• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 kablovska barem 60 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 kablovska barem 60 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 kablovska barem 60 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 kablovska barem 60 m2" pronađeno 497 nekretnina - prosečna cena 1.228 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • useljiv
    • renovirano
    • uknjižen
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderno opremljen trosoban stan u prestižnoj zgradi Quartet 1, na odličnoj lokaciji uz Savski park, u blizini Savske promenade i BW Kule. Zgrada je okružena zelenilom i poseduje privatno dvorište, pružajući mir i udobnost u samom centru grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban dupleks renoviran i opremljen novim modernim nameštajem. 40m2-uknjiženo+5m2lođa+30m2-gornji nivo sa kosinama. Mereno: 75m2 Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 71.250 €, 75,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan u Resavskoj ulici, u blitini Klinickog centra. Stan se nalazi na drugom spratu odlično održavane zgrade sa liftom i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog predsoblja, prostrane dnevne sobe iz koje se izlazi na uredjeni sunčanu terasu, kuhinje, izdvojene trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Mirijevu 3,odlično pozicioniran. Pravi porodičan stan. Ima visinu prvog sprata. Izvorno stanje,potrebno je odredjeno ulaganje. Spavaći blok je odvojen od dnevnog boravka. Dva mokra čvora. Dve spavaće sobe ima,uz kuhinju,trpezariju,ostavu i lodju. Uknjizeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 59.000 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 4.0 naselje Borča Mali Zbeg.Stan na prvom spratu sa galerijom.Ukupne grejne površine 75 m2 +terasа .priključak na vodovodnu mrežu i elektropriključak. U procesu legalizacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 157.500 €, 75,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte funkcionalnost u našem šarmantnom trosobnom stanu na I/III sprata u luksuznom objektu u izgradnji. Cena stana je 157 500 eur +PDV (10%). Ovaj promišljeno dizajniran prostor nudi ulazni hodnik,kupatilo,toalet,udobnu veću spavaću sobu, manju sobu i dobro osvetljen veliki dnevno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji. Potpuno renoviran stan. Stan u osnovi 50m2 sa terasom 56m2 i tavanski prostor sredjen 22m2 sa minimalnom visinom do 1.4m ukupno 40m2. Prodaje se sa namestajem. Pravi porodican stan. uknjizen. Posrednička naknada 2% Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 90.000 €, 75,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 82.500 €, 75,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 56.250 €, 75,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 77.000 €, 77,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovića, Voždovac, Autokomanda 77 m2, po strukturi 2.5 soban, sa otvorenom i zatvorenom terasom, II sprat , trostrano orijentisan, mirna ulica , sagradjen 2005-6. Dva mokra čvora. Grejanje je etazno, na struju. Ima svoj zaseban kotao u kotlarnici. Nema liift, II od IV. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 69.300 €, 77,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo LUX stan površine 77m2 u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi na visokom prizemlju luksuzne novoizgrađene zgrade. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 100.100 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Lux stan u mirnom delu Vracara, na idealnoj poziciji, sa kompletmim namestajem najvise kategorije. Osim standardnih aparata stan ima kablovsku mrezu, internet, elektro roletne, 2 klima uredjaja, ostavu i garazno mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovica, Autokomanda, 77 m2, po strukturi 2.5 soban stan, sa otvorenom i zatvorenom tersaom, II sprat, trostrano orijentisan. Miran kraj i odlicno odrzavan ulaz.Prostorije : predsoblje,dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila (standardno i tehnicko), dve spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 91.200 €, 76,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 101.400 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo neuseljavan stan u novoj zgradi Lumia u prestižnom naselju Beograd na vodi. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan je ka ulici i idealan je kako za poslovni tako i za stambeni prostor. Dvostrano orijentisan i jako svetao. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan nadomak Beograda na vodi. Stan se nalazi u Sarajevskoj ulici i površine je 57m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada novije gradnje sa obezbeđenjem i kamerama. Poseduje i dva lifta. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 118.450 €, 57,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvosoban stan u Lipovom gaju,na samo 10 minuta vožnje od centra Novo Sada.Stan se prodaje sa kuhinjskim elementima i klimom. PLAY 064/8033305 021/2215100 Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.900 €, 57,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov stan 57m2, na duži vremenaki period, 700e, ljubimci nisu dozvoljeni. CG sa kalorimetrima + klima uređaj, infostan i održavanje zgrade 3000rsd. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun Stadion 68+10m2 novo luksuzno namesteno mirna ulica na korak od sportskog centra sa bazenom, zatvorenim terenima, teretanom, saunom i spa centrom nekoliko minuta od centra Zemuna i Dunava, izuzetna novagradnja, uredan ulaz, stan na 2. spratu, visoki plafoni, osvetljen, funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.900 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Borča, opština Palilula. Stan je površine 57m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje iz 2015e godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 57,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan, u lepom delu Borče. U blizini prevoza, pijace, škole i obdaništa, sređen, održavan...9112 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam ponudimo stan u neposrednoj blizini centra grada, koji se sastoji od tri sobe, velikog hodnika sa garderoberom, kuhinje, kupatila. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, takođe poseduje terasu. Na drugom spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u blizini stajališta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban ukupne površine 57 m2. Odlična lokacija.Uknjižen. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi dvosoban ukupne površine 57,65 m2 u centru jedan u naselju Borča. Odlična lokacija, blizina mesne zajednice, policije, trgovinskih lanaca itd. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.250 €, 57,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u zgradi Beograda na Vodi - Park View .Stan je lepo sređen, potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom, komforan, poseduje jednu spavacu sobu,dnevnu,poseduje kupatilo, podrum i terasu. Stan ima pogled na Centar grada i Kulu. Grejanje je centralno, iz toplane, sa mogućnoscu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 79,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se veliki komforan dvosoban stan od 79m2 sa velikom terasom od 23m2 u ulici Zorina u centru Žarkova, koji se nalazi u suterenu novije održavane zgrade. Stan je u postupku ozakonjenja. Nalazi se u blizini Super Vera, puno prodavnica, mesara, Maksija, Osnovne Škole, više linija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 63.200 €, 79,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnijem delu Južnog bulevara, u manjoj trospratnoj zgradi, nalazi se ovaj renoviran stan. Stan je na prvom spratu u zgradi sa obnovljenom fasadom i vrlo urednim hodnicima. Interfon je u funkciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen. Trostrano je orijentisan. Ima dve terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 62.700 €, 57,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 70.200 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 50.700 €, 78,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.900 €, 57,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 497)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>