• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 namešten

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 namešten" pronađeno 385 nekretnina - prosečna cena 1.188 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 99000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • za studente
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 17.400 €, 29,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu ponudu stana za izdavanja u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Lion. Stan je površine 29m2 sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Izuzetno funkcionalan stan koji se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 36.600 €, 61,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici Marka Čelebonovića, u ponudi je komforan jednosoban stan površine 61 m², idealan za one koji traže udoban i praktičan prostor za život u odlično povezanom delu grada. Stan je potpuno namešten, pažljivo održavan i odmah useljiv – sve je spremno za novog stanara. Prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na samom Bulevaru kod Đerma. Grejanje etažno na struju. Tv i internet uvodite sami. agencijska provizija 50% Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran dvosoban stan u bloku 21. Stan je kompletno renoviran PVC stolarija sa komarnicima, elektro i vodovodne intsalacije promenjene, dve klime, delimično namešten (kuhinja kompletno nameštena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u Braće Baruh. Stan se izdaje zaposlenim osobama ili studentima. U stanu nema uslova za porodice. Prednost ima zaposlena devojka. Pored kirije, plaćaju se računi za infostan i električnu energiju. Infostan je 8800 dinara. Stan je odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban renoviran, namešten stan na Čuburi. Dvostrano orjentisan gde je dnevna soba okrenuta ka ulici, visina prvog sprata, a spavaća soba ka dvorištu, visina prizemlje. Zgrada ima lepo dvorište u zelenilu. Grejanje je sa više mogucnosti i to Mitsubishi toplotna pumpa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan – Mirijevo, Kraljičin Cvet, ul. Ljube Danilovića | 71m² | 3 spavaće sobe | Terasa | Parking Izdaje se funkcionalan, kompletno namešten stan od 71m² u prizemlju novije zgrade u naselju Kraljičin Cvet, ulica Ljube Danilovića. Struktura stana: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u Zahumskoj,odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 90.000 €, 150,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten stan u kući sa zasebnim ulazom, smešten u mirnoj ulici, idealnoj za udoban i porodičan život. Kuhinja je opremljena novom belom tehnikom, a grejanje je na gas, što obezbeđuje praktičnost i ekonomičnost tokom cele godine. Stan je prostran i funkcionalan, sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Dorćolu, blizu Bajlonijeve pijace i Bitef teatra. Namešten, spavaća i dnevna soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i hodnik. Računi oko 60e mesečno.Struja zimi do 150e. Grejanje na struju. Svuda su radijatori + TA pec u dnevnoj sobi. Odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem potpuno renoviran i kompletno namesten stan,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Prostran i komforan stan odličnog funkcionalnog rasporeda, sa dve spavaće sobe ( većom i manjom ), kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom, dnevnom sobom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban, namešten stan od 50 m² na Dorćolu, u ulici Jelisavete Naćić, na prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Potpuno je opremljen i odmah useljiv. Grejanje je etažno, sa radijatorima i TA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan,nova gradnja, u Vranjskoj ulici (kod Bulevara kralja Aleksandra - Lipov lad), 47m2, sprat 4/5, lift, terasa,CG, klima, aluminijumska stolarija, roletne, infostan 8000 din. Zgrada je kvalitetne gradnje, stan je pozicioniran tako da nema buke.Useljiv odmah. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se nov, svetao i lepo uređen dvosoban stan od 45 m², na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je namešten i odmah useljiv, a postoji i mogućnost dodatnog opremanja u skladu sa potrebama zakupca. 📍 Lokacija: mirna ulica na Zvezdari, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace i sportskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun,Kalvarija,kompletno renoviran i namešten salonac sa parking mestom u ograđenom dvorištu zgrade.Elitni kraj,blizina svih sadržaja,Poljoprivrednog fakulteta,Zemunskog parka,odlična povezanost sa svim delovima grada.Gejanje TA,klima,kablovska,internet.Prednost zaposleni parovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121361, VI/XIV, klima, lift, francuski balkon, stambena zgrada. Stan na super lokaciji, režije mesečno nisu velike, ima dosta parkinga oko zgrade gde nema zone, kompletno namešten. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan u Bloku 44, potpuno namešten i spreman za useljenje. Prostor je prostran, svetao i prijatno uređen, a sama lokacija pruža mirno okruženje puno zelenila. Na dohvat ruke nalazi se TC Piramida, kao i svi sadržaji potrebni za udoban život – prodavnice, restorani,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104695, IV/VII, klima, lift. Lep stan, svetao kompletno namešten novim stvarima, nalazi se na super lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Konjarniku smešten na trećem spratu novije stambene zgrade. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i potpuno namešten pogodan za udoban život. Nalazi se u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, što omogućava odličnu povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan i svetao stan na odličnoj lokaciji, u srcu grada. Idealno za samce, parove ili mlađe porodice. Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom. Terasa sa prelepim pogledom. Spavaca soba sa francuskim ležajem i plakarom. Potpuno namešten i opremljen (kuhinjski aparati,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 30, Bulevar Mihajla Pupina; 55m2, 2.0, 11./17, cg, klima, 3 lifta, interfon, internet, podrum; Svetao, renoviran, kompletno namešten dvosoban stan u urednoj zgradi sa tri lifta; Odlična struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpazarijski deo, prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan useljiv stan, u kvalitetnoj novogradnji. Etažno grejanje, svetao, visina I sprata. Luks, bez ulaganja, namešten. Na dobroj lokaciji, za preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska provizija 50% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux namešten i renoviran dvosoban stan, tiha oaza i osećaj udobnosti u centru Zemuna. Ulazni deo, dnevna soba, veliko kupatilo i spavaća soba. Grejanje je na inverter klimu i norveške radijatore. Neposredna blizina svih sadržaja potrebnih za život. Izuzetna lokacija i odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 34.800 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac,Ustanička ulica-Dušanovac, 2.0,58kvm,namešten stan, odvojena velika kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba,terasa,ostava, cg (info stan 12000din),klima,pvc,održavanje 1000din,dvostran i renoviran stan, ni 1 soba nije prolazna,600e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 23.600 €, 40,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo sređen i održavan komforan jednosoban stan u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Miran, svetao, osunčan (jug-istok), orjentisan suprotno od ulice. Vrlo lepa zgrada, izuzetno čist ulaz (video nadzor, interfon, šifrovan ulaz). Namešten i opremljen, moguć dogovor sa vlasnikom stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, Na upit cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Novi Beograd - Milentija Popovica Troiposoban, u potpunosti renoviran stan, [telefon] m [telefon] , centralno grejanje, namesten, dve spavace sobe, klima, kablovska, terasa, pogodan je i za poslovni prostor cena: [telefon] EUR, tel: [telefon] / [telefon] .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, Na upit cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Lep komforan namesten stan sa kancelarijom po potrebi. Spavaca soba sa strane dvorista (tiha). U blizini pijace Djeram, velika Maxi prodavnica, Velika kineska radnja, Intesa banka, Euromedik, Sportski centar, Muzicka skola, Opstina Zvezdara. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 22.400 €, 40,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Sarajevskoj ulici. Odlično pozicioniran, u blizini Beograda na vodi Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Površine je 40m² i vrlo je funkcionalnog rasporeda Struktura stana: Predsoblje Dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan 53m2. Ima veliku terasu. Stan je orijentisan na glavnu ulicu, Bulevar kralja Aleksandra. Autobuska i tramvajska stanica nalaze se odmah po izlasku iz zgrade. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, mirna ulica, dobra povezanost sa gradom. Dvosoban, kompletno namešten i opremljen stan. Parking mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 64, Gandijeva, izdaje se jednoiposoban stan od 50m2, u dobrom stanju. Na petom je spratu od sedam. Stan poseduje centralno grejanje, i izdaje se kompletno namešten. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% prve zakupnine Kontakt Darko Mlađenović 063/197-3601 licenca br. 593 www.princenekretnine.com....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan mali stan, na fantastičnoj lokaciji, nudi savršen raspored koji uključuje ulazni hodnik sa prostorom za jakne i obuću, veoma komforno kupatilo sa tuš kabinom i veš mašinom, odvojenu kuhinju, dnevnu sobu pristojne veličine sa trpezarijskim delom i manju spavaču....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 385)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>