• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 lift što jef - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 lift što jef - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 lift što jeftiniji

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 lift što jeftiniji" pronađeno 188 nekretnina - prosečna cena 1.153 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Šumice, 70.400 €, 64,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji blizu parka Šumice i priključenja na autoput u blizini Dušanovca. Stan ima 2 spavaće sobe, dva mokra čvora, i lođu. Zgrada je iz novogradnje, izuzetnog kvaliteta ima CG, lift i garažu. Stan je namešten luksunim nameštajem i u cenu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.250 €, 57,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u zgradi Beograda na Vodi - Park View .Stan je lepo sređen, potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom, komforan, poseduje jednu spavacu sobu,dnevnu,poseduje kupatilo, podrum i terasu. Stan ima pogled na Centar grada i Kulu. Grejanje je centralno, iz toplane, sa mogućnoscu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.500 €, 55,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.0 stan, svetao, u odličnoj novogradnji. Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Zgrada sa liftom i centralnim grejanjem (sa kalorimetrima). Stan je odmah useljiv. Opremljen je tehnikom, postoji mogućnost opremanja u potpunosti. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 72.800 €, 56,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov stan, može prazan, može i opremljen po dogovoru, odličan je i kao poslovni prostor za kancelariju ili salon. Uz stan ima i jedno parking mesto -1. Agencijsk aprovizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 75.400 €, 58,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121392, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u novoizgrađenoj zgradi u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Čitav kompleks kome pripada zgrada BW Lumia, zahvaljujući....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.700 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 77.000 €, 55,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 79.750 €, 55,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115550, NPR/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, može zamena(), pogodan za pp, Adaptibilanu u 3, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan u novogradnji u mirnom delu Žarkova. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 80.600 €, 62,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Wellport - West 65. Luks namešten na I spratu, dobroj poziciji. Mesečni troškovi oko 140 eura. Bez kućnih ljubimaca. Odmah useljiv. agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 86.800 €, 62,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu savremenog Beograda, u okviru prestižnog kompleksa WEST 65 TOWER, nalazi se luksuzan stan koji čeka svog novog stanara. Prostor odiše elegancijom i udobnošću – moderno opremljen enterijer pruža vrhunski komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 58,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 58,43 m2 Odlična lokacija. Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115259, IV/IV, klima, telefon, terasa, stambena zgrada. Odlična mikro lokacija, samo za keš , bez većih ulaganja, visina plafona 3m , nema lift , stan za svaku preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 95.000 €, 61,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada od bele fasadne cigle na vrlo dobroj lokaciji, nalazi se između doma zdravlja i pijace. Nisko je prizemlje, pola podesta od ulaznih vrata u zgradu. Ukopan, dvostrano orijentisan. Dve sobe, kuhinja prolazna do kupatila i dnevni boravak. Stan nije naknadno preuređivan nego je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 97.600 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux, dvosoban, potpuno namešten stan u Kneza Miloša Residence. Nov, luksuzni kompleks je simbol novog načina života u centru grada u kome su svi zahtevi u pogledu životnog standarda ispunjeni. Recepcija, obezbeđenje, profesionalno održavanje 24/7, 400 parking mesta, brojne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 100.000 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121950, V/V, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan povrsine 57 m², na 5. spratu zgrade bez lifta. Stan je svetao i funkcionalan, a sastoji se od: • dve spavace sobe sa dogradjenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 104.000 €, 64,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u naselju Medaković na Voždovcu u neposrednoj blizini okretnice 30ice. Nalazi se na trećem spratu od pet, bez lifta. Stan je u izvornom stanju, dosta očuvan sa PVC stolarijom i terasom u čitavoj dužini stana, pa se na nju može pristupiti kako iz dnevne tako i iz spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beautiful and sunny one bedroom apartment over looking the Sava River. The complex has all the amenities you need such as an indoor swimming pool, gym & children's playground. The best location in town! Call to schedule your appointment today. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luxuzan trosoban stan u strogom centru, u pešačkoj zoni koja pripada Knez Mihajlovoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja poseduje lift. Zgrada u kojoj se nalazi stan je spomenik kulture. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 110.140 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće vašem odmoru pravi smisao. Nekretnina se nalazi u mirnom delu Zlatibora, 900m od samog centra i na 970m nadmorske visine.U neposrednoj blizini nalazi početna stanica gondole. U ponudi imamo više apartmana na različitim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.720 €, 64,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 111.400 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

IZUZETAN STAN U NOVOGRADNJI! Cena: 111400€ plus PDV Kontakt: +381668091211 Lokacija: Zvezdara, Mirijevo Površina: 61,27m2 Struktura: nov dvosoban stan u čiju strukturu ulaze: - ulazni hodnik - kupatilo, - dnevna soba, - trpezarija, - kuhinja, - spavaća soba, - terasa. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.738 €, 56,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID654 Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks zgrada udaljen 20 minuta autom od centra Beograda. Akcija je u toku, cena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.556 €, 59,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 113.440 €, 56,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan površine 56,23m2, nalazi se na III spratu uredne, nove, kvalitetno izgrađene zgrade koja je na legalizaciji. Zgrada sadrži lift, nalazi se u mirnom delu Mirijeva 4, nadomak okretnice više autobuskih linija (27E, 25P, E6, 79). Stan je ušuškan, osunčan i lepo organizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 115.000 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici Uroša Čalića u naselju Železnik nalazi se neuseljavan stan smešten u novoj zgradi na idealnom drugom spratu. Zgrada je trenutno u postupku legalizacije, pa je kupovina moguća isključivo za keš kupce. Stan odlikuje moderan raspored – ulazni hodnik vodi u prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.961 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 58.48m2, terasa. noeveški radijatori, dva lifta, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja sa pogledom na Dunav i Avalu, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje sa svim sadržajima za šetnju, sport, rekreaciju, igru , blizina škole, vrtića....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 118.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 118.000 €, 58,44 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 142.000 €
18.03.2026 - 139.000 €
29.04.2026 - 130.000 €
10.05.2026 - 124.000 €
15.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Tržni centar Karaburma Sami početak Mirijevskog bulevara. Odličan dvostran i svetao stan u nadogradnji na petom spratu od 5. Ta grejanje Bez lifta Po strukturi 2.5 ,58,44m2 + lođa 6m2 Lepo koncipiran, bez ulaganja, odmah useljiv, za svaku preporuku. Samo za keš kupce. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 120.000 €, 62,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Despota Stefana ugao sa Dz. Vasingtona u strogom centru kod Skadarlije Vrsta: Prodajem Stan-Apartman Područje: Stari Grad Lokacija: Skadarlija Adresa: Beograd, Despota Stefana Cena: €120.000 Godina Gradnje: 2011. Spavaćih Soba: 2 Kupatila: 1 Stambena Površina: 62 m2 Klima Uređaj Opis:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121253, III/III, dupleks, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Nalazi se u gornjem delu,početak Mirijeva,blizu Kliza u Mite Ružića i bul.Kralja Aleksandra oko 400 m. U blizini kiselih voda. Kupljeno je delom iz stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan u Novom Zelezniku na odlicnoj lokaciji ,udaljen 100m od Postanske stedionice,Lidla,Maksija,osnovne skole,vrtica,prevoza Sastoji se od hodnika,kuhinje,trpezarije,dnevne sobe,spavace sobe i zastakljene terase. Uknjizen na 55m2 sa terasom od 7m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 189)

<< <1 2 3 4 5> >>