• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji porasla cena

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji porasla cena" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.825 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 65.000 €
09.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 87.400 € na 103.600 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 103.600 €, 56,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.12.2025 - 66.500 €
23.01.2026 - 85.100 €
03.02.2026 - 87.400 €
20.03.2026 - 103.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Ugrinovački put 30.deo Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 105.411 € na 111.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 111.600 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.829 €
27.03.2026 - 105.411 €
06.05.2026 - 111.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan u novogradnji, smešten u mirnoj, slepoj ulici, bez buke i saobraćaja, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u objektu koji je u izgradnji sa važećom građevinskom dozvolom i kompletnom dokumentacijom, što garantuje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji porasla cena'
122.771 €
138.589 €
87.600 €
 
+6%

Promena cene sa 110.563 € na 116.706 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 116.706 €, 56,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 110.563 €
17.04.2026 - 116.706 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivni zastupnik prodaje BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA MOGUĆNOST KUPOVINE NA KREDIT U ponudi je savremeni kompleks u izgradnji O distrikt koji se nalazi između Borče i Ovče, idealan za porodičan život i mirnije okruženje, uz dobru povezanost sa centralnim delovima grada i Zemunom. Stan....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 111.325 € na 116.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 116.000 €, 58,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 108.471 €
08.02.2026 - 111.325 €
08.03.2026 - 116.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan 58m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u mirnom delu Železnika....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 82.600 € na 97.350 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 97.350 €, 59,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 82.600 €
10.04.2026 - 97.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom. Potrebna su ulaganja, stan je za sređivanje. Deljiv je na dve stambene jedinice. Prostorije: ulazni hodnik, dve sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 111.400 € na 114.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 111.400 €
09.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>