• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu 120000 evra što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra što veći

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra što veći" pronađeno 1 530 nekretnina - prosečna cena 2.675 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • parking
    • renovirano
    • useljiv
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 95,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 655, I/II, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, može zamena(može zamena), dvorišna zgrada. Tavanski prostor 50m2 Garažni prostor Ostava u sklopu garaže Uknjiženo na 87m2 kao idealni deo ne može kredit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 120.000 €, 94,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 2211, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada dobra, tavan, stambena zgrada. Stan se nalazi ispod velikog parka,u blizini obdanista i skole.Dupleks,u donjem delu su predsoblje,kupatilo,spavaca soba,kuhinja,trpezarija,dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 91.3m2 ------------------------------------------------------------------------ 91.3m2, 4.0, pr-1/3, EG/gas, terasa, telefon, izvorno, uknjižen. Dvoetažni stan u izvornom stanju, četvorosoban sa mogućnošću adaptacije i deobe u 2 stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 119.600 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 128.800 €, 92,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 140.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 91,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Boleču, pa je zbog blizine obilaznice i autoputa svaki deo grada lako dostupan, a i pančevački most preko mirjeva. Stan je održavan, prvi put useljen pre 5godina. Na prvom spratu, svetao i topao.Podne obloge su parket i pločice. Oko zgrade je lepo održavano dvorište.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 122.850 €, 91,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u centru Beograda, na par koraka od Cvetnog trga. Stan je površine 91m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je četvorosoban. Opremljen je kompletno sa svim potrebnim tehničkim aparatima. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 128.000 €, 91,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 128.000 €, 91,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108276, PR/, dupleks, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Prodaje se duplex u ulici Omladinsko setaliste, na odlicnoj lokaciji, u blizini skole, vrtica, prodavnica, pijac, dom zdravlja, autobus 56 , 59,42 i E2. NIVO PR i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Omladinsko šetalište, vpr,..-Stvarna površina-91m2 , ugovorna površina-91.00m2, Stan u dve etaže prizemlje 16.62m2, u sivoj fazi I sprat - 4.0 stan 74.68m2, dvostran, terasa, gas, izvorno stanje. U blizini prevoza, škole, vrtića, doma zdravlja. Predat je za uknjižbu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 90,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzan četvorosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, smešten u tihoj i prestižnoj ulici na Vračaru. Stan se prostire na prostranom i funkcionalno organizovanom prostoru, idealnom za udoban porodični život. Struktura stana: Svetla dnevna soba sa izlazom na terasu koja nudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 125.000 €, 90,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Vrlo povoljno, na dobroj lokaciji. Vrlo funkcionalan za stanovanje, izdavanje.. U blizini prodavnice, škola, vrtić prevoz. Predato na legalizaciju. Moguća overa kod izvšitelja. Ne može na kredit. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 90,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao stan na drugom spratu u Borči, jednom od najbrže rastućih beogradskih naselja. Stan je uknjižen, sa ukupnom površinom od impresivnih 129m2, što ga čini idealnim za veće porodice koje traže komfor i prostor za ugodan život. Stan je 4.0, što znači da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u ekskluzivnom naselju Dedinje. Stan je površine 90m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od samo šest stanova. Izuzetno komforan i lepo ušuškan. Po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121420, V/VII, klima, lift, salonski, telefon, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan je na 5 spratu /7 sa terasom i panoramskim pogledom, u jednoj od najprestiznijih lokacija u gradu, u ul. cara Lazara. Vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Okružen zelenilom i niskospratnicama podseća na naseljene predele Zlatibora. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 121.600 € na 130.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.600 €
24.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogucnost prosirenja. Cukarica, Zarkovo - Leposave Vujosevic 4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefon Neposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Zarkovu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94719, VI/VI, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Stan u zgradi od fasadne cigle, miran kraj bez buke, dosta zelenila, kvalitetna gradnja. Stan se nalazi u potkrovlju sa kosinama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjizen na lepoj lokaciji Karaburme. U blizini marketa, prevoza, škole i vrtića. Stan je jako lepog rasporeda, dvoetažni. Stan ima tri odvojene spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i dve terase.Parking ispred zgrade. Posrednička naknada 2%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 120.150 €, 89,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan četvorosoban stan, smešten u novoizgrađenoj zgradi. Ovaj prostrani stan nudi vrhunski komfor, kvalitet i panoramski pogled na grad – idealan za savršen porodični život ili za one koji žele ekskluzivan životni prostor u centru Beograda. Struktura stana: Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 119.000 €, 89,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prvom spratu stambene kuće u nizu prodaje se stan na prvom spratu. Ima kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom, tri spavaće sobe i jedna radna soba i kupatilo. Sve u izvornom stanju. Poseduje svoje dvorište sa šupom, mogućnost parkiranja u dvorištu. U blizini železničke stanice i autobusa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 114.400 €, 88,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,0 Centar , Stari grad , blizina Trga kod Crvenog petla , Knez Mihajlove , Kalemegdana , 88 m2 , 6 / 7 sprat , lift , ,cg , odlican , upravo renoviran stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , PVC stolarija , Hrastov parket , uvozna keramika i sanitarije , visina plafona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 128.000 €, 88,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo predivan dupleks u blizini centra Resnika. Ušuškan u zelenilu, ovaj stan odlikuje miran ambijent i celodnevna osvetljenost. Poseduje pripadajući podrum. U blizini se nalaze igrališta, škola, obdanište, dom zdravlja, radnje i stajališta GSP. Nikakva ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 87,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na svakom spratu je po jedan stan. Prijatan i tih stan, dvostrano orjentisan. Geberit ugradni vodokotlić u donjem kupatilu. Podno grejanje na struju u donjem nivou. Visina kosine u kupatilu na sredini tuš kade je 190cm. Okretnica autobusa i prodavnica na 100m. Parking mesta ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 86,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi četvorosoban stan(Duplex) ukupne površine 72 m2 + 14m2 terase od kojih je uknjižena površina 54,35 m2 . Odlična lokacija blizina pijace,Doma Zdravlja,prodavnica,apoteka i drugih trgovinsko-ugostiteljskih objekata.Kompletno renovirano Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 126.000 €, 86,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92093, V/V. Funkcionalan dupleks na 5 spratu u nadogradnji bez lifta . U donjem nivou su dnevna soba , kuhinja , spavaća soba i kupatilo (sa prirodnom ventilacijom) i 2 terase , povrsine 56m2 + 2 terase 1.85 i 3.4m2, u gornjem nivou je prostrana galerija od 30m2 . Ugovorna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 86,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, u lepo održavanoj zgradi. 43m2 + 43m2 mogućnost proširenja. Bela tehnika je uključena u cenu. Stan je svetao, sa blindiranim vratima, nalazi se na dobroj lokaciji. Za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 120.000 €, 85,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Klima Parking Terasa Interfon Save Kovačevića Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan stan u mirnoj ulici, dvostrano orijentisan. Granitna keramika prve klase podno grejanje, sigurnosna ulazna vrata... Uknjižen na 60kvm, plus 25kvm neuknjiženo. Moguća zamena za N. Beograd Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude potpuno nov lux stan, od 60m2, sa dodatno uređenim tavanskim prostorom od 25m2, koji ima vlastito kupatilo. Stan se sastoji od hodnika, open space prostora (kuhinja + trpezarija + dnevni boravak), koji izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, koja takođe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan nalazi se na drugom spratu zgrade u mirnoj ulici, dvostrano orjentisan. Nova elektro i vodovodna instalacija, izolacija, fasada. Ulazna vrata sigurnosna. U stanu je granitna keramika iz Španije – I klase. Kupatila nova sanitarija sa bojlerom i sušačom za veš. PODNO GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.000 €, 85,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lep komforan stan u centru Barajeva U najstrožijem centru Barajeva u zgradi koja je kulturno dobro - predstavljamo Vam odličan i stan od 85 m2 na prvom spratu. Stan ima pogleda na dve strane, veoma svetao, sa više nego komfornim sobama. Stan ima i prostoriju za prijem gostiju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – DORĆOL, BUDIMSKA ULICA Izdaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Budimska ulica, Dorćol. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. 🔹 Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 84,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan u naselju Gaj, Barajevo – 84m² U mirnom i prijatnom delu Barajevo, u naselju Gaj, naselje Barajevo, nalazi se stan površine 84m², smešten na 5. spratu od 5. Zahvaljujući spratnosti, stan je svetao, sa lepim pogledom i bez buke iznad. Osnovne karakteristike: Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na prvom spratu stambenog objekta na Altini, na odličnoj lokaciji. Poseduje Rešenje o ozakonjenju, čeka se uknjjižba. Grejanje na struju. Odličan raspored prostorija. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće osbe, kupatilo prostrano i velika terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.350 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen trosoban stan u atraktivnom A bloku – idealan za udoban život i dugoročan zakup. Stan se nalazi na četvrtom spratu kvalitetno održavane stambene zgrade sa ukupno jedanaest spratova, pružajući optimalnu ravnotežu između privatnosti i lakoće pristupa. Smešten je u....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 139.400 € na 123.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 123.000 €, 82,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 139.400 €
29.04.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se nov, neuseljavan stan u zgradi BW Echo, u okviru Beograda na vodi. Izdajemo potpuno nov, moderno opremljen stan u okviru zgrade BW Echo, smeštene u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Agencija z nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan stan u Beogradu na vodi – Zgrada Simfonija Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu priliku za zivot i uzivanje n najepšoj lokaciji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 507)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>