• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što veći

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što veći" pronađeno 482 nekretnina - prosečna cena 1.510 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 30, Bulevar Mihajla Pupina; 55m2, 2.0, 11./17, cg, klima, 3 lifta, interfon, internet, podrum; Svetao, renoviran, kompletno namešten dvosoban stan u urednoj zgradi sa tri lifta; Odlična struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpazarijski deo, prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 70, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na osmom spratu stambene zgrade od dvanaest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine vam nude dvoiposoban stan za izdavanje koji se nalazi na odličnoj lokaciji u Bulevaru Oslobođenja kod Hrama Svetog Save nadomak svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život Na par minuta hoda od centra gradaN Veliki broj gradskih linija koje nude odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan, lepo namešten 2.0 stan na prestižnoj lokaciji, u Beogradu na vodi. Sastoji se od dnevnog boravka otvorenog koncepta sa kuhinjom i trpezarijskim delom, odvojene spavaće sobe koja pruža mir i privatnost, kupatila, i terase sa koje se pruža pogled na Kulu. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0 stan 55 kvadrata u bloku 70 preko puta Male Piramide, 2 sobe, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lodja, kompletno opremljen, što uključuje nameštaj, security ulazna vrata, ugradni plakari za garderobu, frižider sa zamrzivačem, šporet, mikrotalasnu rernu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, renoviran, stan u samom centru grada, na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom i interfonom. Stan se izdaje prazan sa opremljenom kuhinjom i kupatilom ali postoji mogućnost dogovora i opremanja sa drugim nameštajem. Prostorije: predsoblje, tri odvojene sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 95.000 €, 55,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj jedinstveni 2.0-soban dupleks nudi ukupnu površinu od 55 m², s prostranim donjim nivoom od 39 m² i dodatnim 3 m² lođe koja pruža savršen kutak za opuštanje. Gornji nivo, sa dodatnom korisnom površinom, savršeno je iskorišćen, čineći stan izuzetno funkcionalnim. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan. Opremljen je modernim nameštajem i tehnikom. Nalazi se na savršenoj lokaciji u blizini hotela Hyatt i TC Ušće, osunčan i svetao. Sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinji sa šankom, spavaće sobe i prelepe terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 17048, VIII/XII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, ostava, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan preko puta TC Piramida(ugao Gandijeve i Jurija Gagarina).Useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 79.750 €, 55,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 77.000 €, 55,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-482 (od ukupno 483)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>