Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "stan u beogradu do 1800 evra/m2 80 m2 uknjižen interfon" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.807 €/m2
Filtriraj
19.11.2025.,
www.indomio.rs
Čukarica, Cerak - Prištinska 3.0, 76m2 (dve lođe 10m2), 1+2/2, grejanje na struju, interfon, podrum Prodaje se dvoetažni stan u izvornom stanju u mirnom, porodičnom delu starog Ceraka. U potpunosti je okrenut ka istoku i gleda na zajedničku baštu. Stan ima dve etaže. Donji nivo je....
10.04.2026.,
www.srbija-nekretnine.org
Na prodaju uknjižen stan - duplex u Prištinskoj ulici na Ceraku. Stan se nalazi u maloj stambenoj zgradi od svega 4 stana u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, škola, obdaništa i svih ostalih sadržaja. Prvi nivo je površine 39m2 i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne....
Promena cene sa 143.000 € na 138.000 €
dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €
27.03.2026.,
www.kvadratnekretnine.com
Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
2.0, 85.96m2( terasa 30.07m2), podno grejanje,lift, SUT/IV, interfon. Uknjižen. Novogradnja, uknjižen, moguć povrat PDV-a! Prodaje se svetao i funkcionalan stan u novom stambenom objektu, sa odličnom lokacijom i odličnom povezanošću sa gradom. Stan se nalazi u suterenu, ali....
16.01.2026.,
www.berzanekretnina.org
Prodaja duplex stana – odlična lokacija, blizina Košutnjaka Na prodaju duplex stan u staroj, kvalitetnoj gradnji, uknjižen na 54 m², dok je stvarna površina 82 m². Stan zahteva manje renoviranje kako bi se postigli idealni rezultati, ali već sada ima odličnu osnovu i veliki potencijal.....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Novi Beograd, Blok 44, Gandijeva 84 m2 __________________________________________ 84 m2, 3.5, 8/8, TA, lift, interfon, dupleks Dupleks u najboljem delu Bloka 44. Zgrada je okružena zelenilom i ima dobar prilaz.Ulaz je održavan.Stan je u izvornom stanju na dva nivoa., ulaz je na gornjem....