• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 pala cena 90 m2 pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 pala cena 90 m2 pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 pala cena 90 m2 parking

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 pala cena 90 m2 parking" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.484 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 1.sprat
    • klima
    • potkrovlje
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 140.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.900 € na 141.900 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kotež, 141.900 €, 94,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 144.900 €
16.04.2026 - 141.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.knez-nekretnine.com

SAMO U KNEZU! PRODAJE SE UKNJIŽEN DVOIPOSOBAN DELIMIČNO OPREMLJEN STAN U MANJOJ ZGRADI NOVIJE GRADNJE U MIRNOM OKRUŽENJU. STAN IMA VELIKU TERASU (31M2) I MOGUĆNOST PROŠIRENJA TJ.ADAPTACIJE U TROIPOSOBNU STRUKTURU. ZGRADA IMA OGRAĐEN SOPSTVENI PARKING PROSTOR. KOMPLETNA INFRASTRUKTURA....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1900 evra/m2 pala cena 90 m2 parking'
138.000 €
138.000 €
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Lipar Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1993 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>