• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 dvorište što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 dvorište što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 dvorište što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 dvorište što skuplji" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 3.197 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u prizemlju sa dvorištem. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika a ispred stana se nalazi dvorište koje pripada samo ovom stanu. Veoma pogodno za porodice sa manjom decom. Potpuno sređen i ne zahteva posebna ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten (nov nameštaj), odlična lokacija, sam početak Mirijeva, autobus linije 27, 27e, blizina škole, doma zdravlja, pošte, Amana, Maxija, vrtića. Orjentacija jugoistok, gleda na dvorište, odličan i komforan stan za život ili kao investicija za izdavanje. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 30,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru grada, dobro povezan sa gradskim prevozom. U blizini crkve Aleksandar Nevski, Kalemegdana i Trga Republike. Stan poseduje zasebno dvorište. Prostorije: trpezarija, spavaća soba, toalet, bašta. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 dvorište što skuplji'
115.000 €
109.900 €
117.000 €
 
+10%

Promena cene sa 106.392 € na 117.031 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 117.031 €, 44,33 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 126.296 €
25.01.2026 - 114.814 €
15.02.2026 - 110.825 €
27.02.2026 - 117.031 €
04.03.2026 - 106.392 €
10.04.2026 - 117.031 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih sadržaja i zelenila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 116.000 €, 43,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude jednoiposoban stan površine 43m², prepravljen u dvoiposoban (od kuhinje napravljena soba), sa terasom od 18m², u prizemlju uredne i održavane zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila koje zahteva više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 116.000 €, 43,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan površine 43kvm,izvorno jednosoban adaptiran u dvoiposoban. Nalazi se u blizini centra Žarkova, preko puta Doma zdravlja u blizini škole, vrtića, prevoza. Velika prednost stana je ograđeno dvorište od 18kvm koje pripada ovom stanu kao i slobodan parking iza zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 115.000 €, 27,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera sa prostranim dvorištem – odlična prilika! Prodaje se funkcionalna garsonjera na odličnoj lokaciji, idealna za život ili kao investicija. Posebnu vrednost ovog stana daje prostrano dvorište koje nudi mir, privatnost i prostor za uživanje na otvorenom. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 114.000 €, 46,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan dvosoban stan na prizemlju, sa velikom terasom-baštom, u mirnom i porodičnom naselju Vlahović. Stan se nalazi u kvalitetnoj, tek završenoj izgradi, idealnoj za porodice, parove ili kao investicija za izdavanje. - adaptibilan u dvosoban - mogućnost proširenja na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 110.500 €, 54,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Plavi Horizonti - Mihajla Bandura 2.0, 54m2 + 40m2 dvorište, PR/3 , norveški radijatori, parking, klima. Odličan, svetao stan na dobroj lokaciji. Stan je opremljen kvalitetnim parketom, granitnim pločicama, PVC stolarijom, alarm sistemom, inverter klimom, sigurnosnim vratima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 42m2, GAS, NPR/4, telefon, interfon. Uknjižen. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u ulici Petra Lubarde, na mirnoj lokaciji u naselju Julino Brdo. 📏 Površina: 42 m² 🏠 Spratnost: Nisko prizemlje – idealno za starije osobe ili porodice 🛏 Struktura: Dvosoban 🌳 Orijentacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 110.000 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Potpuno renoviran stan od 31m2 u srcu Beograda. Stan je u besprekornom stanju, uknjižen i bez ikakvih tereta i zabeležbi. Prostor: Otvoreni kuhinjsko-trpezarijski deo, odvojena spavaća soba i novo kupatilo. Lokacija: Centralna gradska lokacija sa dvoristem. Blizina svih važnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 109.680 €, 49,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116382, VPR/IV, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici u centru Žarkova. Stan se nalazi na visokom prizemlju, ali je zapravo u visini prvog sprata. Velika terasa od 7m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 109.000 €, 37,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Dorćol - Dobračina 1. 0, 37m2, suteren, CG Na prodaju stan u suterenu zgrade u Dobračinoj ulici, u samom centru Dorćola – jednom od najtraženijih delova Beograda kada je reč o ugostiteljstvu i urbanim investicijama. Stan površine 37m² pruža takođe i idealnu priliku za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 36,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN STAN NA VOŽDOVCU. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture (prodavnice, škola, obdanište, stanica gradskog prevoza itd.).Smeštena je u mirnoj ulici bez gradske buke i direktnog zagađenja. Izuzetno je kvalitetno građena sa odličnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji, u Niškoj ulici, na nekoliko minuta od Bulevara kralja Aleksandra i Opštine Zvezdara. Uredna, održavana starogradnja, sa zidovima od pune cigle. Stan je dobre strukture, u izvornom stanju. Sa dvorišne strane u nivou zemlje, izlazi na lepo održavano dvorište.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru grada u ponudi je stan sa jedne strane polusuteren,ukupno 90cm,a sa druge strane izlazak u dvorište. Stan je uknjizen,odmah useljiv. Za sredjivanje. Zgrada poseduje divno dvorište,oaza zelenila i mira. Pogodno za investiciju. Od prostorija poseduje:ulazni hodnik,toalet,kupatilo,kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 107.000 €, 41,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Žarkova, u prizemlju stambene zgrade sa dvorištem, nalazi se komforan dvosoban stan od 41 m² koji je potpuno namešten i bez ikakvih dodatnih ulaganja. Svaki detalj je spreman za nove vlasnike, pa je useljenje moguće odmah. Praktičan raspored čini ga idealnim za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 106.000 €, 45,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117664, VI/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se nov stan.Kompletno namesten,moderan,prelep.Nalazi se u centru Borce.Blizu skole,vrtica,marketa sve sto vam je potrebno za udoban zivot.Ko poznaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 106.000 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran stan u kuci, uknjizen 1/1 kao idealni deo objekta, u mirnoj i dobro povezanoj Sandzackoj ulici. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv. Sastoji se od funkcionalnog i prijatnog enterijera, a dodatnu vrednost pruzaju natkrivena terasa i dvoriste....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 106.000 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u prizemlju sa odličnim rasporedom i velikom prednošću u vidu natkrivene terase i pripadajućeg dvorišta. Dnevni boravak je svetao i ima direktan izlaz na terasu, što prostoru daje osećaj otvorenosti. Spavaća soba je odvojena i komforna, sa dovoljno mesta za....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 108.000 € na 106.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 106.000 €, 34,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 108.000 €
01.04.2026 - 106.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 105.000 €, 49,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u Zemunu Šilerova predstavlja idealnu priliku za one koji traže kvalitetan dom u mirnom, a odlično povezanom naselju Sava Kovačević. Ova nekretnina u novogradnji iz 2019. godine pruža vrhunski komfor na 49m², čineći je jednom od najatraktivnijih ponuda u ovom delu grada za sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 1. 5, 42m2, SUT/7, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se kompletno renoviran stan na Slaviji, u ulici Kralja Milutina. Prostorije: dve sobe, kuhinja i kupatilo. Zgrada poseduje dvorište, koje stanari zgrade koriste kao parking. Idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, gornji Dorćol - Strahinjića bana 1.0, uknjžen na 24m2 mereno 30m2, npr/4, terasa, TA, klima, KATV, interfon, podrum Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa U Strahinjića bana, jednoj od najlepših gornjo-dorćolskih ulica, skriven od buke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 104.000 €, 45,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjižena garsonjera na jednoj od najatraktivnijih lokacija – šarmantni Vračar, u tihoj i prijatnoj Cerskoj ulici. Izuzetna pozicija, na svega nekoliko minuta od Čuburskog parka i Kalenić pijace, u mirnom okruženju, a nadomak svih važnih sadržaja. Garsonjera se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je jednosoban stan, uknjižen na 23m2 korisne površine, u Cerskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru. Stan je kompletno namešten i sređen, bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u prizemlju stambenog objekta sa zasebnim ulazom i pripadajućim dvorištem i ostavom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 0.5, 23m2, pr/pr, EG, bašta, ostava. U mirnoj ulici na Vračaru, prodaje se odmah useljiva garsonjera sa baštom. Garsonjera je deo prizemnog objekta , kvalitetno izgrađena, sa fasadnom ciglom, zasebnim ulazom, dvorištem i ostavom od 3m2 u dvorištu. Visina plafona je 2.8m,....