• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 luksuzan duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 luksuzan duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 luksuzan duplex

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 luksuzan duplex" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.701 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 460.000 €, 234,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika, luksuzan duplex, retko na tržištu. Uknjžen, prostran ,funkcionalan I luksuzno opremljen duplex smešten u kvalitetnoj i dobro održavanoj zgradi novije gradnje. Na donjem nivou nalazi se izuzetno prostran otvorenog koncepta dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 560.000 €, 283,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Za klasu iznad drugih – stanovi koji donose sigurnost i dugoročnu vrednost Kupovina stana je jedna od najvažnijih odluka u životu. Zato je ključno izabrati proverenog i pouzdanog investitora, čiji rad, kvalitet i posvećenost opravdavaju svaku investiciju. Sa ovim investitorom sarađujemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 370.000 €, 199,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo izuzetan luksuzan stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu kod Požeške ulice. Korisne površine 181m2 + 18m2 terase. Stan je osvetljen, trostrano orijentisan, jedini na spratu u zgradi od crvene fasadne cigle. Kamin u funkciji. Stan je kompletno renoviran i nisu potrebna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2000 evra/m2 luksuzan duplex'
205.000 €
205.000 €
320.000 €
  Stan, BEOGRAD, Borča, 244.999 €, 135,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 135m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena. Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 70m2, od: Dnevni boravak, hodnik sa stepeništem, kupatilo, dve terase (manja od 1m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 135.000 €, 78,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 78m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena.STAN DUPLEKS OD 78m2 (41,5m2 treći sprat i 36,5m2 gornji nivo ) po ceni od 150 000 evra Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 41,5m2, od: Dnevni boravak, hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 138.000 €, 115,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izuzetno lep i prostoran stan za izdavanje, smešten na mirnoj lokaciji u srcu Dedinja, u delu Lisičjeg potoka. Ovaj prostrani dupleks od 115m2 prostire se na drugom spratu zgrade, pružajući savršenu harmoniju elegancije i komfora. Stan je pažljivo i kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 174.000 €, 160,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, lux duplex stan, površine 160m2 sa pogledom na grad. Na prvom nivou se nalazi dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kao i kupatilo. Na drugom nivou nalazi se još jedna dnevna soba sa tri spavaće sobe i kupatilom. Stan se nalazi u zgradi koja će biti useljena u oktobru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>