• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 useljiv što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 useljiv što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 useljiv što manji

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 useljiv što manji" pronađeno 353 nekretnina - prosečna cena 1.321 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • parket
    • 2.sprat
    • potkrovlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 49,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stanovi u novogradnji u Boleču (10km od Ustaničke ulice). U blizini se nalaze supermarketi, prodavnice, osnovna škola. DZ, banke itd. Površina 49m2 + terasa 11m2. Sastoji se od:dve spavace sobe, dnevne sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, terase 11m2 i hodnika. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 49,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo potpuno nov dvoiposoban stan sa terasom od 11m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Asfaltirana ulica, ograđeno dvorište. Mogućnost kupovine parking mesta ispred zgrade po ceni od 5.000 eura. Uknjižen je na 49m2, 1/1 i odmah useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 60.000 €, 49,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo stan na Petlovom Brdu, stan je 1.5, površine 49m2, a funkcioniše kao 2.5. Od prostorija stan ima predsoblje, dnevnu sobu, kuhinju i trpezariju, kupatilo, dve manje sobe i lođu koja je zastakljena. Stanje izvorno, ali održavan, okrečen, odmah useljiv Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Livanjska ulica, novogradnja, 49 m2, 1/5, namešten, etažno grejanje, lift, katv, internet. Stan ima odvojenu spavaću sobu, terasu, ulica je mirna i tiha .Useljiv odmah . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa jednokratno. 066-308-908 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN 2,5 stan na prvom spratu u porodično stambenoj zgradi, sa dvorištem, u blizini Košutnjaka. Stan je u celosti renoviran, bez ikakvih ulaganja i odmah useljiv. Stan ima dve sobe, dve kuhinje, dnevni boravak sa trpezarijom, dva kupatila i veliki hodnik. U kupatilima i kuhinjama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Mirijevu, 50m2, Direkt od vlasnika, bez agencije i provizije. u ulici Ljubiše Miodragovića, preko puta vrtića Zvončica, 400m od OŠ Pavle Savić. U blizini prevoz, prodavnice, itd. Po strukturi dvosoban, , velika dnevna, spavaća, kupatilo, kuhinja odvojena, hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 59.000 €, 50,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja jako funkcionalnog jednoiposobnog stana, u novijoj zgradi. u polusuterenu. U stanu ostaje u ovoj ceni ugradna kuhinja. Stan je brzo useljiv. U neposrednoj blizini se nalaze infrastukturni objekti neophodni za kvalitetan život. Market u samom naselju, manja radnja koja radi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Kosančićevom vencu. Useljiv odmah. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121703, I/VI, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Prote Mateje , par metara od Njegoševe, izdaje se stan od 50 m², u novoj zgradi kompletno i udobno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan. Poseduje video nadzor,ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban lux namešten stan u Zemunu. CG se plaća po utrošku. Useljiv od 15.marta. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdajemo lep, svetao, dvostrano orjentisan, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, zatim kupatila i kuhinje sa trpezarijom, dve terase. Stan je kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Kneginje Zorke ulica-kod Hrama, 1.5,51kvm,NOV nameštaj, dnevna+spavaća soba, 2 klime, mašina za sudove, ugradni plakari, 2 LCD-a,kvalitetni SVI uredjaji, halogena rasveta, cg-po potrošnji (info stan od 6000din), održavanje 2500din,katv i internet 4500din, PARKING MESTO uz doplatu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran i kompletno namešten stan, na izuzetnoj lokaciji. Odlična pozicija stana, nedaleko od Savskog Trga, Beograda na vodi. Ima odvojenu spavaću sobu sa velikim bračnim krevetom, ugradnu kuhinju i plakare. Odmah useljiv. Niski režijski troškovi. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33601, III/, klima, lift, telefon, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi je dvosoban, renoviran stan u strogom centru gradu. Izdaje se opremljen, grejanje u stanu je centralno. Postoji mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. Useljiv je 15.06. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Neznanog junaka ulica,2.0,50kvm renoviran stan kompletno u zgradi uvučenoj od ulice-u parku, nova kuhinja (masina za sudove), novo kupatilo, pvc, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, 2 terase, ostava,2 klime, grejanje na TA pec (info stan 3000din), održavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Dorćolu, blizu Bajlonijeve pijace i Bitef teatra. Namešten, spavaća i dnevna soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i hodnik. Računi oko 60e mesečno.Struja zimi do 150e. Grejanje na struju. Svuda su radijatori + TA pec u dnevnoj sobi. Odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u centru Beograda. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je odmah useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🇷🇸 Srpski Izdaje se mirna oaza na Vračaru, u samom centru grada! Stan od 50m², po strukturi dvosoban, sa korišćenjem dvorišta ispred zasebnog ulaza. Mir i tišina uz niske troškove stanovanja čine ovaj stan posebnom i retkom ponudom na izvanrednoj lokaciji. Plaćanje: mesečna renta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Stari Grad - Gundulićev Venac Izdaje se 2.5-soban stan površine 50m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 10 minuta peške do Trga republike. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan je kompletno namešten (frižider, šporet, veš mašina, nameštaj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan na jednoj od najboljih lokacija. Kompletno namešten. Niski režijski troškovi. Odmah useljiv. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Kirovljeva ulica,2.0,50kvm,namešten i renoviran stan, odvojena kuhinja+dnevna soba+spavaća soba, terasa, PVC, cg (info stan sa održavanjem 15000din), katv+internet 4000din, klima, ni 1 soba nije prolazna,zgrada je uvučena pa nema buke, useljiv stan, 500e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 72.500 €, 51,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Petlovo brdo - Rasinska ulica kod stare škole, dvoiposoban 51m2 + parking mesto, nisko prizemlje, u postupku ozakonjenju, cena 72.500 Evra. Stan je u niskom prizemlju trospratne stambene zgrade iz 2004. godine. Zgrada je Uknjižena ali je nisko prizemlje u postupku ozakonjenju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan površine 51 m2, izuzetno funkcionalan, odličnog rasporeda, uknjižen ( moguća kupovina na kredit). Na odličnoj lokaciji na Ledinama, u novoj zgradi, u neposrednoj blizini Pečenjare Ledine. U cenu je uključeno parking mesto. Odmah useljiv, niske režije - etažno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 52,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan od 52 m², 2.0 strukture, u Železniku, Titova ulica. Sastoji se od prostranog dnevno-trpezarijskog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Stan je odmah useljiv, funkcionalan i prijatnog rasporeda. Nalazi se u mirnom delu naselja, okružen parkovima i zelenilom,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 52,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 105.000 €
13.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep dvosoban stan, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade u mirnom delu naselja, okružen zelenilom i parkovima. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, zasebne spavaće sobe i kupatila. Sređen, bez ulaganja, odmah useljiv. Blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 93.600 €, 52,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112223, NPR/IV, terasa, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Ne može na kredit , samo za keš Svetao komforan stan , većinski renoviran , mala ulaganja (parket, delimično stolarija vrata ulazna) , renovirano kupatilo , zamenjeni pvc prozori , brzo useljiv , gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.900 €, 52,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 52 m2 novogradnja trosoban, odmah useljiv .Stan je kompletno zavrsen.Stan ima svoje etazno grejanje..Struja, voda, kanalizacija , sve je prikljuceno.Kredit nije moguc.Zamena moguca za auto i doplatu. Tel. 0638183882 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 62.000 €, 52,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja sa građevinskom dozvolom, velika terasa na koju se izlazi iz stana nije ušla u kvadraturu, plaćena naknada Direkciji za građevinsko zemljište, prazan,useljiv. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, namešten, odmah useljiv. Svetao, u lepo održavanoj zgradi. Javni parking isped zgrade. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Kompletna infrastruktura, za svaku preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u Zahumskoj,odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 79.000 €, 53,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiv stan na dobroj lokaciji, u Kotežu. Uknjižen na 33m2, mereno ima 53m2. TA grejanje, niski mesečni troškovi. Renoviran, bez većih ulaganja. Blizina marketa, pijace, škole, gradskog prevoza. Stan za preporuku. Agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121257, I/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, ulaz dobar, garaza, stambena zgrada. Izdaje se 2.5-soban, moderno opremljen stan – Preševska, Zvezdara (kod Gradske bolnice) Na odličnoj lokaciji, u mirnoj Preševskoj ulici na Zvezdari, svega par minuta hoda od Bulevara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzno namešten stan na odličnoj lokaciji. Mikro lokacija zgrade je takva da je u neposrednoj blizini prevoza, škola, vrtića i svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. Odmah useljiv. Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno namešten, izuzetno funkcionalan i kvalitetno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji sa trpezarijom čine jedinu celinu, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen dvosoban stan. Strukturu stana open space dnevni boravak sa kuhinjom, odvojena spavaća soba, terasa sa pogledom na reku i kupatilo. Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100EUR Zgrada BW Verde se nalazi u neposrednoj je blizini savske obale i Galerije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 62.100 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan poslovni prostor u Beogradu na vodi – Zgrada Libera- CENA FIXNA 1250E cena stana 1150 evra cena garaže 100 e (minus -1 , prvom nivou) Ovaj potpuno nov, polunamešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan u tek useljenoj zgradi, novogradnja iz 2023. godine, nadomak Hrama Sv. Save i Čuburskog parka. Nalazi se na 1. spratu, visina 2. sprata, zbog konfiguracije terena. Svetao, dvostrano orijentisan i vrlo funkcionalan prostor. Zakup na minimum godinu dana. Obavezan depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 54,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da živite u epicentru dešavanja, u ponudi za Vas imamo odličan 2.0 stan u ulici Nikole Spasić, odmah kod Knez Mihailove. Stan je uknjižen, 54 m2, dvosoban. Nalazi se na 2.spratu/8, u lepo održavanoj starijoj zgradi, sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Džona Kenedija,kod Instituta za majku i dete. Renoviran,kompletno namešten,useljiv odmah.Bez kućnih ljubimaca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 354)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>