• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 namešten - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 namešten - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 namešten

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 namešten" pronađeno 384 nekretnina - prosečna cena 1.191 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 99000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • lift
    • podrum
    • 3.sprat
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan mali stan, na fantastičnoj lokaciji, nudi savršen raspored koji uključuje ulazni hodnik sa prostorom za jakne i obuću, veoma komforno kupatilo sa tuš kabinom i veš mašinom, odvojenu kuhinju, dnevnu sobu pristojne veličine sa trpezarijskim delom i manju spavaču....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u centru Beograda. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je odmah useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na idealnoj lokaciji porodičan stan, lux, kompletno namešten. Mirno okruženje, blizina svih sadražaja neophodnih za svakodnevne aktivnosti. Sastoji se od dnevog boravka, kuhinje sa tpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Parking je obezbeđen. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 64, Gandijeva, izdaje se jednoiposoban stan od 50m2, u dobrom stanju. Na petom je spratu od sedam. Stan poseduje centralno grejanje, i izdaje se kompletno namešten. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% prve zakupnine Kontakt Darko Mlađenović 063/197-3601 licenca br. 593 www.princenekretnine.com....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar trosoban stan na 20m od Bulevara kralja Aleksandra, malo iznad Cvetkove pijace. Dve terase. Infostan oko 1000,00 dinara, namešten. Uredna zgrada sa liftom, ispred zgrade parking za stanare van zone. Depozit u visini jedne zakupnine, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini FON-a. Stan se nalazi u potkrovlju. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i podno. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, mirna ulica, dobra povezanost sa gradom. Dvosoban, kompletno namešten i opremljen stan. Parking mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namesten stan na Kalemegdanu.Mesecni komunalni troskovi-Infostan, telefon i kablovska, odnosno internet (bez troskova struje) iznose oko 70 evra.Sastoji se od dve sobe, čajne kuhinje, kupatila, predsoblja i dve terase. Blizina svih infrastrukturnih sadržaja.Okrečen. STAN....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.klikdooglasa.com

Dvorišni dvosobni stanovi 42m2 i 38m2, kompletno renovirani, namešteni, opremljena kuhinja, internet i televizija. Moguć dogovor za visinu kirije sa troškovima ili bez. Dogovor direktno sa vlasnikom, ugovor na godinu dana uz depozit. Lokacija Vojvode Stepe 248. Radi se o kući, podeljenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

Idealan stan za urbani način zivota, Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade sa liftom. Useljivo odmah. Izuzetno funkcionalan, komotan i zdrav, a se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane sobe, kuhinje, zastakljene terase i kupatila. Kompletno je namešten, vlasnik je spreman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 1. 0 stan na Slaviji, kompletno namesten, novogradnja, Klima, lift, telefon, ktv, terasa, interfon, internet. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i prostane terase koja gleda na trg Slavija. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan na jednoj od najboljih lokacija. Kompletno namešten. Niski režijski troškovi. Odmah useljiv. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan na Vračaru kod Hrama. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Odmah useljivo. Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan – Kralja Milutina (55 m²) U ponudi je stan u salonskoj zgradi u ulici Kralja Milutina, u neposrednoj blizini Univerzitetskog kliničkog centra. Stan se izdaje za stanovanje ili kao poslovni prostor za tihu delatnost (advokatske kancelarije, agencije, kozmetički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Konjarnika u ponudi je namešten dvosoban stan u odlično održavanoj zgradi. Stan je površine 62m2+5m2 lođe. Veoma je funkcionalnog rasporeda bez prolaznih soba. Sastoji se iz predsoblja, kuhinje, trpezarije, ostave, velike dnevne sobe, velike spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban namešten stan u novoj zgradi južno orjentisan prema dvorištu sa terasom i klima uređajem.Grejanje je centralno , gradsko sa posebnim kalorimetrima.Instalacija za internet i kablovsku televiziju. Blizina linija gradskog prevoza u ul. Dimitrija Tucovica i Veljka Dugoševića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.0 stan u Zemunu, Naselje Save Kovačević, odmah useljiv, namešten. Režije: od 5000 RSD do 10000 RSD Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi, u samom srcu Vračara, površine 27m2. Stan se nalazi u delu Crvenog krsta, na odlično pozicioniranoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju i po strukturi je jednosoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo top stan na odlicnoj lokaciji u blizini Bulevara Revolucije i ul.Voislava Ilica.Namesten sa odlicnmi rasporedom,ulazni hodnik,garderober,kuhinja sa dnevnim boravkom,kupatilo,spavaca soba.Bracni krevet u spavacoj sobi na zahtev moze biti promenjen sa nekom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Livanjska ulica, novogradnja, 49 m2, 1/5, namešten, etažno grejanje, lift, katv, internet. Stan ima odvojenu spavaću sobu, terasu, ulica je mirna i tiha .Useljiv odmah . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa jednokratno. 066-308-908 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Autokomanda, Triše Kaclerovića, komplet namešten, renoviran .. / soliter u Triše Kaclerovića, uredan ulaz, spr.V/12, 2 lifta, CG, funkcionalan, svetao, renoviran, pvc stolarija, roletne, komarnici, nove instalacije, novo kupatilo, komplet namešten, plakari, klima, TV, nova kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan stan na samom početku Vladetine, orjentisan prema dvorištu, sređen, kompletno namešten i opremljen tehnikom. Sastoji se iz ulaznog predsoblja iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao, funkcionalan stan od 35m², sprat 4/6 blizu Kalemegdana, u urednoj zgradi. Struktura: Predsoblje, kuhinja; kupatilo i prostrana soba. Dodatne pogodnosti: Centralno grejanje, telefonska linija, namešten, klima uređaj. Stan je odmah useljiv. Depozit iznosi jednu mesečnu zakupninu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan u ulici 27. marta. Odmah je useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan i svetao dvosoban stan – Žarkovo, ul. Siniše Stankovića Izdaje se lepo uređen dvosoban stan od 46 m², na drugom spratu zgrade u mirnom delu Žarkova, u ulici Siniše Stankovića 19. ✅ Struktura: 2.0 adaptiran u 2.5 , ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, adaptiran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.5 stan – Ledine, 45 m², namešten, lift, parking – 500 € ulica Bukovačka. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 45 m² na Ledinama, u novijoj zgradi sa liftom i obezbeđenim parking mestom. Stan je idealan za jednu osobu ili par. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten stan koji je odmah useljiv. Nalazi se u mirnoj ulici, a opet na svega nekoliko koraka od svih važnih sadržaja, što zakupcima omogućava udoban i praktičan život. Prostor je uredan, prijatan i spreman da postane novi dom. Dodatna pogodnost je što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban, namešten, odmah useljiv stan. Depozit u visini jedne kirije. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115636, I/I, klima, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking. Stan za rentu u Zemunu 47m2. Može i kao poslovni prostor. Totalno prazan. 1 soba, dnevni boravak (sa kuhinjom) i kupatilo. Podno grejanje. Hlađenje(fenkojleri). Depozit u ceni jedne kirije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Kirovljeva ulica,2.0,50kvm,namešten i renoviran stan, odvojena kuhinja+dnevna soba+spavaća soba, terasa, PVC, cg (info stan sa održavanjem 15000din), katv+internet 4000din, klima, ni 1 soba nije prolazna,zgrada je uvučena pa nema buke, useljiv stan, 500e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, Jurija Gagarina, 60m2 60m2, 2.0, 8/13, CG, lift, terasa, parking, interfon, uknjiženo, izvorno. Izdaje se dvosoban namešten stan u bloku 70. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se manji 2.0 stan na Zvezdari, Mirijevo. Odmah useljiv, namešten.. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan salonski stan u mirnom okruženju bez buke. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji između Slavije i hrama Svetog Save u neposrednoj blizini centra grada. Stan se izdaje namešten na duži vremenski period. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 stan na Vračaru, kod Južnog bulevara. Prizemlje sa izlazom na dvorište, kompletno namešten, etažno grejanje. Dnevna i spavaća soba. Mogućnost zakupa parking mesta uz doplatu 100 €.. Agencijska provizija se placa u skladu sa opstim uslovima poslovanja. , Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duži vremenski period dvosoban,kompletno namešten stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole, više vrtića, prodavnica, tržni centar BEO. Odlična saobraćajna veza sa ostalim delovima grada. Stan je na osunčanoj strani zgrade, svetao i prostranih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Stari Grad - Gundulićev Venac Izdaje se 2.5-soban stan površine 50m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 10 minuta peške do Trga republike. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan je kompletno namešten (frižider, šporet, veš mašina, nameštaj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 70, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na osmom spratu stambene zgrade od dvanaest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje prelep, osunčan stan na savršenoj mikrolokaciji NBG-a! Stan se nalazi kod Arene, u čuvenim "televizorkama", osunčan potpuno opremljen i namešten za udoban život i lokacijski savršen mikro i makro konfiguracije. Sastoji se iz open space....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119939, PSUT/I, stara gradnja, parking, dvorište/bašta, ostava. Na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici nadomak Autokomande, izdaje se funkcionalan stan površine 58m2. Sastoji se od prostrane dnevna soba, odvojene i kompletno opremljene kuhinje (frižider, šporet, mikrotalasna,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 384)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>