• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra zadnjih 7 dana što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra zadnjih 7 dana što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra zadnjih 7 dana što jeftiniji

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra zadnjih 7 dana što jeftiniji" pronađeno 58 nekretnina - prosečna cena 2.845 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 4.sprat
    • centralno grejanje
    • prizemlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 28,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra ka Ulici Vojislava Ilića, u kraju poznatom kao Lion. Miran kraj grada, kompletno infrastrukturno razvijen, dok blizina raznih prodavnica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 109.000 €, 44,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio udoban i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 109.840 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvoiposobnog stana 54,92 m novogradnja centar Sremčice, Čukarica. Stan se nalazi u okviru manjeg stambenog projekta koji čine dve savremene zgrade, sa uređenim dvorištem, natkrivenim parking mestima i preglednim pristupom objektima. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra zadnjih 7 dana što jeftiniji'
130.000 €
110.000 €
110.000 €
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan 57m 2 na prvom spratu stambene zgrade u naselju Kotež na opštini Palilula. Stan gleda na dvorište zgrade punog zelenila, gde je izolovan od buke. Stan se nalazi u blizini kafića, prodavnica, autobuskih stajališta, škole Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 44 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 8.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. Radovana Simića-Cige.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju veoma lepo održavan i funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom delu Krnjače, u ulici Ulica Jovana Isailovića. Nekretnina je dobro očuvana, odmah useljiva i ne zahteva dodatna ulaganja. Odlikuje je veoma dobra struktura i maksimalno iskorišćen prostor. Sama struktura sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 110.454 €, 33,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderna i izuzetno funkcionalna garsonjera u kvalitetnoj novogradnji na Voždovcu, jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 8 spratova i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Đakovačka Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 2 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 114.400 €, 44,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji,u centru Rakovice, kod Doma zdravlja, škole, obdaništa,prevoza, prodavnica, nalazi se ova nova zgrada izuzetno kvalitetne gradnje i vrlo lep, funkcionalan stan, sa odličnim rasporedom prostorija. Stan poseduje dnevno kuhinjsko trpezarijski boravak, odvojenu spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 63,56m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 69,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 69,26 m2. Odlična lokacija. U procesu legalizacije. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 69 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni Ukupno Spratova: 4.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

HITNO,uknjižen, 2.0 soban salonac ( 2.8 m ) u mirnoj ulici . Stan je u izvornom stanju i pripremljen za adaptaciju. Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe kuhinje,kupatila,wc-a,ulaznog hodnika kao i šupe u dvorištu. Odličan kako za život tako i kao investicija. Vredi pogledati. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.377 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan površine 47.48 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 115.800 €, 38,60 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 38,60 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.930 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se veoma lep trosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 117.000 €, 42,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Labudovo brdo | funkcionalan stan | mirna lokacija | uknjižen | parking Na prodaju veoma funkcionalan stan na odličnoj lokaciji, u mirnom delu Labudovog brda, okružen zelenilom i sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini. Lokaciju odlikuje odlična povezanost gradskim prevozom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 117.270 €, 39,09 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 39.09 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 118.000 €, 49,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. - Kompletna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. . - Renomiran i pouzdan investitor. - Izuzetna novogradnja! . - Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a. - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 119.000 €, 41,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen dvoiposoban stan u suterenu uredne trospratnice iz 2010. godine, smešten u mirnoj ulici sa dosta zelenila. Preko puta se nalazi Maxi, u neposrednom okruženju, i drugi mnogobrojni trgovinksi i ugostiteljksi objekti (škole, vrtići, banke). Stan je funkcionalan, sa dosta svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131901, III/III, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjižen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2006 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj zelji. Uknjižen je 55 m2 s....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131901, III/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjizen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2006 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogucnost da uredi po svojoj zelji. Uknjizen je 55 m2 s....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 27,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Suteren, 35m2, podno grejanje 2.5 Odličan, potpuno i dubinski renoviran stan merene površine 35m2, smešten u maloj salonskoj zgradi u Đevđelijskoj ulici na Lionu. Kompletno nova hidroizolacija, nove instalacije (struja i voda)- radovi u garantnom roku. Podno grejanje, 4 odvojena termostata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Jovanke Radaković Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban (2.0) stan u ulici Stojana Ljubičića, u mirnom i porodičnom delu Jajinaca. Stan se nalazi u zgradi iz 2018. godine, na drugom i ujedno poslednjem spratu (2/2), što obezbeđuje dodatni mir, privatnost i prelep, otvoren pogled. Stan je funkcionalne strukture 2.0,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Fenomenalan stan na odličnoj lokaciji, smešten u kvalitetnom objektu izgrađenom 2010. godine. Stan je uknjižen, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen stan od 38 m2 u prizemlju sa uknjiženom garažom od 33 m2 pored stana. Odlična investicija. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.900 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 67,18m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Stojana Matića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, svetao salonski stan na idealnoj lokaciji, pogodan za život ili investiciju. Nekretninu čine dve fizički odvojene stambene jedinice, što je čini posebno atraktivnom. Pored izuzetne pozicije u blizini SC Tašmajdan, Palilulske pijace i parka, stan pruža mogućnost obavljanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 122.400 €, 39,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u naselju Medaković 2, jednom od najtraženijih delova grada za porodičan život. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, okružen parkovima i zelenilom, sa prijatnim pogledom na zelenilo koji pruža osećaj mira i privatnosti. Uprkos odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 122.400 €, 49,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan, dvosoban stan u vrlo mirnom, porodičnom delu Kanarevog brda u neposrednoj blizini škola, gradskog prevoza i svih drugih neophodnih sadržaja. Stan se sastoji od - ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Zajednički parking ispred zgrade sa dovoljnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 123.000 €, 43,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se jednosoban stan,površine 43m2(terasa) na 6/7,lako adaptibilan u jednoiposoban stan,za renoviranje. Prostorije:predsoblje,kuhinja,trpezarija iz koje se izlazi na terasu,dnevni boravak, kupatilo,podrum. U neposrednoj blizini nalaze se veliki i odlično snabdeveni hiper marketi,vrtić,dom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 123.395 €, 54,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 123.900 €, 39,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na trećem spratu, površine 39 m², sa lođom ukupne kvadrature 44 m², u mirnom i dobro povezanom delu Karaburme. Ovaj stan predstavlja idealnu priliku za sve koji traže udoban život u mirnom okruženju. Zgrada je u odličnom stanju, sa novim krovom i renoviranim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 125.000 €, 36,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan jednoiposoban stan, svetao, dvostrano orijentisan, nalazi se u novijoj zgradi iz 2008. godine. Uknjižen na 36m2, mogu kreditni kupci. Ostaje, po potrebi, ugradna kuhinja (bez bele tehnike), kao i ugradni plakari u stanu. EG na struju (svoj kotao). Prostorije: hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 49,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvosoban, izuzeton funkcionalan stan na Julinom brdu. U svaku prostoriju se ulazi iz hodnika. Uknjižen na punu kvadraturu, pogodan za kreditne kupce. Izuzetno osvetljen. Stan je u izvornom stanju i zahtevaće renoviranje u daljoj budućnosti. Poseduje pripadajući podrum i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 57)

<< <1 2> >>