• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 do 170000 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 do 170000 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 do 170000 eura

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 do 170000 eura" pronađeno 1 530 nekretnina - prosečna cena 1.502 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • interfon
    • parking
    • centralno grejanje
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kotež, 87.300 €, 43,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 43.64m2(terasa 2.38), norveški radijatori, I/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan i svetao 2,5 stan u Boleču, idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija. Stan je površine 49 m² i uknjižen je, uz dodatnih 14 m² (terasa i ostava) koji nisu ušli u uknjiženu kvadraturu, ali značajno doprinose komforu i praktičnosti prostora.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u mirnom i lepom delu Boleča, na početku naselja. Struktura: Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, ostava, hodnik, terasa. Ukupna korisna površina: 63 m² Uknjiženo: 49 m² + ostava 3 m² + terasa 11 m² Karakteristike stana: Kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov, uredan stan, na početku Boleča. Svetao, topao, hrastov parket, alu stolarija. Grejanje na norveške radijatore u sobama, plus klima u trpezariji. Uknjižen na 49m2, mereno sa terasom i ostavom 63m2. Može na kredit za mlade. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126821, PR/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Novogradnja uknjizen 3 soban stan u Bolecu Na ulasku u Nolec je nova uknjizena zgrada, ulica 8mart Prodaje se 3 soban, funkcionalan stan u PR sa velikom terasom. Stan je useljiv I....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 87.000 €, 44,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U gornjem delu Zemuna život ima odlike i ukus prošlih dana. To je mali, uzdignuti svet za sebe. Tu ste visoko ali blizu svega: reke, pijace, starog gradskog jezgra Ovde se ne stanuje, ovde se živi-mirno, punim srcem. Ako volite ovakav način života onda je ovo prava prilika za Vas.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 87.000 €, 41,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvosoban stan u tihoj ulici sa dosta zelenila i uvek slobodnim mestom za parking. U neposrednoj blizini su škola,vrtić, Lidl, Beo šoping centar. Brz izlaz na autoput, odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinjsko-trpezarijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 87.000 €, 55,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi dvosoban ukupne površine 55,72 m2 u naselju Borča,odlična lokacija. U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 87.000 €, 50,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Karaburma-Marijane Gregoran 4.Sprat/5 Lift, 2.0 stan sastoji se od Dnevne sobe Spavace sobe hodnika kupatila kuhinje male terase 50m2 grejanje na struju stan je u izvornom stanju nije uknjizen, zgrada uknjizena Cena 87000eu. Kontakt: 063320498 Djuric .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 86.950 €, 47,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130494, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako bi zadovoljile....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 86.500 €, 41,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan jednoiposoban stan u najlepšem delu Mirijeva-Mirijevski cvet. Stan je svetao u zgradi koje je izgrađena 2009. godine. Objekat je u postupku legalizacije (predata kompletna dokumentacija) i pravna situacije je jasna i proverljiva. Stan se formalno vodi kao parter ali je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 2. 5, 40m2 (terasa 3m2), PR/2, EG, interfon Na prodaju funkcionalan stan u prizemlju nove zgrade. Od prostorija stan poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe i kupatilo. Zgrada je u završnoj fazi izgradnje, useljenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Udoban 2.5-soban stan u Mirijevu I, idealan za život ili izdavanje. Nova zgrada u završnoj fazi, useljenje leto ove godine. Dokumentacija uredna. Prizemlje (nije ukopan). Površina 36,76 m² + terasa 3 m². Istočna orijentacija, ka dvorištu. Visina plafona je 2.7. Funkcionalan raspored:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 86.000 €, 56,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, Boleč, Osmog marta, 60m2 (49m2+11m2 terasa) ------------------------------------------------------------------------- 60m2 (49m2+11m2 terasa), 2.5, PR/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, telefon, uknjižen Stan se nalazi u prizemlju potpuno renorivarne zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj .....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na svega par minuta od KNEZ MIHAILOVE ULICE I OBILIĆEVOG VENCA. Kompletno renoviran luksuzan stan, od ukupno 65 m2. Nalazi se u kvalitetnoj i lepo održavanoj zgradi na četvrtom spratu, u zgradi sa liftom stan ima veliku spavaću sobu sa ugradnim garderoberom, prostranu i lepo osvetljenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.100 €, 46,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130555, III/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako bi zadovoljile....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen i opremljen apartman u mirnom naselju Zova, poseduje odvojenu spavaću sobu, daljinsko grejanje, parking u naselju. Ag. prov 2% Struktura 2.0 Kvadratura 50m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje Grejanje Etažno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Padinska Skela ukupne površine 56 m2,po strukturi dvosoban.Odlična lokacija,blizina prevoza,doma zdravlja,vrtića,škole,pošte i sl.Uknjižen. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 56 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 3 Ukupno Spratova: 4.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 85.000 €, 49,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 89.000 €
22.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban, uknjižen stan kod Muhara, u centru Zemuna. Stan je uknjižen na 38m2, a mereno ima 49m2. Lokacija je odlično povezana sa centrom grada i Novim Beogradom, a takođe se nalazi u blizini Gardoša i Zemunskog keja, što ovoj nekretnini daje potencijal za izdavanje kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA Stan 1.5: BEOGRAD-BEOGRAD, Novi Beograd-Blok 18 (Staro Sajmište), , Sajmište, 40m2, 85000 eur Pogledajte i druge slične stanove na https://www.hillnekretnine.rs/ Posrednička naknada koju plaća kupac u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 85.000 €, 54,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u prizemlju nove zgrade u ulici Rudi Čajeveca. Zgrada je u finalnoj fazi izgradnje i uskoro se očekuje useljenje. Stan se nalazi u prizemlju, kota nula, pa pored ulaza iz zgrade postoji i direktan ulaz spolja, preko ograđene terase sa kapijom. Ugradni materijali su kvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jako lep 3,0 stan u novogradnji u najlepšem delu Altine, sa svim potrebnim sadržajima za život. Stan se nalazi na trećem spratu i odlično je pozicioniran, istočne orjentacije, sa niskim troškovima održavanja. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 85.000 €, 41,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican 1.5 stan,uknjizen za svaku preporuku. agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Internet.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 85.000 €, 54,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120624, I/II, dupleks, klima, za renoviranje, stara gradnja, parking, podrum, deljiv, stambena zgrada. Stan iz otkupaprvi deo je stan u prizemlju od 27m2(kuhinjsko-trpezarijski deo i dnevna soba.kupatilo)za komplet renoviranjegrejanje na gasdrugi deo stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121670, III/III, klima, terasa, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. ISKLJUČIVO KEŠ KUPCI! Predstavljamo vam lep I izuzetno svetao stan, koji se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu ulice okružen zelenilom. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122266, PR/, uknjižen. + T - 20m2 nije ušla u kvadraturu. Lokal pogodan kao investicija ili proširenje sopstvenog posla. Pogodan za salon, kancelariju, brzu hranu Na odličnoj lokaciji u blizini škole, autoputa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 84.999 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan sa dvoristem u novijoj zgradi na Zvezdari blizu SC OlimpNa prodaju jednoiposoban stan povrsine 40 m2 u mirnom delu Zvezdare u blizini Sportski centar Olimp. Stan se nalazi u prizemlju zgrade novije gradnje spratnosti PR od ukupno 4 sprata i predstavlja odlicnu priliku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 84.900 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu naselja Kotež, u ulici Veletinska, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. U neposrednoj blizini je sva neophodna infrastruktura, vrtić, škola, Dom zdravlja, pijaca, marketi, kao i svi ostali neophodni sadržaji za udobno stanovanje. Povezanost sa ostalim delovima grada je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 84.900 €, 55,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE SVIM NAŠIM KLIJENTIMA: Zgrada je novijeg datuma nalazi se u samom centru naselja nedaleko od svih potrebnih objekata infrastrukture (stanica, gradskog prevoza, prodavnice,škole itd.). Stan je po strukturi dvosoban, iz hodnika se ide u sve prostorije: prostrani kuhinjsko-trpezarijsko-dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 84.820 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 42.42m2, terasa. noeveški radijatori, dva lifta, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja sa pogledom na Dunav i Avalu, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje sa svim sadržajima za šetnju, sport, rekreaciju, igru , blizina škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 84.780 €, 45,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2022.,

www.vintimnekretnine.com

STAN NA POVUCENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU SKOLE, OBDANISTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRDJENOM REPUTACIJOM KVALITETA GRADNJE, FUNKCIONALNOSTI STANOVA I POSTOVANJA ROKOVA. OBJEKAT NIZE SPRATNOSTI SA LIFTOM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 84.780 €, 45,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN NA POVUČENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM REPUTACIJOM KVALITETA GRADNJE, FUNKCIONALNOSTI STANOVA I POŠTOVANJA ROKOVA. OBJEKAT NIŽE SPRATNOSTI SA LIFTOM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 84.000 €, 54,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Parking Terasa .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 84.000 €, 39,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112162, PR/VI, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, lokal. Vlasnik prodaje uknjižen lokal na Miljakovcu 1, pogodan za ordinaciju ili drugu namenu ( poslednja delatnost je bila razrađena stomatološka ordinacija sa izvučenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo odličanu ponudu stanova smeštenih u naselju Boleč. Sve u stanu je novo, nikad useljavano. Uknjiženo je, moguća je kupovina na kredit. Zgrada sa 8 stanova i 12 parking mesta, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Interfon, alarm, video nadzor i kolor video.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 84.000 €, 47,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 84.000 €, 42,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u izuzetno kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, u mirnoj i tihoj ulici, idealnoj za porodičan život. Stan je upisan kao poslovni prostor Stan je strukture 2.0, površine 42m², sa visinom plafona od 2,80m, što pruža osećaj prostranosti i komfora. Građen je od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 83.660 €, 41,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja, prelep stan sa terasom, na prodaju! Cena: 83660€+PDV Kontakt: +381668091211 Lokacija: Mirijevo Površina: 41,83m2 Struktura: jednosoban stan u čijoj strukturi se nalazi: - ulaz - dnevno-spavaća soba - kuhinja - kupatilo - terasa OPIS: Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 504)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>