• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 podrum dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 podrum dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 podrum dvorište

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 podrum dvorište" pronađeno 40 nekretnina - prosečna cena 1.574 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 205.000 €, 108,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108008, PR/, dupleks, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum. Izuzetno lep stan na Miljakovacu 1, 108m2 plus dve terase 15+6m2, četiri spavaće sobe. Prodaje se neuknjizen ( predat za legalizaciju ) dvoetažni stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 115.000 €, 62,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Petlovo brdo, Gočka ulica, dvosoban stan adaptibilan u trosoban, prvi sprat, grejanje na gas, 2 terase, tavanski prostor, dvorište 1 ar, cena 115000 Evra.. Stan se nalazi u takozvanim kućicama u nizu na veoma lepoj lokaciji. Mogućnost nadogradnje i proširenja. U prizemlju je veliki....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2000 evra/m2 podrum dvorište'
90.000 €
90.000 €
446.600 €
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, deljiv, stambena zgrada. U ponudi nudimo stan u mirnoj ulici na Ceraku. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, deljiv, stambena zgrada. U ponudi nudimo stan u mirnoj ulici na Ceraku. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, duplex, eg, 1/1, dve terase, dvorište. Odličan duplex na 1. spratu u mirnom delu Ceraka u Prištinskoj ulici. Izvorno stanje, 2 kupatila, 2 terase, tavanski prostor iznad stana, pripadajući podrum, 1ar zajedničkog dvorišta. Mala zgrada sa par stanova, lepo održavana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan koji se nalazi na Ceraku,u mirnoj ulici,na prvom spratu zgrade sa svega četiri stana. Stan je na dva nivoa,sa mokrim čvorom na svakom. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,toalet i terasa. Na drugom su dve spavaće sobe,kupatilo i terasa na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan, odmah useljiv stan na odličnoj poziciji sa prelepim dvorištem od 2ara. Stan ima svoj priključak za gas. Dozidana soba 13kvm na ozakonjenju, a uknjiženo je 43kvm. Stan zahteva renoviranje tako da novi vlasnik može da uradi adpataciju po svojoj želji i od ovog stana napravi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Petlovo brdo - centralni deo naselja, komforan dvosoban stan površine 56m2 koji funkcioniše kao dvoiposoban + lepo ograđeno dvorište 2 ara + podrumsku prostorija 15m2. Cena : 110. 000 Evra. Stan se nalazi u prizemlju porodično stambene zgrade sa četiri stana. U stanu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Zemunu, na vrlo mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade u naselju Meandri. Po strukturi je duplex stan u pitanju. Na prvom spratu se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava i toalet.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 260.000 €, 134,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 73082, spratna, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, tavan, vertikala. To su tipske kuće koje su podeljene po vertikali i horizontalni ,ova je podeljena vertikalno,ima suturen tj podrum,u njemu ima garaža i kao mali stan sa jednom sobom kuhinjicom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108008, PR/, dupleks, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum. Izuzetno lep stan na Miljakovacu 1, 108m2 plus dve terase 15+6m2, cetiri spavace sobe. Prodaje se neuknjizen ( predat za legalizaciju ) dvoetazni stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 140.000 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban dupleks stan sa mokrim čvorom na svakom nivou nalazi u mirnom delu ceraka u zgradi sa svega četiri stana.Svaka zgrada ima malo dvorište.U blizini se nalazi dom zdravlja,obdanište,škola,prodavnice i sve što je potrebno za svakodnevni život.Ima više gradskih linija.Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 252.000 €, 140,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 15680, VPR/II, struja, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum. Prelep stan tj. kuca sa ogromnom dnevnom sobom u divnoj ulici. Poseduje garazu i podrum iz kog se moze uci u stan spolja i iznutra. Prva etaza prostrana dnevna soba povrsine 12 x....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 590.000 €, 330,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109383, 3a, spratna, 1, klima, terasa(3), uknjižen, nov, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambeno-poslovna. Lux kuća, novijeg datuma izgradnje, kvalitetna gradnja po odličnim standardima. Površine u gabaritu 118m/2, građevinska površina 414m/2, korisna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 84.000 €, 47,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 155.000 €, 88,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Petlovo brdo - Georgija Ostrogorskog, uknjižen dvosoban stan na prvom spratu površine 48m2 + terasa 24m2 + nezavršeno potkrovlje 48m2 + uknjižena garaža u dvorištu 24m2 + ostava 10m2 + dvorište sa parking mestom, cena:155000 Evra. U stanu je uvedeno podno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 610.000 €, 350,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 41477, 8a, prizemna, struja, klima, terasa, ulaz dobar, dvorište/bašta, podrum, cela. Porodična kuća, kvalitetne gradnje sa mogućnošću proširenja,nalazi se na dobroj lokaciji preko puta Hollywood-a. Sastoji se od dve stambene jedinice 77m2+77m2+175m2 potkrovlje u sivoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe, u kojoj je kuhinjska niša i kupatila. U zajedničkom dvorištu je i većaa kuća, sa posebnim ulazom i strujomerom. Dvorište je ograđeno, u njemu je i ostava-šupa. Dvorište ima sopstvenu kapiju. Kuće nisu uknjižene. Deo jedne je uknjižen-24m2. Blizu je prevoza,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 390.000 €, 247,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118730, 4a, kanalizacija, terasa(2), fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum. Kvalitetna gradnja , grejanje na gas ili pelet , pvc stolaruja , sendvič zid . Kuća je u postupku legalizacije očekuje se brzo Rešenje i uknjižba. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 56,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pere Kosorića, vpr/2, eg,-Stvarna površina-56m2 , ugovorna površina-49.00m2, Komforan stan, kompletno renoviran sa prostranim dnevnim boravkom u čijem je sklopu i kuhinja koja je cela u prozorima, spavaći blokje odvojen. Iz dnevne sobe se stepeništem izlazi na manje dvorište koje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 257.000 €, 123,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Beograd Deo grada: Zemun Mikrolokacija: Save Kovacevic Ulica: Hercegovacka Kvadratura: 123 m2 Struktura: 4.0 Sprat: 3 od: 4 Grejanje: EG – sopstveni kotao na struju Tip objekta: novogradnja Opis objekta: uknjizen, odmah useljiv Dodatno: klima uredjaj, ktv, podrum 20m2, internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Voždovac - Braće Jerković Prodaju se 2 odvojena stana + podrum + dvorište + parking I stan: 2.0-soban stan ukupne površine 70m2, uknjiženo na 64m2 Nalazi se na visokom prizemlju Poseduje veliku dnevnu, kupatilo + WC, kuhinju, spavaću sobu sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 390.000 €, 302,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Rakovica, Miljakovac, Miljakovačke staze, 302.49m2+T20m2 .. 302.49m2+T20m2+dvorište, 7.0, SU/PR/1/PK, EG, terase, garaža, podrum, interfon, telefon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 170.000 €, 80,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117454, PR/III, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv. Uz stan se dobija parking mesto za mali auto, spoljasnja ostava i dvoriste. Video nadzor. Prodaje se polu namesten. Ulaz u stan je kroz zasebnu kapiju, iz antrea se ulazi u dnevnu sobu, manju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.250 €, 57,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u zgradi Beograda na Vodi - Park View .Stan je lepo sređen, potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom, komforan, poseduje jednu spavacu sobu,dnevnu,poseduje kupatilo, podrum i terasu. Stan ima pogled na Centar grada i Kulu. Grejanje je centralno, iz toplane, sa mogućnoscu....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 227.000 € na 232.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 232.000 €, 199,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.08.2025 - 227.000 €
20.03.2026 - 232.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! 🏠 JEDINSTVENA PRILIKA: Dva stana po ceni jednog na Petlovom brdu! Tražite dom za veliku porodicu, investiciju za izdavanje ili kombinaciju stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 227.000 €, 199,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno povoljno! Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu ukupne površine 199m2, lux, etažno grejanje na gas,uknjižen, podrum, dvorište, cena 227000 Evra!!! Ova nepokretnost je uknjižena kao dve stambene jedinice i to jedna 56m2 a druga 143m2. Trenutno se koristi kao jedan komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 47.000 €, 42,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Žarkovo - Ace Joksimovića, jednoiposoban stan u kući površine 42m2 sa zasebnim ulazom i ograđeno dvorištem površine 60m2. Potrebno je kompletno renoviranje stana. Ali je cena takva da omogućava kupcu da po svojoj želji i svojim potrebama renovira stan i opet da prođe veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 410.000 €, 400,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71267, 7a, spratna, terasa, novogradnja, garaza, dvorište/bašta, podrum, cela. Kuca za svaku preporuku,prelepa,funkcionalna.Prizemlje: dnevna soba u njoj ima kamin, kuhinja, trpezarija,spavaca soba gde ima garderober,mala radna soba, kupatilo sa tuš kabinom i kada djakuzi,wc....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 145.000 €, 67,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov trosoban stan u ulici Isidore Sekulic na Ledinama, uknjižen. Stan je na visokom prizemlju koje ima visinu prvog sprata. Podno grejanje, klimu, video nadzor i parking mesto. Odličan je raspored prostorija. Ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

1.5, 54.60m2 + 76m2, terasa 27.5, dvorište 4.3 ara TA, VPR/III, telefon, interfon, podrum, parking. U procesu legalizacije. Stan od 54,6m2 sa pripadajućim dvorištem površine 4.30 ari. Dvorište poseduje zaseban ulaz, gde se može ući kolima. Stan se nalazi na nivou visokog prizemlja(2.5....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 115.000 €, 120,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 3.0, 120m2 (dve terase 8m2 + stan u suterenu od 20m2), EG/gas, VPR/2, telefon, interfon, podrum, parking, garaža Funkcionalan, renoviran trosoban stan, bez ikakvih ulaganja. Ima veliko dvorište, uknjiženu garažu od 17m2, šupu, kao i nadstrešnicu za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 285,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27653, 7a, spratna, 2, struja, klima, terasa(4), uknjižen, renoviran, garaza, dvorište/bašta, podrum, horizontala. Kuca na tri nivoa, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, cetiri spavace sobe,biblioteka,garderober,dva kupatila, cetiri terase,garaza i zapoceti objekat sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 250.000 €, 310,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112807, 5a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), cela. Kuca u Taraisu izmedju Zeleznika i Sremcice. Uknjizena na 310 kvadrata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 210,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27051, 4a, spratna, pr+pk + lokal, struja, kanalizacija, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Prodaje se I lokal na placu I svi pomocni objekti . Uknjizeno 42 m/2. Više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 280.000 €, 399,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106785, 6a, spratna, pr +l, struja, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Kuca nije dovrsena . Potrenna je fasadu uraditi. Plac od 5,5 ari. Pogodno za izgradnju stambenog objekta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118370, PR/PR, klima, telefon, terasa, luks renoviran, dvorište/bašta, podrum, dvorišna zgrada. Kompletno renoviran stan u kuci. Luksuzno opremljen. Postoji mogućnost iznajmljivanja i 2 parking mesta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 285.000 €, 420,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99817, 15a, spratna, p+2, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan. Kuća se nalazi na 200 m od Avalskog puta,posle Šuplje Stene,blizu skretanja za Ripanj,kafane Avalsks Brvnara,Srednji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-39 (od ukupno 36)

<< <1> >>