• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji namešten - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji namešten - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji namešten

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji namešten" pronađeno 102 nekretnina - prosečna cena 2.696 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.900 €, 47,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je moderan i funkcionalan trosoban stan, uknjižen na 47 m², dok stvarna površina iznosi 64 m² zahvaljujući prostranoj, zatvorenoj terasi od 17 m². Terasa je u potpunosti zastakljena i pretvorena u prijatan kutak za odmor – pod obložen pločicama i prekriven vodootpornim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.930 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada sa samo 6 stanova. Prijatan i tih stan jugoistočne orjentacije (dnevna soba). Krov ima najkvalitetniju izolaciju od kamene vune 10cm. Velux krovni prozori sa zastorima. Kompletno namešten i opremljen 2024 godine, dobijate sve na poklon a ako želite možete dobiti stan i bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Matice srpske, Beograd,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2. 5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve sobe, velike natkrivene terase (pod terase obložen pločicama i prekriven vodootpornim itisonom),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD Broj u registru posrednika: 1850 PRODAJA – NAMEŠTEN 2.5 STAN SA TERASOM, MATICE SRPSKE Na prodaju kompletno namešten i uknjižen 2.5 stan u ulici Matice srpske, idealan za porodičan život ili investiciju. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan stan u novijoj zgradi, ukupne površine 64 m, od čega čak 17 m pripada prostranoj terasi koja predstavlja pravi mali privatni kutak za uživanje. Stan se nalazi u prizemlju i kompletno je opremljen, prodaje se namešten i spreman za useljenje bez dodatnih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! Lokacija: Ul. Matice Srpske Kvadratura: 64 m² (uknjiženo na 47) U kvadraturu od 64m2 ulazi terasa od 17 m2. Šta dobijate? * Stan u prizemlju nove zgrade – moderan, sveže sređen, spreman za useljenje! * Terasa! ✨Zazidana do pola + staklo....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- U ponudi je kompletno namešten stan, okružen zelenilom u mirnom i porodičnom kraju. - Stan je uknjižen na 47m2, ostatak je terasa koja posebno osvaja! Zazidana do pola, a od pola vešto zastakljena tako da pruža zaklon od pogleda, ali isto tako daje svetlost i mir idealan za jutarnju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan ukupne površine 64m2 u zgradi novije gradnje, u mirnom delu ulice Matice Srpske, u blizini Aroma marketa, vrtića, doma zdravlja, pijace, kao i ostalih sadržaja i infrastrukture. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od ulaznog dela,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Poseban adut – Zastakljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam renoviran stan na odličnoj lokaciji, namešten. Stan se sastoji iz jedne velike sobe, odvojene kuhinje, hodnika, kupatila, lođe. Stan je kompletno renoviran 2021 godine. Stan se prodaje sa nameštajem. Slobodno parking mesto oko zgrade. U blizini se nalazi osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten i renoviran stan u kući. Stan poseduje uređen tavanski prostor od dodatnih 20m2 koji nije uračunat u kvadraturu koji je adaptibilan u spavaću sobu. Izuzetno svetao i dvostrano orijentisan, ušuškan u mirnoj,neprometnoj ulici, koja bi Vas oslobodila buke.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u mirnom kraju! - Cena:130000€ - Kontakt: +38166809121 - Lokacija: Rakovica - Površina: 63m2 - Struktura: jednoiposoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kunhinje sa trpezarijom - spavaće sobe - kupatila - terase i - tavana. OPIS: Na prodaju jednoiposoban stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, lep jednoiposoban stan u urednoj i odlično održavanoj kući, u Rakovici, u ulici Majora Omera Mehića bivšoj Mile Dimić, na drugom od tri sprata, uknjižen na 40m² korisnog prostora sa mogućnošću proširenja na potkrovlje površine 23m².....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117421, II/III, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u epicentru Beograda , Trg Repoblike , Kolarceva ulica.Dnevna soba , dve spavace sobe, jedna radna soba , dva kupatila, okrenut prema dvoristu, bez buke, veoma svetao, centralno grejanje, peti sprat, lift, klima, namesten.100m2 Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Agencija z nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan stan u Beogradu na vodi – Zgrada Simfonija Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu priliku za zivot i uzivanje n najepšoj lokaciji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-102 (od ukupno 103)

<< <1 2 3> >>