• GoHome Professional
stan u beogradu pala cena što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • stan u beogradu pala cena što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu pala cena što manji

  • Za upit "stan u beogradu pala cena što manji" pronađeno 2 045 nekretnina - prosečna cena 3.465 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • klima
    • namešten
    • luksuzan
    • potkrovlje
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 224.000 €
01.04.2026 - 210.000 €
29.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u Profesorskoj koloniji, u mirnoj ulici, na atraktivnoj gradskoj lokaciji. Trenutno se izdaje kao muzički studio, ali se prodaje prazan, spreman za prenamenu prema potrebama novog vlasnika. Prostor je svetao, funkcionalan i pogodan za izdavanje, kako za stanovanje,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 135.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 59,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 140.000 €
03.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan sa izuzetno dobrim rasporedom u mirnom delu Mirijeva. Funkcionalna struktura obuhvata dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik i zasebnu kuhinju. Bez suvišnih prolaza, maksimalno iskorišćen prostor. Odličan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 259.000 €, 59,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 310.000 €
10.04.2026 - 295.000 €
22.04.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vodm ponudimo odličan izuzetno svetao dvosoban stan se nalazi u zgradi iz 60tih godina u blizini Lipovog lada.Zgrada je održavana sa interfona i liftom sa dva stana na spratu.Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom,ostave,kupatila sa prirodnom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 150.000 € na 142.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 142.000 €, 59,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan stan od 66m2, smešten na 4. spratu uredne zgrade bez lifta, u mirnom delu Karaburme okruženom zelenilom. Stan je izvorno dvosoban (2.0), ali je adaptibilan u dvoiposoban (2.5) zahvaljujući izuzetno funkcionalnom rasporedu prostorija. Struktura stana: Ulazni hodnik....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je komforan, porodično organizovan stan površine 59 m², uknjižen 1/1, smešten u kvalitetnoj i dobro održavanoj novogradnji sa obezbeđenim parkingom za stanare ispred zgrade. Stan je bez potrebe za dodatnim ulaganjima i spreman je za useljenje. Prostor je funkcionalno osmišljen....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 370.000 € na 345.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 345.000 €, 59,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 370.000 €
22.04.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je dvosoban stan površine 59m², smešten u luksuznom kompleksu Novi Dorćol. Stan se nalazi na drugom spratu, jednostrano je orijentisan, sa otvorenim pogledom koji ne gleda direktno u drugu zgradu, što pruža dodatnu privatnost i osećaj komfora. Raspored je odličan i funkcionalan:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 238.000 € na 229.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 229.900 €, 59,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 245.000 €
23.03.2026 - 238.000 €
17.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan koji ima ono što kupci najviše traže: svetlost, mir i odličnu lokaciju. Na prodaju stan u Bloku 70A, u neposrednoj blizini reke Save, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Jugo-zapadna orijentacija donosi obilje sunčeve svetlosti tokom celog popodneva, dok velika terasa gleda....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 217.000 € na 210.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 217.000 €
10.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan dupleks u kući, potpuno uknjižen, na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što pruža više privatnosti i mira. Pogodan je i za stanovanje, i za razne poslovne delatnosti – kancelarije, ordinacije, edukativni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 305.000 € na 289.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 65, 289.000 €, 59,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 305.000 €
17.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 189.000 € na 185.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 197.000 €
17.04.2026 - 189.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan stan u Vojvođanskoj ulici, u zgradi iz 2015 godine, korisne površine 59m. Stan se nalazi na četvrtom spratu, iznad je tavanski prostor, u zgradi sa liftom. U zgradi se nalazi garaža, vlasništvo Parking servisa. Prostorije: hodnik, kuhinja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 219.626 € na 214.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 214.000 €, 59,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 219.626 €
25.02.2026 - 214.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127404, III/III, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana, 57 m2, u manjoj stambenoj zgradi sa 8 stanova, sa liftom,na lepoj lokaciji, u mirnoj ulici. Raspored prostorija: dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-392 (od ukupno 393)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>