• GoHome Professional
stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 kablovska

  • Za upit "stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 kablovska" pronađeno 160 nekretnina - prosečna cena 1.028 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 80000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 138.999 € na 136.999 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 136.999 €, 60,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 149.999 €
24.02.2026 - 144.999 €
27.02.2026 - 144.899 €
03.04.2026 - 141.999 €
01.05.2026 - 139.999 €
05.05.2026 - 138.999 €
12.05.2026 - 136.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan i svetao stan na odličnoj lokaciji, u srcu grada. Idealno za samce, parove ili mlađe porodice. Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom. Terasa sa prelepim pogledom. Spavaca soba sa francuskim ležajem i plakarom. Potpuno namešten i opremljen (kuhinjski aparati,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 kablovska'
60.000 €
45.000 €
42.000 €
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kompletno renoviran. Terasa u dužini celog stana. Na odličnoj lokaciji, preko puta Sava Centra. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks u mirnom delu Senjaka, stan u kući sa zasebnim ulazom. Stan ma terasu. Režije su po potrošnji. Uslovi zakupa Obavezan depozit 1.200 € Useljiv od 1. 9. 2025. Nije dozvoljeno pušenje Nisu dozvoljeni kućni ljubimci Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu za nepušače,bez kućnih ljubimaca,bez lifta,greje se na norveške radijatore. Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i prazan stan u Mirijevu 4, u ulici Ljubiše Miodragović. Trenutno je prazan ali po potrebi može biti u potpunosti opremljen nameštajem. Stan je okrenut od ulice, na prizemlju, po strukturi je dvoiposoban. Poseduje kuhinjske elemente. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 57.000 €, 60,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan stan u BW Vista,18.sprat,useljiv odmah.Cena je sa garažnim mestom. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan potpuno nov, sa parkingim mestom, uračunato u cenu. Blizu je osnovne škole, srednje škole do Bulevara 5 minuta. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 60,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zamislite da pronađete svoj idealan dom na savršenoj lokaciji, u mirnom okruženju, ali u blizini svih sadržaja koji vam mogu biti potrebni. Ovaj komforni porodični stan je pravo mesto za život – prostoran, svetao i odmah useljiv. Stan je savršen za porodice, jer se sastoji od prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten,komforan,svetao stan sa terasom u Kneza Miloša bliže Višegradskoj ulici. Funkcionalni raspored prostora obuhvata dve prostrane sobe, kupatilo, toalet, praktičnu ostavu i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje.Na raspolaganju su dve klima jedinice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, za najam, stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, na Zvezdari, kod Liona Na 15 minuta od Vukovog spomenika, blizu Bulevara, ulice Vojislava Ilića, blizu Beo shoping centra, Cvetkove pijace itd. Odlično povezan sa svim delovima grada putem više linija gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam stan u centralnoj ulici na Karaburmi, u Mirijevskom bulevaru, u nadogradnji na petom spratu. Moderno koncipiran plan izgradnje, bez utroška kvadrature, sa lepim rasporedom prostorija. Na spratu će biti samo 4 stana, zgrada će biti uređena i renovirana, a stanovi će biti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Cvetnom trgu okružen Tašmajdanom, Slavijom, parkom Manjež, Jugoslovenskim dramskim pozorištem, Studentskim kulturnim centrom, Beograđankom, osnovnom školom "Vladislav Ribnikar", Trećom gimnazijom.Izolovan od gradske buke sa sopstvenim dvorištem i baštom. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 61.000 €, 61,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan (vrhunski nemački kvalitet nameštaja, bele tehnike, italijanske pločice, nov parket, Bosalova sigurnosna vrata) na duži vremenski period, dvostrano orjentisan u mirnom delu Vračara. Stan je zvučno izolovan. Parking u okviru dvorišta zgrade samo za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Botanička bašta, Vojvode Dobrnjca; 65m2 (uknjiženo 59m2), 2.5, II/4, cg, klima, interfon, internet, kablovska; Kompletno namešten dvoiposoban stan na drugom spratu uredne zgrade bez lifta (stepenište nije "naporno") u blizini Botaničke bašte. Stan je dvostrano orijentisan i veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 136.000 €, 59,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Karaburma, Patrisa Lumumbe , uknjižen, renoviran,dvosoban stan na četvrtom spratu. 58m2 grejne a 59m2 građevinske površine. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje sa terasom, velikog dnevnog boravka i spavaće sobe. Kontakt:Nenad Raškov, 061/240-9737. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.556 €, 59,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 45.750 €, 61,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predivan dvorišno orjentisan stan na Lekinom brdu u Kruševačkoj. 2 spavaće sobe sa bračnim krevetima, prostran dnevni boravak od 25m2, kuhinja sa svim aparatima, EG na struju, I/IV sprata, interfon sa kamerom. Mesečni računi (infostan, čišćenje): 4000 din. Autobuska i trolejbuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 35.400 €, 59,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skojevsko naselje, Luke Vojvodića, preko puta Hrama Sv. Luke. Dostupan od 1. februara 2025. godine Izuzetna lokacija u naselju, zgrade okružene parkovima i zelenilom sa prelepim pogledom. Komforan dvosoban stan, 59m2, cg, topla voda. Renoviran, opremljen, sunčan, svetao sa izuzetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 97.600 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux, dvosoban, potpuno namešten stan u Kneza Miloša Residence. Nov, luksuzni kompleks je simbol novog načina života u centru grada u kome su svi zahtevi u pogledu životnog standarda ispunjeni. Recepcija, obezbeđenje, profesionalno održavanje 24/7, 400 parking mesta, brojne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe, u kojoj je kuhinjska niša, 2 spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. U zajedničkom dvorištu je i manja kuća, sa posebnim ulazom i strujomerom. Dvorište je ograđeno, u njemu je i ostava-šupa,dvoirište ima sopstvenu kapiju. Kuće nisu uknjižene. Deo jedne je uknižen-24m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban na premijum lokaciji, bogat prirodnim svetlom. Nalazi se u mirnom delu ulice, a na svega nekoliko minuta od dinamičnih dešavanja i bogatog izbora sadržaja. Kupljeni su novi ormani, novi sto za trpezariju koji se uklapa u prostor, biće i sudomasina.Stan je useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 38.440 €, 62,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobro pozicioniran, sa velikim javnim parkingom. Topao stan juzno orjentisan i strukture je 51m2+11m2 natkrivena terasa koja je u funkciji tokom cele godine. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 58,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 58,43 m2 Odlična lokacija. Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.700 €, 58,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beautiful one bedroom apartment in BW Sole. Just steps away from Galeria shopping center and Sava promenade. You have all you need at your fingertips. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 69.600 €, 58,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 79874, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan, nadomak kule Beograd, tržnog centra Galerija, Savskog trga, šetališta U ulici postoji veliki Maxi supermarket, u čijem sklopu se nalazi apoteka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastično sređen 2.0 stan u srcu Starog Grada-kod Skadarlije, Cetinjska ulica. Nalazi se na 5.spratu/6, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Stan je potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Spreman za život u odličnom okruženju, nadomak svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duži vremenski period dvosoban,kompletno namešten stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole, više vrtića, prodavnica, tržni centar BEO. Odlična saobraćajna veza sa ostalim delovima grada. Stan je na osunčanoj strani zgrade, svetao i prostranih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao stan, do sada korišćen kao kancelarijski prostor. Idealan za firme, advokatske kancelarije, agencije, IT kompanije ili druge poslovne delatnosti. Prostor je u odličnom stanju, klimatizovan i nalazi se u blizini svih centralnih gradskih lokacija i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban ukupne površine 57 m2. Odlična lokacija.Uknjižen. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.900 €, 57,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov stan 57m2, na duži vremenaki period, 700e, ljubimci nisu dozvoljeni. CG sa kalorimetrima + klima uređaj, infostan i održavanje zgrade 3000rsd. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 118.450 €, 57,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvosoban stan u Lipovom gaju,na samo 10 minuta vožnje od centra Novo Sada.Stan se prodaje sa kuhinjskim elementima i klimom. PLAY 064/8033305 021/2215100 Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 160)

<< <1 2 3 4> >>