• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 što jeftiniji

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 što jeftiniji" pronađeno 3 243 nekretnina - prosečna cena 1.473 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 36.850 €, 67,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Bloku 62, u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, izdaje se moderan stan smešten u zgradi staroj svega deset godina. Prostran, svetao i opremljen savremenim nameštajem, stan pruža osećaj topline i udobnosti doma, spreman je za useljenje odmah i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran i kompletno namešten stan, na izuzetnoj lokaciji. Odlična pozicija stana, nedaleko od Savskog Trga, Beograda na vodi. Ima odvojenu spavaću sobu sa velikim bračnim krevetom, ugradnu kuhinju i plakare. Odmah useljiv. Niski režijski troškovi. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan od 50 m2 u visokom prizemlju. Izdaje se i prazan za poslovni prostor. Centralno grejanje, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija 50% od ugovorene cene zakupa. Potreban depozit, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i porodičnom delu Zvezdare, u kući sa zasebnim ulazom, nalazi se prostran i svetao stan koji je savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti. Okružen zelenilom i tišinom, a opet na par minuta hoda od autobusa, tramvaja, banaka, škola i marketa, ovaj stan nudi idealne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rezidencijalno naselje Voždove kapije, odiše elegancijom i funkcionalnošću i predstavlja spoj urbanog života, savremenog dizajna i prirodnog sklada. Nalazi se u srcu Voždovca sa samo nekoliko minuta od gradskih tačaka. Projektovano je tako da pruži maksimalan komfor i ispuni maksimalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – MODERAN STAN U KOMPLEKSU „VOŽDOVE KAPIJE“ – ODMAH USELJIV! U prilici ste da zakupite luksuzan, kompletno namešten stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – VOŽDOVE KAPIJE. Reč je o novogradnji vrhunskog kvaliteta, izvedenoj po savremenim građevinskim standardima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 37.630 €, 71,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 37.700 €, 58,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105692, V/VII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se kompletan namešten stan, u blizini Novog kinesko Tržnog Centra, nedaleko od aerodroma i u blizini autoput Miloš Veliki. Preko puta je Vrtić škole u blizini ambulanta i Posta. Životinje nisu dozvoljene.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 37.700 €, 58,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115611, II/V, klima, renoviran. Izdaje se na duži vremenski period.Potpuno namešten. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na visokom prizemlju u zgradi od 4 sprata, na uglu ulica Bregalničke i Svetomira Nikolajevića. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom. Grejanje je centralno (CG), a dodatno je opremljen klimom za ugodan boravak tokom letnjih meseci. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini FON-a. Stan se nalazi u potkrovlju. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i podno. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 38.000 €, 21,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Kotež ukupne površine 21,29 m2 po strukturi garsonjera. Odlična lokacija.U procesu legalizacije. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 38.000 €, 38,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prostor koji se sastoji od uknjižene garaža od 20m2 i ostave u produžetku garaže površine 18m2 koja nije uknjižena (može je koristiti isključivo vlasnik garaže). Moguće je pretvaranje u stambeni prostor (1.5 soban stan) ili poslovne prostorije (ima dovoljno prozorskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 38.000 €, 40,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se namešten stan u kompleksu zgrada K-District, stan je kvadrature 40m2, ima dve sobe, namešten, useljiv odmah, na četvrtom spratu (ukupna spratnost 6), lođa, centralno grejanje, klima itd. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 38.250 €, 45,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100340, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Atraktivan stan, smešten u novoizgrađenom kompleksu The One, između poslovnog kompleksa Airport City i naselja A blok. Kompleks je stambeno- poslovni i sjajno je koncipiran - sadrži video nadzor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 38.350 €, 59,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen stan u zgradi Metropolitan apartmani, preko puta Hale "Aleksandar Nikolić", izdaje se na duži period (1+ god.), zaposlenom pojedincu ili paru (ne stranim državljanima). Uz stan se (poželjno) iznajmljuje i pripadajuće garažno mesto u zajedničkoj obezbeđenoj garaži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 38.400 €, 48,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 38.440 €, 62,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobro pozicioniran, sa velikim javnim parkingom. Topao stan juzno orjentisan i strukture je 51m2+11m2 natkrivena terasa koja je u funkciji tokom cele godine. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Zemunu sa 2 spavaće sobe, u ulici Jovana Ljubinkovića Pube, blizu Novogradske, sa velikim dnevnim boravkom i zastakljenom terasom. Prethodno živeli samo vlasnici stana, stan u odličnom stanju. Na 10 minuta pešaka od centra Zemuna i keja. U blizini autobuskih stanica, Idee i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na odlicnoj lokaciji, gleda na Bajloni pijacu i teatar, u neposrednoj blizni Skadarlije. Stan je sveze okrecen,pristojan, opremljen kompletno sa novom tehnikom. Sastoji se od velike dnevne sobe, velike spavace sobe sa prostranim bracnim krevetom, prostrane kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, renoviran, stan u samom centru grada, na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom i interfonom. Stan se izdaje prazan sa opremljenom kuhinjom i kupatilom ali postoji mogućnost dogovora i opremanja sa drugim nameštajem. Prostorije: predsoblje, tri odvojene sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderan 2.0 stan u tek useljenoj zgradi u ulici Mirijevski bulevar u blizini TC Karaburma. Strukturu stana čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Izdaje se potpuno namešten i opremljen svom potrebnom kućnom tehnikom. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar trosoban stan na 20m od Bulevara kralja Aleksandra, malo iznad Cvetkove pijace. Dve terase. Infostan oko 1000,00 dinara, namešten. Uredna zgrada sa liftom, ispred zgrade parking za stanare van zone. Depozit u visini jedne zakupnine, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. broj posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan stan u novoj zgradi na Vračaru sa dve terase ✨ Izdaje se stan od 52 m² sa jednom spavaćom sobom, dvostrano orijentisan, na 5. spratu nove i luksuzne zgrade u prestižnom delu Vračara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu za nepušače,bez kućnih ljubimaca,bez lifta,greje se na norveške radijatore. Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, renoviran stan u mirnom delu bloka okružen zelenilom, terenima i velikim brojem parkinga. Stan se sastoji od ulaznog hodnika koji vodi u veliku dnevnu sobu iz koje se izlazi na lođu, zatim kuhinju i trpezariju, drugi hodnik iz koga se ide u veliku spavaću sobu i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvodoban namešten stan useljiv odmah, kompletno opremljen, osim posteljine i pribora za jelo. Stan je renoviran prošle godine što se može videti sa slika. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u novogradnji u centru grada na Vračaru u blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja ima 5 sprata i lift. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan sa prostranom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan u ulici Save Maškovića na duži vremenski period u novom kompleksu Park Villa. Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu od 50e. Odmah useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan,svetao stan u mirnoj ulici u blizini Generalštaba i ulice Neznanog junaka.Odmah useljiv.Stan nije pet friendly. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan kod Vukovog spomenika, ul.Ruzveltova, po strukturi 1.5, ukupne površine 56 m2, spratnost III/7, CG. Režije infostan 7000,upravnik i održavanje zgrade 2000, struja po potrošnji, internet i katv na ime zakupca. Zgrada se nalazi se na odličnoj lokaciji koja omogućava povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 39.500 €, 50,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119326, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 723)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>