• GoHome Professional
stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata što jeftiniji

  • Za upit "stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata što jeftiniji" pronađeno 375 nekretnina - prosečna cena 1.891 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 84.000 €, 54,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Parking Terasa .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo odličanu ponudu stanova smeštenih u naselju Boleč. Sve u stanu je novo, nikad useljavano. Uknjiženo je, moguća je kupovina na kredit. Zgrada sa 8 stanova i 12 parking mesta, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Interfon, alarm, video nadzor i kolor video.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 84.000 €, 36,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan i potpuno renoviran dvosoban stan u mirnom i porodičnom delu Borče. Odmah je useljiv. Stan je površine 36m2 i prostor je optimalno iskorišćen. Prostorije u stanu su: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i praktična ostava. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 84.780 €, 45,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2022.,

www.vintimnekretnine.com

STAN NA POVUCENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU SKOLE, OBDANISTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRDJENOM REPUTACIJOM KVALITETA GRADNJE, FUNKCIONALNOSTI STANOVA I POSTOVANJA ROKOVA. OBJEKAT NIZE SPRATNOSTI SA LIFTOM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 84.780 €, 45,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN NA POVUČENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM REPUTACIJOM KVALITETA GRADNJE, FUNKCIONALNOSTI STANOVA I POŠTOVANJA ROKOVA. OBJEKAT NIŽE SPRATNOSTI SA LIFTOM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 84.820 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 42.42m2, terasa. noeveški radijatori, dva lifta, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja sa pogledom na Dunav i Avalu, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje sa svim sadržajima za šetnju, sport, rekreaciju, igru , blizina škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 84.900 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu naselja Kotež, u ulici Veletinska, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. U neposrednoj blizini je sva neophodna infrastruktura, vrtić, škola, Dom zdravlja, pijaca, marketi, kao i svi ostali neophodni sadržaji za udobno stanovanje. Povezanost sa ostalim delovima grada je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 84.900 €, 55,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE SVIM NAŠIM KLIJENTIMA: Zgrada je novijeg datuma nalazi se u samom centru naselja nedaleko od svih potrebnih objekata infrastrukture (stanica, gradskog prevoza, prodavnice,škole itd.). Stan je po strukturi dvosoban, iz hodnika se ide u sve prostorije: prostrani kuhinjsko-trpezarijsko-dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 84.999 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednoiposoban stan sa dvoristem u novijoj zgradi na Zvezdari blizu SC OlimpNa prodaju jednoiposoban stan povrsine 40 m2 u mirnom delu Zvezdare u blizini Sportski centar Olimp. Stan se nalazi u prizemlju zgrade novije gradnje spratnosti PR od ukupno 4 sprata i predstavlja odlicnu priliku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA Stan 1.5: BEOGRAD-BEOGRAD, Novi Beograd-Blok 18 (Staro Sajmište), , Sajmište, 40m2, 85000 eur Pogledajte i druge slične stanove na https://www.hillnekretnine.rs/ Posrednička naknada koju plaća kupac u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 85.000 €, 41,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican 1.5 stan,uknjizen za svaku preporuku. agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Internet.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122266, PR/, uknjižen. + T - 20m2 nije ušla u kvadraturu. Lokal pogodan kao investicija ili proširenje sopstvenog posla. Pogodan za salon, kancelariju, brzu hranu Na odličnoj lokaciji u blizini škole, autoputa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121670, III/III, klima, terasa, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. ISKLJUČIVO KEŠ KUPCI! Predstavljamo vam lep I izuzetno svetao stan, koji se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu ulice okružen zelenilom. Stan je renoviran....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 85.000 €, 49,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 89.000 €
22.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban, uknjižen stan kod Muhara, u centru Zemuna. Stan je uknjižen na 38m2, a mereno ima 49m2. Lokacija je odlično povezana sa centrom grada i Novim Beogradom, a takođe se nalazi u blizini Gardoša i Zemunskog keja, što ovoj nekretnini daje potencijal za izdavanje kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen i opremljen apartman u mirnom naselju Zova, poseduje odvojenu spavaću sobu, daljinsko grejanje, parking u naselju. Ag. prov 2% Struktura 2.0 Kvadratura 50m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje Grejanje Etažno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jako lep 3,0 stan u novogradnji u najlepšem delu Altine, sa svim potrebnim sadržajima za život. Stan se nalazi na trećem spratu i odlično je pozicioniran, istočne orjentacije, sa niskim troškovima održavanja. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 85.000 €, 54,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u prizemlju nove zgrade u ulici Rudi Čajeveca. Zgrada je u finalnoj fazi izgradnje i uskoro se očekuje useljenje. Stan se nalazi u prizemlju, kota nula, pa pored ulaza iz zgrade postoji i direktan ulaz spolja, preko ograđene terase sa kapijom. Ugradni materijali su kvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 85.000 €, 54,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120624, I/II, dupleks, klima, za renoviranje, stara gradnja, parking, podrum, deljiv, stambena zgrada. Stan iz otkupaprvi deo je stan u prizemlju od 27m2(kuhinjsko-trpezarijski deo i dnevna soba.kupatilo)za komplet renoviranjegrejanje na gasdrugi deo stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Padinska Skela ukupne površine 56 m2,po strukturi dvosoban.Odlična lokacija,blizina prevoza,doma zdravlja,vrtića,škole,pošte i sl.Uknjižen. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 56 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 3 Ukupno Spratova: 4.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 43764, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Kompletan nameštaj i tehnika su novi. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu, te ste zaštićeni od gradske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom delu Barajeva u naselju Gaj. Uknjižen je na 57m2 i ima još 13m2 korisne površine. Sastoji se od: ogromnog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom, jedne velike spavaće sobe, jedne manje sobe sa sopstvenom terasom, kupatila u koje se ulazi iz hodnika, još jedne terase na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan, nisko prizemlje koje nije ukopano. Stan je svetao pogodan za poslovni prostor. Blizina linija gradskog prevoza, škole obdaništa, prodavnica. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje u Jadranskoj ulici! Nalazi se na III spratu od 4, zgrada ima lift. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe od 30m2, dva mokra čvora, dve spavaće sobe, terase sa pogledom na dvorište, istočno orjjentisan. Namešten komplet, odlično održavan. Stan u srcu Vračara,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara, kod Hrama Svetog Save, izdaje se lux trosoban stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan je vrlo funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinjom, zastakljenom lodjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, potpuno renoviran stan na Tašmajdanu. Izuzetno funkcionalan, potpuno renoviran stan na Tašmajdanu. Stan se nalazi se zgradi u kojoj postoje dva lifta (rekonstruisana), vrlo uredna. U stanu je sve što postoji zamenjeno, i vrlo ukusno adaptirano. Stan, kao što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo prelep, trosoban svetao i konforan stan kod Liona u mirnijoj ulici Nalazi se u novijoj kvalitetnoj zgradi sa interfonom i bešumnim liftom Stan je uknjižen na 83m2, plus tri terase površine 17 m2 pristupačne iz svake prostorije Nalazi se na petom spratu Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.100 €, 46,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130560, IV/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako bi zadovoljile....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 85.200 €, 71,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za porodicu u kompleksu Voždove kapije. - Privatno dvorište sa portirom, dečijim igralištima, padel terenom, zelenilom - Izlazi na ulicu Vojvode Stepe – dobro povezano sa gradom. - Kvalitetna novogradnja sa fantastičnim pogledom. - Stan se izdaje neopremljen – ima ugradne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na svega par minuta od KNEZ MIHAILOVE ULICE I OBILIĆEVOG VENCA. Kompletno renoviran luksuzan stan, od ukupno 65 m2. Nalazi se u kvalitetnoj i lepo održavanoj zgradi na četvrtom spratu, u zgradi sa liftom stan ima veliku spavaću sobu sa ugradnim garderoberom, prostranu i lepo osvetljenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj .....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 85.600 €, 107,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo petosoban stan za izdavanje u mirnom kraju naselja Cerak. Neposredna blizina autobuskih stajališta, parkova, škole, pijace. Dobra povezanost sa gradom i putem Ibarske magistrale koja je u blizini. Stan je četvorosoban, površine 107m2 i nalazi se na četvrom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Udoban 2.5-soban stan u Mirijevu I, idealan za život ili izdavanje. Nova zgrada u završnoj fazi, useljenje leto ove godine. Dokumentacija uredna. Prizemlje (nije ukopan). Površina 36,76 m² + terasa 3 m². Istočna orijentacija, ka dvorištu. Visina plafona je 2.7. Funkcionalan raspored:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 2. 5, 40m2 (terasa 3m2), PR/2, EG, interfon Na prodaju funkcionalan stan u prizemlju nove zgrade. Od prostorija stan poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe i kupatilo. Zgrada je u završnoj fazi izgradnje, useljenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Terasa Interfon Jovanke Radaković Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 86.000 €, 56,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, Boleč, Osmog marta, 60m2 (49m2+11m2 terasa) ------------------------------------------------------------------------- 60m2 (49m2+11m2 terasa), 2.5, PR/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, telefon, uknjižen Stan se nalazi u prizemlju potpuno renorivarne zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 86.000 €, 37,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja, komforan stan, na dobroj lokaciji u neposrednoj blizini prevoza i prodavnica. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavace sobe. dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Zbog konfiguracije terena u stan se ulazi silaskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, luksuzno renoviran četvorosoban stan od 86m² na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u ulici Olivere Marković, nadomak Košutnjaka. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja, idealan za one koji žele mir, komfor i kvalitetno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 86.250 €, 69,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85120, IV/IX, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, nadomak tržnog centra Galerija, Kule Beograd, Kliničkog centra, Savskog Trga. Stan je moderno opremljen, strukturno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 86.400 €, 36,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji u Jajincima, smešten u uređenom i mirnom kompleksu. Stan poseduje terasu i funkcionalan raspored prostorija, idealan za porodičan život. Objekat je građen kvalitetnim materijalima, a ispred zgrade se nalazi veći broj parking mesta za stanare....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 376)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>