• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon 100 m2 št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon 100 m2 št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon 100 m2 što manji parking

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon 100 m2 što manji parking" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.623 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 185.000 €, 92,92 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, 92,92m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan troiposoban stan od 92,92m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzni trosoban stan 95m2 u Resavskoj ulici u blizini Kliničkog centra i Slavije. Stan se nalazi u zgradi rezidencijalne gradnje sa portirom. Nalazi se na 4. spratu od 5 spratova. Dva lifta Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon 100 m2 što manji parking'
160.000 €
160.000 €
157.500 €
 
-13%

Promena cene sa 210.000 € na 183.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 183.000 €, 100,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 215.000 €
30.09.2025 - 199.000 €
28.10.2025 - 219.000 €
02.12.2025 - 210.000 €
21.04.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Novogradnja Interfon Radmile Savićević Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 162.000 €
05.04.2026 - 170.000 €
10.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju. Stan u kući – prodaju se dve odvojene stambene jedinice sa zajedničkim dvorištem, idealno za porodično stanovanje i dodatni prihod. Prva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bertranda Rasela Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 178.160 €, 104,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u neposrednoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>