• GoHome Professional
stan u beogradu do 140000 eura uknjižen - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • stan u beogradu do 140000 eura uknjižen - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 140000 eura uknjižen

  • Za upit "stan u beogradu do 140000 eura uknjižen" pronađeno 1 639 nekretnina - prosečna cena 2.792 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • useljiv
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u održavanoj zgradi, u prizemlju, u Kumodražu. Lokacija je odlična na samo 15 minuta kolima od Autokomande. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, 2 spavaće sobe i prostranog kupatila. Stan je uknjižen i prodaje se namešten. Sa spoljne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 120.000 €, 36,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetnu nekretninu smeštenu u naselju Banjica, na teritoriji opštine Voždovac u crvenim fasadnim ciglama. Stan je površine je 38m2. Stan je smešten na prvom spratu uredno održavane stambene zgrade sa devet spratova. Zgrada poseduje i dva lifta što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 120.000 €, 31,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118391, I/I, uknjižen, renoviran, parking, stambena zgrada. Uknjižen, renoviran stan na odličnoj lokaciji, Sajmište Novi Beograd, odmah useljiv. Ima parking mesto ispred zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 7a, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1. 0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 124.000 € na 119.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 69,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 124.000 €
05.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u odrŽavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini Škole, obdanista, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Brace Jerkovica, 1.0 (adaptabilan u 1.5), 49 m2 sa lodjom, VPR od V spratova, cg, lift, interfon, topla voda, ktv, internet, odmah useljiv, izvorno stanje, u procesu otkupa (stan ima 41 m2), uknjizena zgrada, podrum od 9 m2, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101599, II/II, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking. UKNJIZEN MOGU KREDITNI KUPCI. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 130.000 €
06.10.2025 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 123.400 € na 119.900 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 119.900 €, 37,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 120.000 €
04.03.2026 - 123.400 €
19.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo funkcionalan stan, uknjižen na 37m2 sa jednom zatvorenom ozidanom terasom od 5m2, koja može da funkcioniše kao dodatna prostorija i jednom otvorenom od 1.5m2. Stan je na III spratu bez lifta, grejanje EG. Kraj je miran, sa puno zelenila i odličnom infrastrukturom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, ta, 2/2, podrum, lođa. Prodaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji u Borči. Grejna površina je 61m2 plus lođa od 5m2. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka koji izlazi na lođu, odvojenog kuhinjskog dela sa trpezarijom i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je funkcionalan i uknjižen stan površine 61 m², sa dodatnom lođom, smešten na 2. spratu od ukupno 2 u mirnom delu Borče. Stan ima dobar raspored prostorija i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je TA. Iznad stana se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski prostor površine oko 50m2, pa je moguće proširiti stan. Stan je uknjizen, moguca je kupovina putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 119.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 124.900 €
01.05.2026 - 119.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude izuzetno funkcionalan 1.5 stan površine 44 m² sa prostranom terasom od čak 10 m², smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Paviljona, u ulici Radoja Dakića. Stan se nalazi na 6/6 spratu, južne orijentacije, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-434 (od ukupno 434)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>