• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 uknjižen - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 uknjižen - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 uknjižen

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 uknjižen" pronađeno 706 nekretnina - prosečna cena 1.800 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca 3. 0, 87m2 (terasa 5m2), 1/2, EG/gas i struja, klima, telefon, interfon, KATV, internet Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan od 87m2 u naselju Sava Kovačević, u blizini Prvomajske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, od dva,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban stan, dupleks, uknjižen bez tereta. U prizemlju su dnevni boravak, kuhinja, toalet i ostava. Na spratu su tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Stan se nalazi u stambenom delu Zemuna sa odličnom saobraćajnom povezanošću sa drugim delovima grada. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 220.000 €, 179,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su dva svetla i funkcionalna dupleks stana – trosoban i dvoiposoban, smešteni u mirnom i dobro povezanom delu Mirijeva, u Rableovoj ulici. Struktura stanova: Donji nivo (oba stana): Dnevni boravak Trpezarija Kuhinja Kupatilo Terasa Gornji nivo (oba stana): Spavaće sobe Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom delu Barajeva u naselju Gaj. Uknjižen je na 57m2 i ima još 13m2 korisne površine. Sastoji se od: ogromnog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom, jedne velike spavaće sobe, jedne manje sobe sa sopstvenom terasom, kupatila u koje se ulazi iz hodnika, još jedne terase na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 130.000 €, 61,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Stari Košutnjak, u neposrednoj blizini Pete ekonomske škole i restorana "Čačaninin", imamo u ponudi uknjižen stan na 4.spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Lokacija izuzetno dobro povezana gradskim prevozom sa svim delovima grada. Prekoputa zgrade nalazi se ogroman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 210.000 €, 174,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NESVAKIDAŠNJA PRILIKA – TRI STANA ZA 210.000 € 174m2, EG, tri brojila, optički internet, terasa 3m2,II/II, telefon, interfon. Uknjiženo 46 m2 na investitora. Lokacija: Ledine – blizu Hollywood bazena i budućeg EXPO 2027 kompleksa! Investicija snova za ozbiljne kupce u zgradi koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 108,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 69546, PR/V, terasa, uknjižen, novogradnja. Stan adaptiran od garažnih mesta,sa velikom terasom, nije ukopan, sastoji se od predsoblja, kupatila sa kadom, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, dve spavaće sobe. Uknjiženo na 53m, grejna površina 72m. U blizini vrtića,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 159.990 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada iz zlatnog perioda gradnje 80-ih, iz 85-e godine. Prijatan i tih stan sa terasom za uživanje, dvostrano orjentisan. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Izdvajamo i park na 50m i vrtić na 250m a pijaca je na 400m. Mnoštvo uređenih besplatnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 100.800 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118897, PR/I, salonski, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, dvorišna zgrada. U ponudi je stambena jedinica u kući. Kuća se sastoji od tri stambene jedinice na dva nivoa. U donjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118898, I/I, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, dvorišna zgrada. Prodaje se gornja etaža kuće koja se sastoji od dva stana ukupne površine 83m2. Svaka stambena jedinica ima svoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 100.800 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🇷🇸 Srpski Izdaje se troiposoban stan na Zvezdari, ugao Dimitrija Tucovića i Krfske ulice. Stan je potpuno nov, nekorišćen, moderno opremljen nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se u mirnom okruženju i pruža udoban boravak. Zgrada je obezbeđena video nadzorom, ulaz je čist i održavan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 145.000 €, 121,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan dupleks sa dva komforna kupatila i dva garderobera, u besprekornom stanju. Uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi, dvostran istok sever. Kompletna infrastruktura, lak izlaz na Zrenjaninski put. Zastakljena terasa 17m2. Terasa, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 66,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U urbanom naselju Gaj u Barajevu predstavljamo vam ovaj dvoiposoban stan koji je renoviran u zadnjih par meseci. Stan koji gleda ka ulici ima PVC stolariju, a ostala stolarija u stanu je drvena, očuvana, ofarbana. Na podu u stanu je nov laminat, a kuhinja i pločice u kupatilu su u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 140.000 €, 117,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Morinjskoj ulici, nov, nikad useljivan, 117 kvadrata. Stan se nalazi u podkrovlju u zgradi zidanoj 2011 ali nikad nije useljivan. Uknjižen je na 80 kvadrata redukovane povrsine a u podu 117 kvadrata. Po strukturi je trosoban. Kvalitetna pvc stolarija,najbolje klase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 269.000 €, 126,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Despotovačka, np/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-126m2 , ugovorna površina-76.00m2, Prodaje se četvorosoban stan u mirnom delu Višnjičke banje površine 76m2. Stan se nalazi u suterenu i poseduje svoje dvorište površine 50m2 koje nije uknjiženo ali na njega ima izlaz samo ovaj stan.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 295.000 €, 138,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i sprat, sa tri terase, eg, dva mokra čvora, garaža i deo dvorišta, Najbolji deo Banovog brda. Retko u ponudi. VIDEO PRIKAZ ovog stana pogledajte....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-479 (od ukupno 479)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>