• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 što veći

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 što veći" pronađeno 3 571 nekretnina - prosečna cena 1.570 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • opremljen
    • uknjižen
    • dvorište
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 227.000 €, 199,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno povoljno! Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu ukupne površine 199m2, lux, etažno grejanje na gas,uknjižen, podrum, dvorište, cena 227000 Evra!!! Ova nepokretnost je uknjižena kao dve stambene jedinice i to jedna 56m2 a druga 143m2. Trenutno se koristi kao jedan komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 399.500 €, 196,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Svetao, jako lepo sređen i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi građenoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a čine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, dodatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.500 €, 196,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, jako lepo sre��en i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi gra��enoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a ��ine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ��etiri spava��e sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, dodatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 369.000 €, 195,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2024.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi na zadnjoj etaži ( drugi sprat) u objeku sa tri stana. Dvoetažni s'tim što je velika većina stana u donjoj etaži. Veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu. Kuhinja, trpezarija, ostave, dve spavaće sobe sa izlazom na terasu. Stepeništem na drugi nivo stiže se do sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 350.000 €, 192,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119885, 2.3a, spratna, ii, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Prodaje se kuća u Beogradu – Kotež, idealna za višečlanu porodicu ili investiciju! Na prodaju vertikalno podeljena kuća u mirnom delu Koteža, sa tri zasebna stana i posebnim ulazima, ukupne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 320.000 €, 191,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mihaila Bulgakova, vpr/4, cg, uknjižen, novo, hitna prodaja,-Odličan stan za svaku preporuku 3 parking mesta. Podrum 35m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 320.000 €, 190,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petosoban stan od 190,48 m2 u prizemlju zgrade plus 40 m2 suterenskih ( podrumskim ) prostorija. Stan se sastoji od 2 veće i 2 manje spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom iz kog se izlazi na terasu od 27 m2 koja je u celosti pokrivena ,ostavom i dva kupatila od kojih jedno ima samo....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2022.,

www.indomio.rs

Stan sa odvojenim ulazom u zgradu. PROSTORIJE: dnevna soba, 4 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, 2 wc i 2 kupatila, terasa, hodnik. Ima 3 parking mesta agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 310.000 €, 190,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 190m2(terasa 23m2), pr/3, CG, podrum, parking, ostava, interfon, internet, telefon, ktv, video nadzor Ulica Milića od Mačve nalazi se u Mirijevu IV, pruža se od Mirijevskog venca do ulice Ljubiše Miodragovića. Ulica je mirna sa dosta zelenila i ima potpuno razvijenu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 190,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Boleč, stan u kući 190 m2, broj soba 6. Kuća je priključena na trofaznu struju, gradski vodovod i kanalizaciju. U pomoćnom objektu, smešten je kotao za grejanje (pelet). Stan je na tri nivoa. Podovi su obloženi parketom. Lokacija stana obezbeđuje mir i tišinu. Stanu pripada deo dvorišta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 265.000 €, 186,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111258, 4a, spratna, uknjižen. Prodaje se kuća u Zemunu ul.Aleksandra Stojanovića vlasništvo 1/1. Kuća je legalizovana i uknjižena. Legalizovan je i pomoćni objekat na 13,07 kvadrata. Neto površina je 150,39 kvadrata a bruto površina je185,75 kvadrata gde ulazi velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 339.000 €, 183,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija i raspored. Pogodan za višečlanu porodicu, investiciono ulaganje, medicinsku praksu, poslovni prostor. Stan je radjen sa najkvalitetnijim materijalima i zahteva samo novo "osvežavanje" .Stanu pripadaju i dva parking mesta. Zbog svega nvedenog potrebno je stan pogeldati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 330.000 €, 183,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Romanijska. Jedinstvena ponuda. Uknjižen, lux, 6.0 stan od 183m2, deljiv na dva velika stana. Odlična lokacija, 6,0 stan zauzima ceo prvi sprat zgrade, sam na spratu i deljiv na dva velika stana, sa dva zasebna ulaza. Zgrada ima ukupno 3 sprata,građena 2001. godine, eg na struju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 300.000 €, 183,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Duplex, 183m2, kod doma zdravlja i skole, 3 mokra cvora, kamin. Bez ulaganja, penthouse, I nivo: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 2 spavace sobe, 2 mokra cvora, II nivo (blage kosine): 3 spavace sobe, kupatilo, terasa od 40m2. Zgrada poseduje svoj parking. U blizini Kosutnjaka.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 290.000 €, 183,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ratka Mitrovića, Čukarica, 290000€, 183m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ratka Mitrovića, Čukarica Ratka Mitrovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 183,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Čukarice, u uređenoj ulici Ratka Mitrovića, nalazi se ovaj prostran i dvostrano orijentisan šestosoban, dvoetažni stan površine 183 m . Izuzetna pozicija, obilje prirodne svetlosti i funkcionalna organizacija prostora čine ga savršenim domom za porodičan život udoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 180,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, lux dupleks na najlepšoj lokaciji u Borči u ulici Mihaila Šolohova. Stan se sastoji iz hodnika, kuhinje sa trpezarijom, toaleta, lodje, I salona. Na spratu se nalazi prostrani dnevni boravak, na koji se nadovezuje predivna terasa sa pogledom na dečiji park, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 290.000 €, 180,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Preševska, Zvezdara, 290000€, 180m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Preševska, Zvezdara Preševska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 230.000 €, 180,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97455, spratna, klima, terasa, uknjižen, garaza. Donji deo ima dva lokala od po 40 m2,koja su iznajmljena od kojih jedan moze biti i stan od 40m2, a gornji deo je rasprostranjen stan od 67 m2 sa dve terase koje su ukupno 15m2, stan koji ima mogućnost da od potkrovlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 210.000 €, 180,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostrani dupleks stan površine 180m2 idealan za porodični život koji se nalazi u mirnom delu grada a blizu svih potrebnih sadržaja i odlično povezan gradskim prevozom. Trenutno je adaptiran na dve stambene jedinice ali može se ponovo vratiti na jednu. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 190.000 €, 180,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je stan u Mirijevu II, na petom spratu zgrade sa liftom, na jednoj od najboljih lokacija u blizini pijace. Stan je svetao, dvostrano orijentisan, sa prelepim pogledom i nalazi se u redovno održavanoj zgradi. Osnova stana iznosi 90 m² i raspolaže sa tri spavaće sobe, dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 320.000 €, 179,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen 3.5 soban stan u zgradi sa dva stana, na mirnoj I lepoj lokaciji pokraj Spomen parka u Jajincima, vrlo kvalitetne gradnje novijeg datuma. Od Trga Slavija 9.5km /15min vožnje kolima. Stan na prvom nivou od 121m2 grejne površine, bruto 179m2 , sastoji se od hola iz koga se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 300.000 €, 179,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u nizu na Petlovom brdu, u mirnom delu ulice bez saobraćaja, okružena zelenilom. Sastoji se od 2 stambene jedinice: dvosobnog stana u prizemlju i četvorosobnog duplexa na prvom spratu i potkrovlju. Prostorije stana u prizemlju: ulazna lođa, predsoblje, kuhinja, dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 220.000 €, 179,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su dva svetla i funkcionalna dupleks stana – trosoban i dvoiposoban, smešteni u mirnom i dobro povezanom delu Mirijeva, u Rableovoj ulici. Struktura stanova: Donji nivo (oba stana): Dnevni boravak Trpezarija Kuhinja Kupatilo Terasa Gornji nivo (oba stana): Spavaće sobe Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 354.000 €, 177,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MIRIJEVO 4 – LUKSUZNO RENOVIRAN PORODIČNI STAN SA POGLEDOM NA ZVEZDARSKU ŠUMU Na prodaju izuzetno prostran i kompletno renoviran stan u naselju Mirijevo 4, u ulici Milice od Mačve. Stan se nalazi na 2. spratu manje stambene zgrade od ukupno 3 sprata, u mirnom okruženju sa pogledom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Primućura Žarka Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 176,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.5 stan 52m2 (uknjižen na 46m2), poslovni prostor 124m2 (uknjižen kao garaža na 118m2), dvorište 1.5 ara, PR/3, CG, telefon, interfon. Na odličnoj lokaciji, u najlepšem delu Zvezdare, u Učiteljskom naselju , u neposrednoj blizini Beo šoping centra nudimo Vam nepokretnosti- stan od....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Moderan, dvoiposoban stan od 52 m2(uknjizen: 46 m2), kompletno renoviran i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Odlikuje dobro osmisljenim rasporedom, koji pruza maksimalnu iskoriscenost prostora i udobnost. Stan obuhvata dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, dve komforne spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 22, 323.750 €, 175,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 365.000 €, 175,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo troiposoban stan u novogradnji, u najlepšem delu Zvezdare, između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Dimitrija Tucovića. Objekat će biti modernog izgleda, izgrađen po najvišim standardima gradnje. Stan će se nalaziti u prizemlju zgrade, ukupne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 199.000 €, 175,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Petosoban stan 205 m² (175 m² + 4 terase) – Resnik, prvi sprat, tavanski prostor 150 m² Na prodaju prostran i funkcionalan petosoban stan u mirnom delu naselja Resnik, u porodičnoj stambenoj zgradi, na prvom spratu. Stan ima 175 m² stambene površine + 4 terase, ukupno 205 m². Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 199.000 €, 175,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Naselje Resnik u poslednjih nekoliko godina je izbor mnogih porodica i poslovnih ljudi koji žele mirno okruženje sa puno zelenila. Resnik je odlično povezan sa svim delovima grada i velikim saobraćajnicama, poseduje sve neophodne infrastrukturne sadržaje kao i brojne objekte za snabdevanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 298.000 €, 174,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstven stan sa predivnom velikom terasom koja poboljšava u značajnoj meri kvalitet života. Idealna lokacija u prečniku 200m kompletna infrastruktura. Uz stan idu i dva parking mesta. Stan je pogodan za više namena. Kao stambeni prostor, poslovni prostor, kancelarijskog tipa, insveticiono....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 174,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

. Na dobroj lokaciji na Zemunu,pored pijace ,svih linija gradskog prevoza, skole , obdaništa i marketa. U blizini je Dunavski kej, Gardoš Veliki petosoban stan sa puno potencijala za proširenje grejne površine, sam na spratu. Stan trenutno funkcioniše kao dva odvojena stana a uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 210.000 €, 174,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NESVAKIDAŠNJA PRILIKA – TRI STANA ZA 210.000 € 174m2, EG, tri brojila, optički internet, terasa 3m2,II/II, telefon, interfon. Uknjiženo 46 m2 na investitora. Lokacija: Ledine – blizu Hollywood bazena i budućeg EXPO 2027 kompleksa! Investicija snova za ozbiljne kupce u zgradi koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 174,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su dva dupleksa na drugom spratu 174m2. Prvobitno jedan stan 91m2, podeljen na dve stambene jedinice. Iznad tih stanova je nadzidana etaža od 83.50m2, na legalizaciji. Stanovi se sastoje od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, terase i dela koji vodi na sprat. Drugi stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 340.000 €, 172,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Zvezdare, Učiteljsko naselje, u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra, Beo šoping centra, osnovne škole i odlične povezanosti sa svim glavnim saobraćajnicama i auto putem, u zgradi iz 2007 godine, nalazi se nepokretnost od 172m2, stan 52m2 + poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 172,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Učiteljsko naselje, stan od 52m2, sa pripadajućom garažom od 120m2. Stan se nalazi u ravni sa zemljom. Etažno grejanje. Raspored: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarijski deo, dve spavaće sobe, kupatilo, pripadajuće dvorište. Uz stan se prodaje i garaža od 120m2. Trenutno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 340.000 €, 171,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Učiteljska poslovni prostor 171m2 (118m2 + stan 53m2 sa terasom 4m2), prizemlje, CG Prodaje se poslovni prostor površine 118m2 zajedno sa dvosobnim stanom površine 53m2 u zgradi iz 2015. godine, oba u jednom nivou. Idealna prilika za male privrednike,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 340.000 €, 170,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Učiteljska, Zvezdara, 340000€, 170m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Učiteljska, Zvezdara Učiteljska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 340.000 €, 170,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Izdaje se petosoban stan na Dedinju u ul. Pivljanina Baja br. 43 B. Stan je na drugom spratu u jednom nivou. Dnevni boravak sa terasom, kuhinja sa trpezarijom, 4 (četiri) spavaće sobe, ostava, vešeraj, kupatilo i wc. Zgrada poseduje dvorište, 24/7 fizičko tehničko obezbeđenje. U cenu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 516)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>