• GoHome Professional
stan u novom sadu 66000 evra Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 66000 evra Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 66000 evra Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan u novom sadu 66000 evra zadnjih 7 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 30 m2
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam potpuno nov, jednoiposoban stan sa gratis dvorištem od 16 m². Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 100 metara od Najlon pijace i JKP „Gradsko zelenilo“, dok je tržni centar BIG udaljen oko 2 km, a centar Novog Sada svega 3,5 km. Stan je upravo završen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.050 €, 23,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajem renoviran stan od 23m2 u naselju Salajka u blizini Centra. Zgrada se nalazi u mirnom delu ulice, izgrađena 2022. godine. Ispred zgrade ima parking za stanare koji je uvek slobodan i samo za stanare zgrade. Stan ide sa svim nameštajem. Ima i malu ostavu, grejanje u stanu je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan stan na Adicama – 32 m² + 5 m² terasa Na prodaju je potpuno namešten stan u urbanom delu Adica, u ulici Sime Milutinovića Sarajlije. Stan se nalazi na prizemlju zgrade, sa dvorišne strane, što pruža osećaj kao da živite u kući – mirno, praktično i udobno • Površina:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 66000 evra zadnjih 7 dana'
62.000 €
62.000 €
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102380 - Cena je 70 000e + agencijska provizija 3%. Garsonjera u Petrovaradinu na visokom prizemlju. Grejanje je na TA peć i inverter klimu. Stan se prodaje namešten. Lokacija je dobro povezana sa gradom – centar Novog Sada je udaljen oko 10 minuta, autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 60.000 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132257, XI/XI, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. LIMAN 1 - GARSONJERA 16 m2, UKNJIZENA namestena za zivljenje ili investicija za izdavanje. LIFT. KLIMA Zbog blizine fakulteta, izdavanje je zagarantovano. Cena nije fiksna. Moguc....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>