• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra što veći jacuzzi pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra što veći jacuzzi pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra što veći jacuzzi pala cena

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra što veći jacuzzi pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 140.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 133.000 € na 127.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 195.000 €
29.10.2025 - 148.000 €
25.01.2026 - 133.000 €
17.04.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Lep stan uknjižen na 60m2+14m2 terasa. Pored toga ima i prostoriju od 18m2 sa prirodnom ventilacijom. Poseduje dva ulaza, dva kupatila i lako se pretvara u dva stana. Stan i zgrada su novije gradnje i sve lepo izgleda. Ima velike mogućnosti i treba ga pogledati. Prostorije: 2 predsoblja,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 124.000 € na 119.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 69,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 124.000 €
05.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u odrŽavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini Škole, obdanista, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 124.900 € na 120.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 124.900 €
03.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Duplex u zasebnom delu kuće sa odvojenim ulazom. Na donjem nivou nalaze se: dnevna soba, kuhinja, kupatilo. Na gornjem nivou: velika spavaća soba sa dosta prostora za odlaganje stvari. Grejanje na dve Inverter klime + norveški radijatori. Ispred ulaza se nalazi veranda za sedenje.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
27.10.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, dupleks u kući, 2.0, klima, veranda, parking. U ponudi imamo prelep duplex koji se nalazi u zasebnom objektu kuće. U donjem nivou se nalazi dnevna soba sa prostranim i velikim kupatilom a na gornjem nivou spavaća soba. U kuhinji se nalazi pokretno ostrvo koje možete pomerati....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 140.426 € na 121.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 121.000 €, 61,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.10.2025 - 140.426 €
21.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Nine Kirsanove, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Nine Kirsanove, novogradnja.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 132.000 € na 125.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 132.000 €
22.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 118.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 118.000 €, 58,44 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 142.000 €
18.03.2026 - 139.000 €
29.04.2026 - 130.000 €
10.05.2026 - 124.000 €
15.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Tržni centar Karaburma Sami početak Mirijevskog bulevara. Odličan dvostran i svetao stan u nadogradnji na petom spratu od 5. Ta grejanje Bez lifta Po strukturi 2.5 ,58,44m2 + lođa 6m2 Lepo koncipiran, bez ulaganja, odmah useljiv, za svaku preporuku. Samo za keš kupce. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 119.900 € na 117.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.900 €
30.04.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan u mirnom delu Zemun Polja, u urednoj i održavanoj maloj zgradi, u izvornom, korektnom stanju, funkcionalnog rasporeda, svetao. Struktura: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum oko 6m2. Blizina svih neophonih sadržaja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 117.000 €
15.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu 120000 evra što veći pala cena (186)
  • stan u beogradu 120000 evra što veći jacuzzi (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>