• GoHome Professional
stan u beogradu zadnjih 7 dana što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u beogradu zadnjih 7 dana što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 1 159 nekretnina - prosečna cena 3.461 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • dve lođe
    • lift
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ekskluzivan luksuzno renoviran trosoban stan od 87m² na prestižnoj i izuzetno povezanoj lokaciji Na prodaju elegantan i besprekorno uređen trosoban stan površine 87m², sa dve komforne spavaće sobe, prostranom sunčanom terasom i pripadajućim podrumom, smešten u kvalitetnoj i odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Zvečanska Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan od 87m2, uknjižen na 81m2. Dve spavaće sobe, velika terasa, podrum. Nalazi se u odličnoj zgradi novije starogradnje. Zbog konfiguracije terena, zvanično se vodi kao prizemlje ali realno je u visini pravog prvog sprata. Ispod njega se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 261.000 €, 87,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Milana Vukosa Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 357.000 €, 87,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika na Vračaru prostran, svetao i funkcionalan stan u mirnom okruženju Na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, nudimo vam izuzetno svetao, trostrano orijentisan trosoban stan sa mogućnošću jednostavne adaptacije u troiposoban. Nalazi se u mirnoj ulici, okružen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132281, I/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan povrsine 87m² sa dve komforne spavace sobe, prostranom terasom i pripadajucim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan površine 87m² u Zvečanskoj ulici na Savskom vencu, smešten u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen je na 81m2. Stan se nalazi u mirnom okruženju punom zelenila, a istovremeno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m², sa dve spavaće sobe, prostranom terasom i podrumom, u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje na izuzetnoj lokaciji — bez ikakvih ulaganja. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima: hrastov ševron parket, italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan koji spaja duh starog Beograda i savremeni komfor. Na jednoj od najtraženijih lokacija nalazi se trosoban salonski stan koji već na prvi pogled impresionira prostranošću, elegancijom i velikim potencijalom. Sa plafonima visine 3,20 m i optimalnim rasporedom, predstavlja pravi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 86,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Resavska Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 1938 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 270.000 €, 86,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u blizini Carine, u Bloku 34, smešten u prizemlju dobro održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve sobe, dva kupatila, odvojene kuhinje i terase. U stanu je promenjena stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 328.500 €, 86,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Njegoševa Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 1932 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 299.516 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Vojvođanskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija, nalazi se ovaj izuzetan trosoban stan od 85 m² u novogradnji vrhunskog kvaliteta. Smešten na četvrtom spratu, stan pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i modernog načina života. Prostran i svetao, sa pažljivo osmišljenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Na prodaju 1/1 uknjižen stan na tri nivoa u atraktivnoj novijoj zgradi sa ograđenim dvorištem, sa parking mestom u okviru dvorišta. Stan je zidan sa savremenim stilom gradnje, sa puno prirodane svetlosti i odličnom organizacijom prostora. Dnevni boravak, tri spavaće sobe, dva kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 252.000 €, 85,30 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Nekretnina na Bežanijskoj kosi Na prodaju je funkcionalan stan na Bežanijskoj kosi, idealan za porodični život ili izdavanje. Stan je troiposoban, sa ukupno četiri sobe, od kojih su tri spavaće sobe. Nalazi se na prvom spratu zgrade, što omogućava lak pristup i udoban boravak. Ukupna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 85,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se lep i jako funkcionalan stan na Banjici. Nalazi se u zgradi od fasadne cigle od 6 spratova sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora i 2 lođe. Jako funkcionalan jer se iz dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Odličan, svetao, dvostrano orijentisan stan (jug-zapad). Bez buke, gleda na dvorište. U izvornom stanju. Lep raspored, nema prolaznih soba, sve funkcioniše iz hodnika. Dnevna soba sa izlazom na lođu, kuhinja sa izlazom na drugu lođu, kupatilo u spavaćem bloku, gostinski toalet u produžetku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kralja Petra Soba: 3 Godina izgradnje: 1955 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 460.000 €, 85,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vojislava Ilića, odlična lokacija. XENON pametna zgrada, 85+90m2- grejna površina stana i dvorišna terasa.Zgrada ima dva lifta, redovno se održava.U okviru objetapostoji SPA centar sa bazenom i celokupnim pratećim sadržajem. Troiposoban, na prvom spratu od ukupno osam. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno komforan dvoiposoban stan sa terasom u novijoj zgradi, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u jednoj od najlepših ulica na Lekinom brdu. Ono što ovaj stan izdvaja je odličan raspored prostorija (obe spavaće sobe imaju svoje kupatilo + toalet). Stan odlikuje lep pogled.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 389.000 €, 84,00 m2 cca 4630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U blizini Hrama svetog Save, u zgradi koja je u odličnom stanju, prodaje se salonski stan. Visina plafona 3,20m, stan svetao, sunčan, dvostrano orijentisan. Blizina Kalenić pijace. Poseduje terasu idealnu za uživanje. Zgrada nema lift, ali postoji mogućnost ugradnje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 269.900 €, 84,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen trosoban stan na prodaju u naselju Stepa Stepanović bez ulaganja. Nalazi se u blizini škole, na drugom spratu šestospratnice sa liftom. Stan je vrlo komforan, površine 84 kvm, odličnog rasporeda i orjentacije. Prostorije: Predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 218.000 €, 84,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je trosoban funkcionalan stan, smešten u zgradi visokog kvaliteta, od crvene fasadne cigle. Nalazi se na III spratu, uredne i održavane zgrade sa dva lifta. Stan je u izvornom stanju, delimično renoviran. Orjentisan je jugozapadno, okupan suncem tokom celog dana, a cela ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 389.000 €, 84,00 m2 cca 4630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Salonac kod Hrama – 3.5 stan, 84m², odlična lokacija Na prodaju prostran 3.5 stan površine 84m², smešten u neposrednoj blizini Hram Svetog Save, u jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u centru grada. Stan se nalazi na 3. spratu od 4 u održavanoj zgradi (bez lifta). U pitanju....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 308.000 € na 305.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 305.000 €, 84,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 308.000 €
22.05.2026 - 305.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno lep i komforan stan smešten u ulici Gavrila Principa, na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih gradskih lokacija. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj udobnosti, funkcionalnosti i odlične pozicije, sa svim sadržajima neophodnim za kvalitetan gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 329.000 €, 84,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan četvorosoban stan smešten na 14. spratu od ukupno 22 sprata u prestižnom stambenom kompleksu New Minel na Tošinom bunaru. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, master spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 336.000 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan trosoban stan u novogradnji na prestižnoj lokaciji na Novom Beogradu. Jedan od objekata renomiranog investitora koji odiše modernim stilom i arhitekturom. Mikrolokacija poseduje mnoštvo sadržaja za normalan i ugodan život, kao i više sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prijatan i lepo sređen penthaus na Zvezdari, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici Ante Bogičevića, nadomak Bulevara, Dimitrija Tucovića. U neposrednoj blizini nalaze se Zvezdarska šuma, VI beogradska gimnazija, Geodetska škola i Zvezdara teatar, što ovu lokaciju čini izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 249.420 €, 83,14 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 83,14 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 249.390 €, 83,13 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska, stan od 83,13 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 420.000 €, 83,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu BW Vista – Beograd na vodi BW Vista je stambena zgrada sa 23 sprata , završena u 2019. godini . Smeštena je u drugom redu uz Sava Promenadu , u neposrednoj blizini Savskog parka , tržnog centra Galerija , hotela The St. Regis U ponudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 165.000 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Naselje Cerak Vinogradi od skoro ima status zasticenog naselja kod zavoda za zastitu spomenika kulture Republike Srbije. Zgrada u kojoj prodajemo stan je od zute fasadne cigle. Ispred zgrade veliki parking. Stan je prostran, funkcionalan, dvostrano orjentisan, odrzavan. Dnevni boravak....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 330.000 € na 320.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 83,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 330.000 €
22.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 252.500 €, 83,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom i zelenilom okruženom naselju Cerak Vinogradi nalazi se ovaj prostran i funkcionalan četvorosoban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija sa velikim potencijalom. Dvostrano orijentisan i okupan prirodnim svetlom tokom celog dana, stan pruža osećaj komfora, privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 252.500 €, 83,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan, porodičan 4.0 stan sa mogucnoscu koriscenja jos 30 kvadrata tavanskog prostora. Nalazi se na odličnoj poziciji u okviru naselja Cerak Vinogradi, u jednoj od traženijih lokacija u odlično održavanoj zgradi sa liftom,interfonom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 252.500 €, 83,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U blizini Košutnjaka, u parkovskom okruženju mirne i tihe ulice, nalazi se ovaj komforan troiposoban stan. Smešten je u zgradi od žute fasadne cigle koja je lepo održavana. Infrastruktura je kompletna, a u neposrednoj blizini se nalaze škola, vrtići, pijaca, dosta marketa sa raznim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 365.000 €, 83,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, u zgradi Parkview, nudimo vam moderno uređen, prostran i izuzetno svetao stan sa fantastičnim otvorenim pogledom na reku i Kula Beograd. Zahvaljujući velikim staklenim površinama i odličnoj orijentaciji, stan obiluje prirodnom svetlošću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 385.000 €, 83,00 m2 cca 4640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u novoizgrađenom stambenom kompleksu Lastavice na Novom Beogradu, na izuzetnoj lokaciji preko puta tržnog centra Delta City, u okruženju koje pruža odličnu kombinaciju urbanog života, komfora i sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Stan je idealne strukture....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 255.424 €, 82,93 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Ovaj troiposoban stan deo je luksuznog stambeno-poslovnog kompleksa u izgradnji u ulici Živka Davidovića. Nalazi se na drugom spratu i čine ga tri spavaće sobe odvojene hodnikom od dnevno trpezarijskog dela i kuhinje, dva kupatila i terase. Zgrada ima urednu dokumentaciju, postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 305.000 €, 82,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prelep i komforan trosoban stan u kvalitetnoj Komgrap starogradnji – osmospratnice. Stan se nalazi na 5. spratu (lift), dvostrano orijentisan (S–Z), funkcionalnog rasporeda i odlične iskorišćenosti prostora. Struktura: Prostrana dnevna soba Kuhinja sa trpezarijom Dve velike spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 449)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>