• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 što manji

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 što manji" pronađeno 3 651 nekretnina - prosečna cena 1.570 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 46.400 €, 32,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Jako lepa novogradnje, na izuzetnoj lokaciji, odlična povezanost sa gradom. Stanovi su opremljeni pvc stolarijom, parketom, sigurnosna vrata, video nadzor. Tačna lokacija je Vlastimira Djuze Stojiljkovića, bivša Lazara Trifunovića. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 69.000 €, 32,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u niskom prizemlju stambene zgrade. Poseduje kompletnu dokumentaciju za uknjižbu. Trenutno samo za keš kupce. U blizini 2 osnovne škole, vrtić, autobusko stajalište. Prostorije: Dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja, kupatilo. Agent Slađana Ikonić Pogledajte....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.600 €, 32,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BW Aurora sa pogledom na park. Luksuzno opremljen studio koji se nalazi na 7.spratu, u sklopu kojeg je I garazno mesto.Velika terasa sa pogledom na park. Studio sadrzi kuhinju radjenu po meri visokog kvaliteta, belu tehniku, ugradni ormar. Zgrada poseduje recepciju i video nadzor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 19.200 €, 32,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje na odličnoj lokaciji u blizini svih dešavanja. Početak Cetinjske ulice bliže trgovačkoj školi. Stan je opremljen i slobodan od 10. jula. Sadrži: kupatilo, kuhinju, veliku dnevnu sobu koja služi i kao spavaća i prelepu terasu. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 18.880 €, 32,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo LUX stan 32 kvadrata u novogradnji na atraktivnoj lokaciji - Zvezdara - Dimitrija Tucovica. Odlicna konekcija gratskog prevoza odmah preko puta zgrade ( Autobus 77 i 79 ) (Ttolejbus 28 i 40 ) U Blizini zgrade nalaze se samoposluge Maxi, Idea, Aroma 1-2 minuta hoda,Mesara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, sa garažnim mestom u okviru cene, izdaje se prazan stan sa ugradnom kuhinjom, šporetom, kombinovanim frižiderom, sve novo. Neuseljavan. Na idealnoj lokaciji, udaljen na samo 100m od Bulevara kralja Aleksandra, odlična povezanost sa svim delovima grada. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan površine 32m² u neposrednoj blizini “Delta city”, jednog od najpoznatijih tržnih centara u gradu. Ovaj svetao i udoban stan nalazi se na petom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Sastoji se od hodnika, lepo opremljene kuhinje, kupatila, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, renoviran stan. Izdaje se na kraći vremenski period po dogovoru. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 16.960 €, 32,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Zemuna, na korak od Gospodske ulice i svega minut hoda od šetališta pored Zemunskog keja, nalazi se luksuzna garsonjera koja nudi spoj elegancije i savršene lokacije. Stan je potpuno renoviran i uređen najkvalitetnijim materijalima, pružajući osećaj sofisticiranog komfora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 16.000 €, 32,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep stan na prizemlju kvalitetne i očuvane zgrade na Senjaku. Stan je po strukturi jednosoban i sastavljen je od antrea, sobe, kupatila i kuhinje. Takođe poseduje i ostavu (magacin) veličine 7m2, koja ne ulazi u kvadraturu stana. Ispred stana je pripadajuće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 0.5s, 33,31m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo studio apartman na 5. spratu u okviru apart hotela Foka spa 4*, udaljenom 600 m od početne stanice gondole koja vodi ka Kopaoniku. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 56.000 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlično organizovan 2.0 stan u centru Koteža. Nalazi se u stambenoj zgradi, na trećem spratu, sa urednim ulazom i hodnicima. Ima parking mesto ispred zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda (2.0), sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarijom i dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 67.980 €, 33,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforna i svetla garsonjera od 33m2 na Novom Naselju, okružena zelenilom. Stan poseduje galeriju koja pruža dodatni prostor i funkcionalnost. Odlična prlika za život ili kao investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 26.400 €, 33,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, u centru grada. Jednosoban, funkcioniše kao 1.5. Odmah useljiv, za svaku preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska provizija 50% Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.750 €, 33,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux studio-apartman sa terasom sa koje se pruža predivan pogled. Stan se nalazi u Beogradu na vodi, u zgradi Metropolitan, na samom početku glavnog bulevara. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. U potpunosti je moderno opremljen, od korisnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 19.800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 18.150 €, 33,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban namešten stan u novoj zgradi južno orjentisan prema dvorištu sa terasom i klima uređajem.Grejanje je centralno , gradsko sa posebnim kalorimetrima.Instalacija za internet i kablovsku televiziju. Blizina linija gradskog prevoza u ul. Dimitrija Tucovica i Veljka Dugoševića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan u ulici 27. marta. Odmah je useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 67.500 €, 34,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu! Najkvalitetniji materijali korišćeni u gradnji. Stanovi različitih struktura. Useljenje planirano po fazama ( IV faze ). I faza krajem ove godine, IV faza početak 2027. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Kompleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 66.000 €, 34,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predstavljamo moderan stambeni projekat sa samo 15 stanova, idealan za sve koji žele mir, kvalitet i privatnost. Svaki stan ima terasu, a zgrada je građena od pažljivo biranih materijala. Visoko prizemlje, kao visina prvog sprata. Oprema i kvalitet gradnje: Španska keramika Aluminijumska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 63.000 €, 34,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena garsonjera 34m² – odlična lokacija, 1/1 Na prodaju uknjižena garsonjera od 34m² na prvom spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, terase i izdvojene spavaće sobe. Grejanje je na TA peć, što donosi niske režijske troškove i čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 56.500 €, 34,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Stan u izvornom stanju, na odlicnoj lokaciji, sa svom potrebnom infrastrukturom. Slobodan parking oko zgrade. Predsoblje, visenamenska soba, kuhinja, kupatilo i lodja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 56.000 €, 34,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123424, I/II, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban stan, Beograd - Borča Iii | Prodaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 73.000 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep i potpuno namešten jednosoban stan, smešten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini TC Stadion. Navedena mikrolokacija odlično je povezana sa drugim delovima grada i obiluje zelenilom. Na udaljenosti od svega 5-10 minuta peške (2 minuta autom) od stana nalaze se: - Osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 74.000 €, 34,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan sa parkingom u Cara Nikolaja II, od 34m2, nisko prizemlje. Stan je jednoiposoban, ima: veliki hodnik, kupatilo, kuhinju, veliki dnevni boravak i mini sobu.Stan je za renoviranje. Stan ima male troškove i vrlo efikasan kao investicija. Uknjižen 1/1. Za svaku preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.400 €, 34,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo renoviran 1.5 stan u lepo održavanoj zgradi u ulici Vojislava Ilića na opštini Vračar. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Izdaje se na duži vremenski period. Agent zadužen za izdavanje Biljana Rajović 0604398011 - broj licence....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

Idealan stan za urbani način zivota, Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade sa liftom. Useljivo odmah. Izuzetno funkcionalan, komotan i zdrav, a se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane sobe, kuhinje, zastakljene terase i kupatila. Kompletno je namešten, vlasnik je spreman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan jednoiposoban stan na traženoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je renoviran, svetao i nalazi se u mirnoj ulici u blizini Vukovog spomenika. Zgrada je sa interfonom, dva lifta i uredno održavanim ulazom. Izdaje se na duži period. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo top stan na odlicnoj lokaciji u blizini Bulevara Revolucije i ul.Voislava Ilica.Namesten sa odlicnmi rasporedom,ulazni hodnik,garderober,kuhinja sa dnevnim boravkom,kupatilo,spavaca soba.Bracni krevet u spavacoj sobi na zahtev moze biti promenjen sa nekom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 35m2, TA, PR/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% Narednika Dragutina....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 60.000 € na 70.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 60.000 €
27.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 112503, PR/III, terasa, za renoviranje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. Lep funkcionaln stan, zasebna soba, terasa od 20 m2, koja nije dodata u ukupnu kvadraturu stana. Blizina gradskog prevoza, prodavnica, skole, vrtica. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 70.200 €, 35,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 35.09m2(terasa 1.59), norveški radijatori, II/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 68.592 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompleks zgrada u čijoj se blizini nalaze svi potrebni infrastrukturni sadržaji, osnovne škole, vrtići, dom zdravlja, apoteka. Odlična povezanost sa centrom grada preko Bulevara JNA i Bulevara oslobođenja. Fantastičan pogled se pruža na grad i obližnju šumu. PROSTORIJE: Ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 60.000 €, 35,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112503, PR/III, terasa, za renoviranje, ulaz prosečan, novogradnja, fasada prosečna, parking, stambena zgrada. Lep funkcionaln stan, zasebna soba, terasa od 20 m2, koja nije dodata u ukupnu kvadraturu stana. Blizina gradskog prevoza, prodavnica, skole, vrtica. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 72.300 €, 35,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju na Ledinama .Završetak radova za objekat 2 je planiran za Decembar 2023 godine i on se nalazi bliže glavnoj ulici. Objekat se nalazi u blizini okretnice linije 71 i 603, a tu saobraćaju i ostale linije GSP ,72,601,604,605 Parking mesta Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 53.000 €, 35,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116695, PR/II, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra. Jednosoban stan, nisko prizemlje u zgradi sa dva sprata, sa odvojenim ulazom. Blizina skole, sportskog centra, prodavnica, vise autobuskih linija. Prostorije: Ulazni hodnik, soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 52.600 €, 35,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi jednoiposoban ukupne površine 35.08 m2 u nivou potkrovlja.Stan se nalazi na dobroj lokaciji u uglavnoj ulici Ivana Milutinovića.U fazi ozakonjenja Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.500 €, 35,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČNA PRILIKA NOVOGRADNJA U JAJINCIMA SA VELIKOM TERASOM Na prodaju stan u novogradnji u Jajincima, u zgradi sa liftom, površine 35m, sa prostranom terasom od čak 16m koja nije uračunata u kvadraturu idealno za uživanje, odmor ili dodatni prostor po želji. Stan se nalazi u polusuterenu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 73.500 €, 35,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Ne zahteva ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa malom trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Uredna dokumentacija, uknjižen. Pozicioniran kontra od ulice i time sklonjen od buke. Bez obzira na spratnost,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 591)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>