• GoHome Professional
stan u beogradu zadnjih 14 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu zadnjih 14 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 2 727 nekretnina - prosečna cena 3.464 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • 2.sprat
    • interfon
    • klima
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 420.000 €, 70,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što je potrebno u neposrednoj blizini. U prilici smo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 268,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Vojvodica Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 268,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Skojevsko naselje, Luke Vojvodica, 5.0, 268 m2 sa 2 terase, II od II sprata, dupleks, cg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 138 m2, dva natkrivena parking mesta u ceni stana, novija zgrada....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu zadnjih 14 dana što veći'
140.000 €
305.000 €
929.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800.000 €, 250,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dobrinjska, pr/5, cg, uknjižen-Prodaje se biznis, ugovorna površina je 170m2 a stvarne površine 250m2. Vlasništvo pet apartmana površine 40m2, 30m2, 35m2, 30m2, podrum - 75m2, dve pomoćne prostorije + dva apartmana u zakupu ukupne površine od po 55m2.Izdaju se kao stan na dan. U samom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 850.000 €, 242,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzan penthouse u novogradnji sa prelepim pogledom na Dunav i Pupinov most. Zgrada posedujelift, ulaz i hodnici su u mermeru, a prilaz garaži je putem betonske rampe. Stan je idealan za kupce koji žele mir u komfornom domu, sa sopstvenim bazenom, ogromnom terasom i mogućnošću pravljenja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 769.990 €, 232,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 5.0, 232m2, terasa, 5/5, podno grejanje, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan penthouse na Banovom brdu u novogradnji na petom spratu. Stan se sastoji od četiri spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 710.000 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Uroša Soba: 7 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 765.000 €, 224,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Uroša Soba: 6 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 217,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na izuzetnoj lokaciji Banjice, u neposrednoj blizini Paunove ulice, u mirnom i tihom okruženju, nalazi se ovaj komforan, renoviran duplex od 217m2. Smešten je u zgradi koja je uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji za ugodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 390.000 €, 207,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kostolačka, 1/2, eg, uknj.-Stvarna površina-207m2 , ugovorna površina-207.00m2, Prodaje se 6.0 stan u Kostolačkoj ulici. U pitanju je porodična stambena zgrada, s tim da stan ima svoj posebni ulaz kao i sopstveno dvorište sa pomoćnim prostorijama iza zgrade, a ispred ulaza je napravljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 730.000 €, 207,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnoj, rezidencijalnoj ulici na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, nalazi se dupleks koji spaja luksuz, komfor i savršen raspored u jednu skladnu celinu. Ovaj prostrani stan je idealan za one koji traže mirno okruženje, a da su istovremeno povezani sa svim važnim tačkama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Patrisa Lumumbe, 4/4, eg, uknjižen-Ugovorna površina 175m2. Karaburma, prodaje se prelep petosoban stan na potkrovlju, nadograđen, uknjižen, renoviran i luksuzno namešten. Prostrana dnevna soba koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom sa puno svetlosti i opustajuće uklopljenim nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 389.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se prostran dupleks stan površine 200 m2 u jednom od najkvalitetnijih delova Novog Beograda – Blok 44, za poznavaoce kvalitetne gradnje sa kraja 1980-ih, uređenom ambijentu i prepoznatljivim šestospratnim belim lamelama, bez industrijskih objekata u okolini – idealno za miran....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 389.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 425.000 €
20.05.2026 - 389.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nehruova, 6/7,-Stvarna površina-200m2 , ugovorna površina-200.00m2, Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 510.000 €, 200,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Grčića Milenka, 3/4, cg, uknjižen- Stvarna površina-200m2 , ugovorna površina-194.25m2, U prilici smo da vam ponudimo luksuzan dupleks u najlepšem delu Lekinog brda. Zgrada je novije gradnje, useljena 2014,godine. Građena je po najvišim standardima gradnje. Dupleks se prostire na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 320.000 €, 191,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mihaila Bulgakova, vpr/4, cg, uknjižen, novo, hitna prodaja,-Odličan stan za svaku preporuku 3 parking mesta. Podrum 35m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 634.900 €, 187,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gospodara Vučića, 4/4, uknjižen-Stvarna površina-187m2 , ugovorna površina-187.00m2, Prodaje se ukljižen lux 6.0 stan od 187m2 u najlepšem delu ulice Gospodara Vučića.Veoma je svetao, četvorostrano orijentisan sa pogledom na Hram Svetog Save i Avalu, i odlično je povezan sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 590.000 €, 187,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U maloj zgradi sa privatnim dvorištem prodajemo lux penthouse duplex, sagrađen 2005. godine kao nadogradnja zgrade iz 60-ih. Donji nivo stana sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, velike centralne dnevne sobe sa visinom plafona od preko 6m,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 850.000 €, 185,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Hram Svetog Save, nalazi se izuzetno funkcionalan i prostran stan u prizemlju novije zgrade, ukupne površine 185 m², sa zasebnom terasom od oko 50 m². Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, reprezentativnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 510.000 €, 183,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Dom koji spaja luksuz i toplinu porodičnog života Ova prelepa stambena zgrada osmišljena je s posebnom pažnjom, kombinujući vrhunski kvalitet i eleganciju. Svaki detalj pomno je odabran kako bi pružio dugotrajnost i visok standard stanovanja. Veliki prozori donose obilje prirodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 449.000 €, 181,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran dupleks od 115,6 m2+65.41m2 u Beogradu, na Zvezdari, u Mirijevu, na 4. i 5. spratu zgrade od 5 spratova. Stan je uknjižen, što predstavlja dodatnu sigurnost pri kupovini. Lokacija je veoma pogodna za porodičan život, jer pruža mirnije okruženje, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 180,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, lux dupleks na najlepšoj lokaciji u Borči u ulici Mihaila Šolohova. Stan se sastoji iz hodnika, kuhinje sa trpezarijom, toaleta, lodje, I salona. Na spratu se nalazi prostrani dnevni boravak, na koji se nadovezuje predivna terasa sa pogledom na dečiji park, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 950.000 €, 180,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Miloja Đaka Soba: 4 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 629.265 €, 180,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma kvalitetan objekat u modernom stilu na Donjem Dorćolu u blizini Dunava i SC "25. maj". Planiran i projektovan je linijski park, kao i metro, a ulica Cara Uroša se širi za 9m, što će uticati na životni standard stanara, a isto tako i na cenu stanova. U urbanom skladu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 820.000 €, 180,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostran salonski stan u prelepoj i kvalitetnoj starogradnji na Gornjem Dorćolu, u jednoj od najtraženijih ulica u centru Beograda - ulici Kralja Petra. Lokacija pruža odličan balans između istorijskog karaktera grada i savremenog urbanog života, uz neposrednu blizinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 190.000 €, 180,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je stan u Mirijevu II, na petom spratu zgrade sa liftom, na jednoj od najboljih lokacija u blizini pijace. Stan je svetao, dvostrano orijentisan, sa prelepim pogledom i nalazi se u redovno održavanoj zgradi. Osnova stana iznosi 90 m² i raspolaže sa tri spavaće sobe, dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 354.000 €, 177,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MIRIJEVO 4 – LUKSUZNO RENOVIRAN PORODIČNI STAN SA POGLEDOM NA ZVEZDARSKU ŠUMU Na prodaju izuzetno prostran i kompletno renoviran stan u naselju Mirijevo 4, u ulici Milice od Mačve. Stan se nalazi na 2. spratu manje stambene zgrade od ukupno 3 sprata, u mirnom okruženju sa pogledom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Primućura Žarka Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 889.000 €, 177,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Moderan, ultra luksuzan stambeni kompleks, u idealnom skladu sa svojim prirodnim i urbanim okruženjem. Projektovansa istančanim osećajem i izuzetnom elegancijom, fasada zgrade predstavlja besprekoran spoj luksuznih savremenih materijala kao što sukamen i keramika i visokokvalitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 399.000 €, 176,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se atraktivan i moderan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Zvezdara Teatra na opštini Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na četvrtom spratu, sa liftom koji vodi direktno u stan, što pruža dodatni komfor i privatnost. Postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 365.000 €, 175,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo troiposoban stan u novogradnji, u najlepšem delu Zvezdare, između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Dimitrija Tucovića. Objekat će biti modernog izgleda, izgrađen po najvišim standardima gradnje. Stan će se nalaziti u prizemlju zgrade, ukupne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 172,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Učiteljsko naselje, stan od 52m2, sa pripadajućom garažom od 120m2. Stan se nalazi u ravni sa zemljom. Etažno grejanje. Raspored: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarijski deo, dve spavaće sobe, kupatilo, pripadajuće dvorište. Uz stan se prodaje i garaža od 120m2. Trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 3 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 515.850 €, 172,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 172 m2pogled na Hram Sv.Save V i VI sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 897.888 €, 171,00 m2 cca 5250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi petosoban stan sa prelepim pogledom na reku u zgradi BW Sena. Stan se prostire na170.82m2, nalazi se na21. spratu, sastoji se od open space dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe, kupatila, terase i vešernice. Stan je severo-zapadno orijentisan i pruza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 580.000 €, 171,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U samom središtu Beograda, tamo gde se gradski ritam najjasnije čuje, prodaje se salonac na Slaviji – prostor od 171 kvadratnog metra, u kojem svaka soba priča svoju priču, a prozori otvaraju pogled na grad koji ne prestaje da živi. Stan se nalazi na lokaciji koju je teško nadmašiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 888.000 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Knez Mihailova, 5/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-170m2 , ugovorna površina-167.00m2, Na prodaju osmosoban stan u srcu Knez Mihailove. Stan se koristi kao prostor za razradjen posao u kojem je vlasnik već 17 godina. Novi vlasnici mogu nastaviti sa istom delatnošću uz obezbedjen property....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 556.940 €, 169,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Cena stana je sa uračunatim PDV-om. Stambeno-poslovni objekat Square 2 se nalazi u Beogradu na 6 kilometara od centra grad, u opštini Voždovac, prilaz iz dve ulice Vojvode Stepe i naselja Stepa Stepanovic. Objekat se nalazi prekoputa obdaništa i osnovne škole, kao i u blizini mnogih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 4.0, 168m2 (terasa + dve lođe 39m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna novogradnja, vrhunskog kvaliteta, u prestižnom delu grada, nudi priliku za bajkovit život. U ponudi četvorosoban stan izvanredne strukture i funkcionalnosti:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 453)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>