• GoHome Professional
stan barem 50 m2 što manji Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan barem 50 m2 što manji Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan barem 50 m2 što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan barem 50 m2 što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 1 083 nekretnina - prosečna cena 2.913 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • bazen
    • 1.sprat
    • 4.sprat
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju, nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe kupatilo terasa Dodatne informacije: parket u svim prostorijama PVC stolarija grejanje na struju stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.650 €, 45,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054854, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 45 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 45 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 177.440 €, 45,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 8. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan barem 50 m2 što manji zadnjih 7 dana'
250.000 €
76.481 €
59.740 €
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo odličan jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji, novije gradnje. Po strukturi je veoma fukcionalan i odlično organizovan. Poseduje odvojenu spavaću sobu, konforan dnevni boravak, lođu i parking mesto. U stanu su promenjene elektro i vodovodne instalacije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1.5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban stan površine 45 m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma lepo održavan i ne zahteva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 45,76m2 na 2/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru Vrnjačke Banje nalazi se predivan stambeni kompleks koji objedinjuje komfor, sadržaj i izuzetnu lokaciju. Ovaj moderan ambijent pruža kvalitetan način života, uz sadržaje koji doprinose svakodnevnom uživanju i praktičnosti. U ponudi je lep i osvetljen stan površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan 45m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan je uknjižen na 32m2, zahvaljujući iskorišćenim kosinama i zastakljenoj terasi, pruža oko 45m2. Stan se nalazi na sedmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.970 €, 45,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, površine 45m2, na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, dve manje spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u izvornom stanju, ima centralno grejanje, stolarija je drvena. Odlična lokacija i pogled na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 189.294 €, 45,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 45.07m2, terasa 4m2, podno grejanje, lift, I/IV. Građevinska dozvola Na prodaju moderan mali stan – idealan za život ili investiciju! Rezervacije u toku! U ponudi funkcionalan i moderno projektovan stan vrhunskog kvaliteta gradnje, savršen za udoban život ili izdavanje. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.450 €, 46,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 46,18m2 na 1/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan u okviru kompleksa Sunnyville, premium gradnja (vrata, parket, pločice), električne roletne, poluopremljen (ugrađena kuhinja i kupatilo, i rasveta kompletna), sunčana strana, pogled na Dunav. Zgrada je kvalitetne gradnje sa liftom, grejanje po utrošku. Neposredna blizina....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 161.500 €
15.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.616 €, 46,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Slanački Put, 1/6, lift, terasa, funkcionalan 2.0 svetao stan, u kompleksu Sunnyvill Premium 2, u novijoj zgradi, odlično pozicioniran, pogled na Dunav i okolinu, blizina svih infrastrukturnih sadržaja, pogodan kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 59.800 €, 46,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi su u prizemlju, na I, II i III spratu stambene zgrade od 8 stanova. Veličina preostalih stanova je 33m2 i 46 m2 u prizemlju, 56m2 naI spratu, 56m2 na II spratu i na III spratu 40m2 i 52 m2.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na drugom spratu u zgradu sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049673 NOVI SAD, PRODAJA STANA, NOVONASELJE 47 m2 Prodaje se stan koji je u funkciji jednoiposobnog stana sa dosta poitencijala. Kuhinja je odvojena sa svojm prirodnom ventilacijom i sa izlazom na terasu. Trpezariski deo je u funkciji manjeg dnevnog boravka. Na terasi je hladna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 93.600 €, 46,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u novogradnji, blizina vrtića,škole i auto-puta. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 110.616 €, 46,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 160.000 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi svetao, zapadno orijentisan stan u najlepšem delu Bloka 45. Izvorno 1.0, adaptiran u 1.5. Delimično renoviran. Od prostorija: hodnik, spavaća, dnevna soba, kuhinja, trpezrija i kupatilo. Nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa dva nova lifta. Okružen parkovima i šetalištem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.850 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od jednespavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 3.85m2. Grejanje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.000 € na 161.910 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.910 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 166.000 €
15.05.2026 - 161.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.000 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan stan površine 46m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Struktura stana je veoma praktična – poseduje dve spavaće sobe, što ga čini pogodnim za porodicu, parove ili izdavanje.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 160.000 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 46 m2, salonac, starogradnja. Dvosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija Vracara, u neposrednoj blizini Hrama i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 196.000 €, 46,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100605 - Cena 196.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se namešten stan na idealnoj lokaciji u centru grada u blizini keja, Riblje pijace, Dunavskog parka, škola, vrtića i na samo nekoliko minuta hoda do pešačke zone, a opet dovoljno udaljen od gužve i buke.....

 
 
 
  Stan, VINIK, 104.110 €, 46,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46,27m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 102.610 €, 46,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je komforan dvosoban, površine 46,64m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.000 €, 46,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je po strukturi dvosoban, sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i odličnu organizaciju prostora. Prodaje se potpuno namešten, sa....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46m2, u prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila. U gradnji....

 
 
 
  Stan, BANJA, 160.000 €, 46,35 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 39.999 €, 47,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju 1.0 stan u kući na dobroj lokaciji blizu centra Leštana. Doce Markovića, Beograd, Srbija ; Grocka, Leštane, Doce Markovića, 27+20m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 102.610 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 114.000 €, 47,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 417)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>