• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što veći do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što veći do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što veći do 160000 eura

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što veći do 160000 eura" pronađeno 488 nekretnina - prosečna cena 1.514 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 144.870 €, 65,85 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Nine Kirsanove, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Nine Kirsanove, novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.900 €, 65,29 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u Borči – Centar 2, ulica Valjevskog odreda,300m od škole, zelenila, parkova. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, na idealnom 4. spratu od ukupno 5 (iznad stana se nalazi cela etaža). Stan je odmah useljiv(kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA, u blizini Vojislava Ilića. Objekat spratnosto Su+Pr+2+Pk. Spoljni zidovi klima blok 19cm i kontaktna fasada od EPSa debljine 12cm uz trake kamene vune. PVC stolarija. Sobna vrata drvo i medijapan. Sigurnosna ulazna vrata. Granitna keramika i hrastov parket. Energetski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što veći do 160000 eura'
117.600 €
117.600 €
129.000 €
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 143.000 €
13.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. Funkcionalan raspored obuhvata dve spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u centru Batajnice. Kvalitetna gradnja. Nalazi se na prvom spratu. Podno grejanje. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Stan poseduje i pripadajuće parking mesto. Od prostorija ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Odličan raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom i porodičnom delu Beograda, u Zemun polju, u kraju sa širokim ulicama i puno zelenila, nudimo Vam funkcionalan dvosoban stan sa odličnim potencijalom. Stan se nalazi u šestospratnici sa liftom, građenoj sredinom 1980-ih godina, u okviru uređenog bloka koji je prepoznatljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 128.500 €, 65,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom, porodičnom naselju Altina, u tihoj ulici bez buke, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novijoj zgradi iz 2014.godine, koja je na ozakonjenju. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udoban život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 127.000 €, 65,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Save Kovačevića, Zvezdara, 127000€, 65m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Save Kovačevića, Zvezdara Save Kovačevića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 127.000 €, 65,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izvorno dvosoban stan u korektnom stanju. U sve prostorije se ulazi iz hodnika. Uknjižen. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% uknjižen GORANKA, licenca br. 4763 069/1009855 2/4 TOŠIN BUNAR || dokumentacija : uknjižen TOŠIN BUNAR.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 127.000 €, 65,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na dve etaže uređen u modernom, minimalističkom stilu. Uknjižen na 65m2, grejne površine 45m2. Ima pripadajuće parking mesto. Prvi nivo: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo Drugi nivo: spavaća soba Svetao i funkcionalan prostor. Minimalni mesečni troškovi. Grejanje na 2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u blizini stare Mirijevske crkve, početak Mirijevskog bulevara, osnovne škole Despot Stefan Lazarević i nekoliko marketa, i autobuskih stanica sa nekoliko linija. Stan se nalazi u zasebnom objektu, tako da izgleda kao kuća. Ispred ulaza u stan postoji oko 10 m2 natkrivenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderan stan površine 65 m² (50 m² osnovnog prostora + 15 m² galerije), smešten na poslednjem spratu potkrovlja u zgradi sa liftom. Ova nekretnina kombinuje komfor, savremeni dizajn i funkcionalnost, pružajući jedinstven ambijent za prijatan život. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 123.500 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.feniks.rs

Izuzetan trosoban stan sa velikim svetlim open space prostorom, kuhinjom i izlaskom na terasu, dve prostrane spavaće sobe i kupatilo. Grejanje je etažno sa mogućnosti podešavanje željene temperature. Mogućnost kupovine parking mesta za 5000 evra. Odlična lokacija u blizini svih sadržaja....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.10.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, dupleks u kući, 2.0, klima, veranda, parking. U ponudi imamo prelep duplex koji se nalazi u zasebnom objektu kuće. U donjem nivou se nalazi dnevna soba sa prostranim i velikim kupatilom a na gornjem nivou spavaća soba. U kuhinji se nalazi pokretno ostrvo koje možete pomerati....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 124.900 € na 120.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 124.900 €
03.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Duplex u zasebnom delu kuće sa odvojenim ulazom. Na donjem nivou nalaze se: dnevna soba, kuhinja, kupatilo. Na gornjem nivou: velika spavaća soba sa dosta prostora za odlaganje stvari. Grejanje na dve Inverter klime + norveški radijatori. Ispred ulaza se nalazi veranda za sedenje.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan trosoban duplex stan u blizini Bogoslovije, smešten u manjoj i mirnoj zgradi. Stan je uknjižen na 28 m², dok je stvarna, merena površina 65 m². Sastoji se iz dva nivoa: Donji nivo: Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom. Gornji nivo:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Viktora Kina, Palilula, 110000€, 65m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Viktora Kina, Palilula Viktora Kina.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 75 m2. Odlična lokacija, kod pijace, etažno grejanje, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 108.000 €, 65,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Burgerovih, Zemun, 108000€, 65m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Burgerovih, Zemun Burgerovih.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117487, I/, dupleks, klima, salonski, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude, potpuno renovirani stan salonskog tipa na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u samom srcu kulturno istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 91.000 €, 65,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan, renoviran stan u potkrovlju zgrade. Izgrađen sa dobijenom upotrebnom dozvolom. Zgrada uknjižena i priključena na kanalizaciju. U neposrednoj blizini škole, pijace, Doma zdravlja, u centru Koteža. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113804, VII/IX, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Moderno opremljen stan u kompleksu Elixir Garden! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije,spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu,kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 68.250 €, 65,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u blizini hotela Hyatt lep, namešten, renoviran stan, veoma funkcionalan. Dvostrano je orijentisan, svetao. Nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 65m2(dve terase 10m2), CG. lift, VI/VI, telefon , interfon, garažno mesto. U prilici smo da Vam ponudimo stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu. Svetao, funkcionalan, sa nesvakidašnjim rasporedom prostoeija. Sastoji se od spavaće sobe, radne sobe (idealno za rad od kuće), velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji, stan sa predivnim pogledom u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan površine 65m2, opremljen. Struktura stana: dve spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, kuhinja, terasa. Sa terase se pruža divan pogled na panoramu grada. Odlična povezanost sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao i opremnjen trosoban stan od 65 m² u ulici Braće Kovač na Lekinom brdu, na samo 200 m od parka Šumice. Stan ima dve izdvojene spavaće sobe, prostran dnevni boravak povezan s trpezarijom i kuhinjom, kao i veliko kupatilo. Nalazi se u novogradnji sa liftom i dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan stan u mirnom kraju na Zvezdari.U pitanju je svetao i funkcionalan stan, uređen i sređen do detalja, sa prelepom velikom terasom koja pruža komfor i uživanje. Odmah useljiv. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan sa dve spavace sobe u jednoj od najlepših zemunskih ulica. Škola, vrtić su u blizini, do centra Zemuna i keja je par minuta šetnje. Parking mesto je uključeno u cenu. Režije 70€. Bez ljubimaca. We have a great two bedroom apartment available in one....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji. Stan je novoopremljen,veoma funkcionalan, svetao. Postoji mogućnost iznajmjivanja garažnog mesta po ceni od 100e. Blizina više fakulteta i svih pogodnosti za ugodan život. Useljiv odmah.Obavezan depozit Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten stan u Zahumskoj ulici, nadomak Vukovog spomenika. Stan je salonskog tipa i nalazi se u prizemlju stambene zgrade ali je dvorišno orijentisan. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114660, III/V, klima, lift, terasa(2), parking, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam komforno opremljen stan u mirnoj ulici, u blizini Arhitektonsko-tehničke škole i BEO Shopping centra. Nalazi se u zgradi sa liftom, dvostrano je orijentisan, trosoban po strukturi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120036, terasa, renoviran, parking, dvorište/bašta, dvorišna zgrada. Izdajemo stan u ulici Zvezdarske Jelke, koji se nalazi na Zvezdari. Dvoiposoban stan od 65m2 sa velikom dnevnom sobom, trpezarijom,dve spavace sobe, dva kupatila i terasa. U stanu se nalazi i ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten stan na prvom spratu u bloku 11c, na Novom Beogradu. Stan ima 2 sobe, 2 terase, trpezariju sa kuhinjom, wc i kupatilo. Plaćanje mesečno 650€ + depozit (svi troškovi uključeni) 063/88-25-265 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fully Furnished Apartment for Rent – Bulbulder, Zvezdara (Near Dimitrija Tucovića Street) A spacious and well-equipped 3-room apartment located on the elevated ground floor of a modern building (constructed in 2013), available for long-term lease. Property Highlights: 60m² + 5m² terrace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, renoviran stan u mirnom delu bloka okružen zelenilom, terenima i velikim brojem parkinga. Stan se sastoji od ulaznog hodnika koji vodi u veliku dnevnu sobu iz koje se izlazi na lođu, zatim kuhinju i trpezariju, drugi hodnik iz koga se ide u veliku spavaću sobu i kupatilo.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 485)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>