• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što veći

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što veći" pronađeno 482 nekretnina - prosečna cena 1.510 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno i moderno namešten, sa pažljivo odabranim detaljima koji pružaju vrhunski komfor. U prostranoj spavaćoj sobi nalazi se veliki bračni krevet sa kvalitetnim dušekom, dok je kupatilo opremljeno elegantnom kadom, savršeno za opuštanje nakon dugog dana. Zgrada nudi dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 87.000 €, 55,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi dvosoban ukupne površine 55,72 m2 u naselju Borča,odlična lokacija. U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104638, V/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u vrlo dinamičnom okruženju, nadomak tržnog centra Galerija i Kule Beograd. Stan je moderno opremljen, strukturno je dvosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, renoviran, stan u samom centru grada, na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom i interfonom. Stan se izdaje prazan sa opremljenom kuhinjom i kupatilom ali postoji mogućnost dogovora i opremanja sa drugim nameštajem. Prostorije: predsoblje, tri odvojene sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 95.000 €, 55,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj jedinstveni 2.0-soban dupleks nudi ukupnu površinu od 55 m², s prostranim donjim nivoom od 39 m² i dodatnim 3 m² lođe koja pruža savršen kutak za opuštanje. Gornji nivo, sa dodatnom korisnom površinom, savršeno je iskorišćen, čineći stan izuzetno funkcionalnim. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, lepo osvetljen stan u bloku 63, preko puta Immo centra, sa pogledom na zelenilo, što ga čini savršenim spojem urbanog života i mirnog okruženja. ✅ Odlična osvetljenost – stan je svetao tokom celog dana ✅ Centralno grejanje sa kalorimetrom – plaćate samo onoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 55m2, renoviran, dvostrano orjentisan, spavaća i dnevna soba su juzno orjentisane. Veoma osvetljen i dobro izolovan. Nalazi se na Dorćolu u blizini Bitef-a. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Zemunu sa 2 spavaće sobe, u ulici Jovana Ljubinkovića Pube, blizu Novogradske, sa velikim dnevnim boravkom i zastakljenom terasom. Prethodno živeli samo vlasnici stana, stan u odličnom stanju. Na 10 minuta pešaka od centra Zemuna i keja. U blizini autobuskih stanica, Idee i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan – Kralja Milutina (55 m²) U ponudi je stan u salonskoj zgradi u ulici Kralja Milutina, u neposrednoj blizini Univerzitetskog kliničkog centra. Stan se izdaje za stanovanje ili kao poslovni prostor za tihu delatnost (advokatske kancelarije, agencije, kozmetički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 ДВОСОБАН СТАН УСЕЉИВ ОД 01.06. НА ВОЖДОВЦУ – 55м² (укључена тераса) Локација: Билећка, поред хотела Н 🟢 Структура: Простран ходник Спаваћа соба Дневни боравак Одвојена кухиња Купатило Тераса 📍 Одлична локација! У близини свих факултета на Вождовцу....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 79.750 €, 55,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 77.000 €, 55,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-482 (od ukupno 483)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>