nove zgrade, ovaj stan pruža predivan pogled koji će vas očarati svakog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 49,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Nova Detelinara,uknjižen dvoiposoban stan u zgradi bez lifta.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1049137 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 70.660 €, 49,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u mirnom delu Alibegovca, na svega 5 minuta od grada. Rok izgradnje će biti oktobar 2026. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 64.500 €, 51,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

20964, 061 234 30 11 Stefanela, Dobar dvosoban stan, klasičan raspored sve iz hodnika, terasa ,lift.Stan je na desetom spratu, uknjižen. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.800 €, 53,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan od 53m2 na Detelinari sa pripadajucim posebnim podrumom u zgradi bez lifta na 4. spratu. Cena stana sa klimom i kuhinjom. Stan je uknjizen 1/1, gleda na ulicu Kornelija Stankovica (terasa) i ulicu Nadezde Petrovic (decija/spavaca soba). Stan ima jako lep raspored, iz hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 57,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dupleks stan na dva nivoa na drugom spratu, bez lifta, na donjoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo, na gornjoj su dve sobe, hodnik i kupatilo. Adaptacija urađena 2000. godine. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052757 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 72.100 €, 58,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

41489, 063 547 298 Branka, Prodaje se stan na odlinoj lokaciji na detelinari,uknjizen, bez tereta, 4. sprat, bez lifta, starija gradnja, odlican raspored iz predsoblja do svih prostorija, dvostrano orijentisan, miran kraj, puno zelenila, parking za vozila ima dovoljno. Stan je idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 63.000 €, 60,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan za zakup. Idealan je za porodicu ili za tihu delatnost. Stan se nalazi na traženoj lokaciji, na par minuta do centra dešavanja i pešacke zone. Stan ima tri spavaće sobe , dva kupatila, ogroman dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Stan ima dve terase i dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110735. Izdaje se lep, kompletno opremljen, dvoiposoban stan na 1. spratu novije zgrade bez lifta. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u strogom centru grada. U cenu stana su uključeni svi troškovi.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini od jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan nadomak pešačke zone i Pupinove palate, a u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Spensa, TC Promenada i Futoške pijace. Ovaj stan čine dve etaže. Na donjoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.900 €, 67,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Telep,dvosoban, uknjizen stan na Telepu od 67 kv u zgradi od crvene fasadne cigle na 4. spratu bez lifta(stan je sam na spratu). Lako se moze pregraditi u trosoban. Za ambiciozne preko puta stana postoji tavanska prostorija od tridesetak kv koja se moze adaptirati. Uz stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Fantastičan trosoban stan na lokaciji Železnička stanica. Nekretnina je kompletno renovirana, opremljena luksuznim modernim nameštajem. Idealan za porodično stanovanje, velika dnevna soba, dve odvojene spavaće sobe. Oko zgrade dovoljno parking mesta, zelenila. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep, luksuzan stan u Veterniku, površine 68m². Smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan odiše stilom, moderno i pažljivo uređen, sa vrhunskom opremom i tehnikom koja pruža maksimalan komfor. Raspored je savršen za savremeni način života: prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODMAH USELJIV STAN LEPO NAMESTEN.IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten troiposoban stan na Bulevaru Evrope kod hotela Sheraton.Stan poseduje dve terase,dve spavaće sobe sa francuskim ležajem,jednu radnu sobu,lep veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,dve terase,kupatilo,useljivo odmah. Cena 1000 evra,plus....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen troiposoban stan na odlicnoj lokaciji. Stan kompletno i veoma lepo opremljen svim sto je potrebno za potpunu udobnost stanovanja. Stan poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje i poseduje dve terase. Stan poseduje dnevnu sobu, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen trosoban stan na dobroj lokaciji. Cena 1000 eura. Tel.0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moguca korekcija cene. Polgar Andrasa, potpuno nov stan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, sve je radjeno po meri. Stan poseduje 2 terase, dve spavace sobe sa 180x200 krevetima, zatim jedna cela prostorija je garderober, a dnevna soba je sa trpezarijom i kuhinjom. Kontakt: 062....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,svetao i kompletno opremljen stan,odlična lokacija,mali troškovi grejanje na kalorimetre,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe sa bračnim krevetom,1 gardarober soba koja može da bude i radni prostor, kupatilo,2 terase,idealno i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep trosoban stan na Bulevaru Evropa kod Hotela Sheraton,kompletno je opremljen,sve novo u stanu. Sastoji se od hodnika koji vodi u sve prostorije,dve spavaće sobe sa bračnim krevetom 180x200, jedna spavaća soba je pretvorena cela u garderober,kupatilo sa kadom,dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Novosadskog sajma. Lep i svetao, komforan trosoban stan sa opremljenom kuhinjom i klima uređajem. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, Novosadskog sajma, Kliničkog centra Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravaka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prostran kvalitetno opremljen , potpuno renoviran četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se na 7-8 minuta hoda Železničke i glavne autobuske stanice. veoma blizu Bulevara oslobođenja, stoga je povezanost sa drugim delovima grada izuzetna. Sam stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan,odlična lokacija,mirna ulica idealno za život,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,na 3 spratu bez lifta,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv,cena 850 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namesten trosoban 78m2 stan u centru u ulici Vuka Karadžičća u utbanoj vili, treći sprat bez lifta.Mirna lokacija pogodna za porodice ili studente.Cena 850e.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPO NAMESTEN DUPLEKS SA DVE SPAVACE SOBE. USELJIV ODMAH. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 70.200 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten svetao trosoban stan na najtraženijoj lokaciji za stanovanje. Nadomak TC Promenada i Spensa, u blizini pešačke zone, fakulteta, škole, vrtića Ovaj veoma komforan stambeni prostor u centralnom delu čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 70.200 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Odličan, nov, kompletno namešten, veoma svetao trosoban stan sa pogledom na Spens. Ovaj komforan stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom, odvojen toalet i terasa. Ulično orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 60.750 €, 81,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan PETFRIENDLY trosoban stan na Novoj Detelinari. Potpuno je opremljen kvalitetnim i modernim nameštajem, a prostire se na površini od 81m2. Poseduje apsolutno sve što Vam je potrebno. Nekretnina je prostrana i komforna, sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.600 €, 82,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, duplex na Grbavici. Nekretnina se izdaje kompletno nameštena i idealna je za porodično stanovanje. Neposredna blizina dve osnovne škole, srednje šole, supermarketa, restorana i kafića. Za više informacija nazovite našu agenciju i zakažite gledanje. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 9189785 - Izdaje se polu namešten stan u Starom gradu blizu Spensa, Suda i Dnava. Stan je pogodan za stanovanje a može se koristiti i u poslovne svrhe. Sadrži tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Prvi sprat, lift, terasa. Postoji parking mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi komforan trosoban stan površine 84m2 u Centru Novog Sada. Na 1. spratu od 5. STAN POSEDUJE SVOJU GARAŽU u sklopu zgrade. Izdaje se polunamešten uz mogućnost dogovora sa vlasnikom oko dodavanja stvari koje su potrebne zakupcu. Sastoji se od odvojene kuhinje i tri sobe, prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLET NAMESTEN STAN,ODMAH USELJIV. STAN IMA 3 SPAVACE SOBE. IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. DVA DEPOZITA U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opremljen stan, odlična lokacija,lep raspored na donjem delu su hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,toalet, terasa,a na gornjem delu su hodnik,3 sobe, kupatilo, dvorišno orijentisan mirno, mogućnost parkinga u dvorištu, dozvoljeni su manji kućni ljubimci,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 60.200 €, 86,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kace Dejanovic. Besplatan parking ispred zgrade, zgrada poseduje biciklanu. U stanu se nalazi masina za pranje i susenje vesa kao i sudomasina. Useljivo od 10.09. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.5 stan od 86m2, V sprat sa liftom (nije poslednji), potpuno opremljen ( komplet ugradna kuhinjska tehnika sa ugradnom masinom za sudove, masina za pranje i susenje vesa, dve klime, dva televizora), veliki parking ispred zgrade, u zgradi postoji biciklana. U blizini vekikih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122335, IV/, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se svetao i prostran trosoban stan, 90m2, u mirnom delu Novog Naselja. PET FRIENDLY. Ima moderno opremljen dnevni boravak otvorenog tipa, dve prostrane spavace sobe i dva elegantna kupatila.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 220)

<< <1 2 3 4 5 6> >>