• GoHome Professional
stan u Beogradu 120 000 evra novogradnja - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u Beogradu 120 000 evra novogradnja - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u Beogradu 120 000 evra novogradnja

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra novogradnja" pronađeno 233 nekretnina - prosečna cena 2.562 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117421, II/III, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Boleču 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom ,dve spavaće sobe i kupatilo i terasu. Uknjižen kao poslovni atelje, ne može na kredit za mlade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 109.990 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lux novog, uknjiženog namestenog 1,5sobnog stana, na Ceraku, blize Trgovackoj ulici i vecem broju linija GSP-a. U neposrednoj blizini se nalaze svi mogući infrastrkturni objekti, neophodni za kvalitetan zivot. Prehrambene radnje, skola, vrtić, dom zdravlja, banke, apoteke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 109.900 €, 32,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno lep funkcionalan stan, nov kompletno oprenljen novim nameštajem, dvostran svetao. Stan se nalazi u mirnom delu početka naselja Kumodraža I u blizini više linija GSP prevoza, kao i ostala infrastuktura. U blizini se nalazi Farmaceutski fakultet a u izgradnji je i najveći naučno-istraživaćki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 109.900 €, 49,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan 2,5-soban stan u novogradnji u lepom i mirnom delu Jajinaca a blizu svih potrebnih sadržaja za ugodan život. Odlični materijali gradnje. Rok završetka radova jesen 2026. godine. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Kupovina je od vlasnika, bez PDV-a PROSTORIJE: predsoblje,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 106.092 € na 109.881 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 109.881 €, 37,89 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 106.092 €
29.04.2026 - 109.881 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1374 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 37.89m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 109.840 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvoiposobnog stana 54,92 m novogradnja centar Sremčice, Čukarica. Stan se nalazi u okviru manjeg stambenog projekta koji čine dve savremene zgrade, sa uređenim dvorištem, natkrivenim parking mestima i preglednim pristupom objektima. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 109.800 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan 60m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, gostinski toalet, hodnik, terasa i pripadajuće parking mesto. Novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 109.680 €, 49,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116382, VPR/IV, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici u centru Žarkova. Stan se nalazi na visokom prizemlju, ali je zapravo u visini prvog sprata. Velika terasa od 7m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 109.676 €, 43,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 184.500 € na 130.500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 130.500 €, 45,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 184.500 €
17.05.2026 - 130.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČNA PRILIKA – NOVOGRADNJA U CARA DUŠANA | 45m² | Na prodaju moderan i funkcionalan stan u kvalitetnoj novogradnji u ulici Cara Dušana. Stan površine 45m² idealno je organizovan i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Nalazi se na idealnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 109.318 €, 52,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Zelenilo, priroda, mir, tišina, panoramski pogled, bez gradske buke, samo su od nekih prednosti novog Mirijevskog naselja u kojem su stanovi različitih kvadratura i struktura, od 30 do 89 kvadratna metra. U sklopu naselja će se nalaziti i buduće igralište, kao i puno zelenila. Uredna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121604, IV/V, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.klikdooglasa.com

Stan po strukturi trosoban, ukupne korisne površine 78 m2. U procesu ozakonjenja. Stan ima veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik, kupatilo, soba spavaća veca, soba manja spavaća. Kupatilski namestaj ostaje uz stan kao i klima uredjaj i norveški radijatori. Namestaj ostaje po zeji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 135.000 € na 131.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 131.000 €, 36,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 135.000 €
19.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi kompletno renoviran 1,5 stan na veoma traženoj lokaciji u Zaplanjskoj ulici, naselje Braće Jerković. Stan ima 36m² i odličan funkcionalan raspored, idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje, a uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 109.000 €, 44,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio udoban i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 131.100 €, 69,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Teslina Spratnost: 1 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 108.837 €, 38,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Bez agencijske provizije za direktne kupce. Na prodaju stan sa jednom spavaćom sobom u modernom stambenom kompleksu na Voždovcu. Novogradnja visokog kvaliteta, funkcionalan raspored i odlična lokacija. Stan poseduje terasu, PVC stolariju sa aluminijumskim roletnama, sigurnosna ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Agencija z nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan stan u Beogradu na vodi – Zgrada Simfonija Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu priliku za zivot i uzivanje n najepšoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 131.239 €, 35,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u samom srcu Lekinog brda Stan se nalazi na trećem spratu luksuzne i kvalitetne zgrade od tri sprata, iznad je povučeni sprat Površina stana je 35,47m2, open space koncept Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa mini kuhinjom,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan u premium novogradnji, projektovanoj i izvedenoj po najvišim svetskim standardima, u mirnom delu Lekinog brda. Stan je izgrađen od najkvalitetnijih materijala i opremljen naprednim sistemima za grejanje i hlađenje – podno i zidno grejanje putem toplotnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 131.240 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su luksuzni stanovi u novoizgrađenom objektu vrhunskog kvaliteta, osmišljenom tako da svaki detalj pruža udobnost, sofisticiranost i dugotrajnu vrednost. Osnovne karakteristike: Moderan ulazni hol sa granitnim pločama prvoklasnog kvaliteta, drvenim oblogama, skrivenom rasvetom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-233 (od ukupno 233)

<< <1 2 3 4 5 6> >>