• GoHome Professional
stan u beogradu 2.sprat što manji do 120000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan u beogradu 2.sprat što manji do 120000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 2.sprat što manji do 120000 eura

  • Za upit "stan u beogradu 2.sprat što manji do 120000 eura" pronađeno 138 nekretnina - prosečna cena 2.543 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odlično opremljen trosoban stan u zgradi BW Sole preko puta TC Galerija. Stan se nalazi na drugom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe otvorenog koncepta povezane sa kuhinjskim i trpezarijskim delom. Kuhinja je moderno opremljena sa svim neophodnim uređajima. Iz dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 56.000 €, 80,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan sa 3 spavaće sobe. Dobar raspored: Dnevna soba + kuhinja + trpezarija + ostava, 3 zasebne sobe, mokri čvor- WC, kupatilo, hodnik, terasa izlaz iz dnevne i 1 sobe. Stan svetao, južno orjentisan, gleda u dvorište zgrade. Grrjanje se plaća po utošku i samo u grejnoj sezoni. GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan nalazi se na drugom spratu zgrade u mirnoj ulici, dvostrano orjentisan. Nova elektro i vodovodna instalacija, izolacija, fasada. Ulazna vrata sigurnosna. U stanu je granitna keramika iz Španije – I klase. Kupatila nova sanitarija sa bojlerom i sušačom za veš. PODNO GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 90,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao stan na drugom spratu u Borči, jednom od najbrže rastućih beogradskih naselja. Stan je uknjižen, sa ukupnom površinom od impresivnih 129m2, što ga čini idealnim za veće porodice koje traže komfor i prostor za ugodan život. Stan je 4.0, što znači da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 70.000 €, 90,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117937, III/III, terasa, za renoviranje, stara gradnja, tavan, ostava. Prodaje se stan u Zarkovu, 60m²+30m² duplex, ispod Osnovne skole "Djordje Krstic". Dve spavace sobe+galerija, odvojena prostorija za garderober, kuhinja i dnevna soba sa funkcionalnim kaminom, mala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 123.000 €, 106,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo dva stana u kući koja su odvojena kao dve zasebne stambene jedinice. Prvi sprat: stan po strukturi trosoban 58kv spavaća soba sa terasom, dečija soba, dnevna soba kuhinja i kupatilo. Drugi sprat: stan po strukturi dvosoban 48kv koji je u sivoj fazi. Uz ova dva stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 85.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Fantasticna ponudatrosoban stan na bezanijskoj kosi. [telefon] kvadrata.sa [telefon] terase i [telefon] mokra cvoraII sprat,veliki parking,zgrada okruzena parkovima i pijacom,,skolom i vrticem..Vlasnik,stan uknjizen [telefon] / [telefon] .lift,interfon,kamera,zgrada pod video....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 75.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem ili menjam za Beograd apartman na Zlatiboru, vila Gomax II Rujanska 40. Uknjizen, 1/1, prvi vlasnik, drugi sprat, 34m2. Poseduje spa centar u prizemlju zgrade, parking sa rampom na daljinski, video nadzor na parkingu i po hodnicima zgrade, interfon, lift, smart sistem. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 60.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Novoizgradjeni objekat u Mirijevu u ulici Matice srpske.Blizina stanice [telefon] i [telefon] ,vrtica Sunce,supermarketa..Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno cetiri.Zgrada ima lift i interfon.Grejanje je etazno na struju.Stan ima hodnik,dnevni boravak sa trpezarijom,odvojenu....