• GoHome Professional
stan u beogradu do 2400 eura/m2 uknjižen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2400 eura/m2 uknjižen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2400 eura/m2 uknjižen Najnovije

  • Za upit "stan u beogradu do 2400 eura/m2 uknjižen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 151.200 €, 63,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115635, VPR/III, klima, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Stan se nalazi na Ledinama,trosoban po strukturi,ima kuhinju sa dnevnim boravkom,dve spavaće sobe i kupatilo,grejanje na norveske radijatore i inverter klimu,ima jednu lodju,dtan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 259.000 €, 108,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 72.000 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116456, PSUT/IV, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. Stan uknjižen kao garsonjera, po strukturi 1,5. Kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. renoviran pre 2 godine. U blizini škole, vrtića i doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 398.000 €, 170,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, centar - Risanska 5. 0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za prodaju petosoban stan u centru grada u zgradi iz 1956. godine, a dupleks stan je izgrađen 2003. godine. Pozicioniran je na petom spratu zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 45,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirijevo 3 prodaja uknjižen dvosoban stan 45m, novija gradnja, 1. sprat Ako tražite uknjižen dvosoban stan u novijoj zgradi u Mirijevo 3 , ovo je prilika koja zaslužuje pažnju. Na prodaju je funkcionalan stan površine 45m, smešten u Mirijevu 3, u blizini Osnovne škole Pavle Savić....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 102.500 € na 98.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 102.500 €
06.05.2026 - 98.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora. Ovaj stan je na drugom spratu, sa kosinama samo u jednom delu dnevnog boravka .Izuzetno funkcionalan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 102.500 € na 98.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 90.000 €
19.04.2026 - 102.500 €
06.05.2026 - 98.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora.Stan je vrlo funkcionalan i svetao.. kosine su samo u jednom delu dnevnog boravka. Uknjižen. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 72.000 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116456, PSUT/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Stan uknjizen kao garsonjera, po strukturi 1,5. Kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaca soba, kupatilo. renoviran pre 2 godine. U blizini skole, vrtica i doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126292, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima najbolji komfor i uslove za svakodnevni zivot. Gradjevinska dozvola....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 2400 eura/m2 uknjižen (2300)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>