• GoHome Professional
stan u beogradu zadnjih 14 dana lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu zadnjih 14 dana lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu zadnjih 14 dana lift

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 14 dana lift" pronađeno 371 nekretnina - prosečna cena 3.759 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosečna cena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • renovirano
    • kablovska
    • luksuzan
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 293.360 €, 73,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.5, 73.34 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 330.000 € na 315.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 315.000 €, 54,00 m2 cca 5830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 330.000 €
22.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Petrovaradinska Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 232.920 €, 58,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Tikveska (BEZ BEZ PROVIZIJE !) Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 225.000 €, 56,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo nekretninu koja se izuzetno retko pojavljuje na tržištu .Smešten u zgradi rezidencijalnog tipa novije gradnje, ovaj stan na 4. spratu nudi "penthouse" osećaj, mir i privatnost bez komšija iznad vas. Glavne prednosti nekretnine: Prostrana terasa sa pametnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 66,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan dvosoban stan sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je uknjižen na 59 m² grejne površine, uz dodatnu terasu i zasebnu lođu, a ukupna funkcionalna površina pruža visok nivo komfora i odlične mogućnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Glasinacka Sprat: 7 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.000 €, 130,00 m2 cca 5270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Hadži Melentijeva Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.900 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Fenomenalan 1.5 stan u najboljem delu Novog Beograda, u Gramšijevoj ulici. Kompletno sređen. Ima pripadajući podrum. Miran kraj, u blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život. Zgrada je bez lifta, lepo odžavana i ispred je slobodan parking. Ostaje ugradna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 263.880 €, 66,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.0, 65.97 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 500.000 €, 165,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Budimska Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar despota Stefana Sprat: 5 Spratnost: 12 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 218.320 €, 55,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.0, 54.58 m2 sa terasom od 9.14 m2, I od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Jurija Gagarina, 1.0, 32 m2 sa zastakljenom terasom, IX od IX spratova, cg, tel, 2 lifta, interfon, ktv, internet, klima, brzo useljiv, uknjizen na 30 m2. Odrzavan, izuzetno funkcionalan i svetao stan sa veoma lepim pogledom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 349.000 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Salonac kod Balkanske ulice, na raskrsnici sa ulicom Milovana Milovanovića. Stan je na 3. spratu od 5 zgrada ima lift i centralno grejanje. Takozvana kraljevska gradnja iz 1937.godine. Stan je četvorosoban, dvostran, sa dva ulaza, dva mokra čvora, ima i terasu koja jednim delom gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni namestaj (kuhinja i plakari), postoji mogiucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 3 spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 119.000 €, 28,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra ka Ulici Vojislava Ilića, u kraju poznatom kao Lion. Miran kraj grada, kompletno infrastrukturno razvijen, dok blizina raznih prodavnica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj ulici, bliže Južnom bulevaru. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 76,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 76,66m2, terasa, 7/8, lift, EG, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola. U ponudi je trosoban stan u stabeno – poslovnoj zgradi koja se nalazi na atraktivnoj lokaciji, na raskrsnici Bulevara kralja Aleksandra i Ustaničke ulice, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ulici Poručnika Spasića i Mašere. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, ali pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.925 €, 67,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 4 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U srcu Dorćola, Skenderbegova ulica, ugao sa Dubrovačkom u kvalitetnoj zgradi se nalazi ovaj dvosoban stan, uknjižen na 38m2, mereno 41m2. 4.sprat bez lifta, stepenište nije naporno, dugačko odmaralište. Jako svetao, prozori od zida do zida, gleda na Dubrovačku ulicu, jugo- zapadna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Podno i zidno grejanje (bez radijatora) obezbeđeno je pomoću toplotnih pumpi. Stan ima pogled na unutrašnje dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 545.000 €, 78,00 m2 cca 6990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ekskluzivan stan u srcu Gornjeg Dorćola – Gospodar Jevremova, 78m² Na prodaju elegantan i gotovo potpuno renoviran stan smešten u jednoj od najlepših i najcenjenijih ulica Gornjeg Dorćola – Gospodar Jevremovoj. Ovaj deo grada prepoznatljiv je po autentičnoj beogradskoj arhitekturi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 218.000 €, 84,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je trosoban funkcionalan stan, smešten u zgradi visokog kvaliteta, od crvene fasadne cigle. Nalazi se na III spratu, uredne i održavane zgrade sa dva lifta. Stan je u izvornom stanju, delimično renoviran. Orjentisan je jugozapadno, okupan suncem tokom celog dana, a cela ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 315.000 €, 84,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U ponudi imamo predivan porodičan stan u Mileševskoj ulici nadomak SC Vračar. Lokacija je fenomenalna, u blizini se nalazi mnoštvo kafića, restorana, prodavnica, autobuskih stajališta i svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je idealnog rasporeda, sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Skadarska Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan na dobroj lokaciji u Mirijevu. Zgrada dobro održavana,nema lift. Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom,spavaća soba,kupatilo i terasa. Mesečni troškovi niski,grejanje je etažno na struju. Mikrolokacija odlična,blizina osnovne škole,vrtića,pijace,Doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2. 0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 265.000 €, 71,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, prazan, uknjizen na 61 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u modernoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 232.920 €, 58,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.5, 58.23 m2 sa terasom od 9.14 m2, II od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 42,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Smiljanićeva Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 197.000 €, 40,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Molerova, 1.5, 40 m2 + lodja 9 m2 + dvoriste 30 m2, PR od IV sprata, eg (klima), bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 38 m2, ostava 6 m2, predratna zgrada u blizni Njegoseve ulice. Lep manji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (58 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 58 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U najlepšem delu Zemuna, na samom Keju, u prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan na petom spratu, sa dve lođe i bočnim pogledom na Dunav. U urednoj zgradi sa dva lifta, i sređenim ulazom, dvostrano orijentisan, funkcionalan, sunčan, svetao, izvorno dobro održavan. Ima odvojen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 60m2, terasa, podno grejanje, lift, VPR/IV. Građevinska dozvola. Stan u novogradnji na visokom prizemlju, visine prvoga sprata. Poseduje dve spavaće sobe, dnevno trpezarijski deo, kuhinju , terasu i kupatilo. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 29.000,00 evra. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.900 €, 62,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom delu Bloka 70, u neposrednoj blizini TC Piramida, nalazi se ovaj dvoiposoban stan za prodaju. Smešten je u urednoj i održavanoj zgradi sa dva lifta, teretni i mali. Na manje od 10-ak minuta šetnje nalaze se škola, vrtić, dečije igralište, Dom zdravlja, Lidl, tržni centri,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 419.000 €, 105,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Beogradska Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 1968 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 59,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, namešten, 2.0, cg, renoviran, 2/6, lift, lođa. Na prodaju renoviran dvosoban stan u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, nadomak Košutnjaka. Stan na odličnoj lokaciji idealnoj za porodični život, daleko od gradske buke a sa brzom vezom ka svim delovima grada. Svetao,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 371)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>