• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji poluname - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji poluname - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji polunamešten

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji polunamešten" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.628 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • klima
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Hadzi-Ruvimova ulica, 4.0,100kvm, stan u parku,polunamešten ili namešten, (nameštenost je stvar dogovora-moze i prazan i namešten), kuhinja+ostava+dnevna+3 spavaće sobe,2 mokra cvora-djakuzi,terasa,odvojen spavaći blok, americki plakari,2 kreveta,kompletna kuhinja,ugaona garnitura,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 117.500 € na 113.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 113.000 €, 43,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 120.000 €
10.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €
20.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u Mirijevu - Zvezdara! Na prodaju je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, stan sa garažom pogodan za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan prostor, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 4 prostorije, 2 m.čvora,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra što jeftiniji polunamešten'
115.000 €
119.000 €
115.000 €
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 85930, II/III, klima, nov, novogradnja, stambena zgrada. U ponudi lepo sredjen i odmah useljiv stan u novogradnji!Odlican raspored prostorija tako da se stice utisak da ima vecu kvadraturu.Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i lepo sredjenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Voždovac, ul. Vojvode Vlahovića, stan u stambenoj zgradi iz 2015. godine, 60m2 - podeljen je u dve zasebne stambene jedinice: jednoiposoban 40m2 i garsonjera 20m2. Struktura 2.0 Kvadratura 60m2 Nameštenost Polunamešten Spratnost Prizemlje Grejanje Gas Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije, kuhinja i trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i terasa na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Prodaje sa opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 36,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan na Voždovcu, nadomak Darvinove pošte i ulice Vojvode Stepe. 36 m2, nalazi se na trecem spratu zgrade starije gradnje bez lifta. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. U izvornom stanju ali odlično....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 133.700 € na 129.900 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.900 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 135.000 €
22.02.2026 - 138.000 €
15.03.2026 - 134.000 €
05.04.2026 - 133.700 €
03.05.2026 - 129.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvosoban stan na opštini Voždovac, na odličnoj i traženoj lokaciji. Stan je prostran, svetao i funkcionalno organizovan, idealan za porodični život, ali i kao investicija. Polunamešten je, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost da ga prilagodi sopstvenom stilu i potrebama.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>