• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji li - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji li - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji lift parket

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji lift parket" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.949 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 110.140 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće vašem odmoru pravi smisao. Nekretnina se nalazi u mirnom delu Zlatibora, 900m od samog centra i na 970m nadmorske visine.U neposrednoj blizini nalazi početna stanica gondole. U ponudi imamo više apartmana na različitim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1100 evra plus garaža na -1 nivou 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1200 evra. 🏡 Dizajnerski stan uz reku – Belgrade Waterfront 🌊 Savršen spoj modernog života i pogleda na reku Izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.738 €, 56,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID654 Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks zgrada udaljen 20 minuta autom od centra Beograda. Akcija je u toku, cena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji lift parket'
122.771 €
138.589 €
125.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.961 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 58.48m2, terasa. noeveški radijatori, dva lifta, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja sa pogledom na Dunav i Avalu, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje sa svim sadržajima za šetnju, sport, rekreaciju, igru , blizina škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.556 €, 59,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 61.000 €, 61,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan (vrhunski nemački kvalitet nameštaja, bele tehnike, italijanske pločice, nov parket, Bosalova sigurnosna vrata) na duži vremenski period, dvostrano orjentisan u mirnom delu Vračara. Stan je zvučno izolovan. Parking u okviru dvorišta zgrade samo za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.450 €, 63,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan vrhunskog kvaliteta, smešten na traženoj lokaciji u Zemunskoj opštini, blizu svih sadržaja za udoban život: vrtića, škola, igrališta, prodavnica, restorana, apoteka i gradskog prevoza. Tehnički opis: Zidovi: Akustični blokovi i gips-karton ploče, obloženi keramikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.720 €, 64,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA, u blizini Vojislava Ilića. Objekat spratnosto Su+Pr+2+Pk. Spoljni zidovi klima blok 19cm i kontaktna fasada od EPSa debljine 12cm uz trake kamene vune. PVC stolarija. Sobna vrata drvo i medijapan. Sigurnosna ulazna vrata. Granitna keramika i hrastov parket. Energetski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>