• GoHome Professional
povoljan stan zadnjih 14 dana što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • povoljan stan zadnjih 14 dana što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan stan zadnjih 14 dana što jeftiniji

  • Za upit "povoljan stan zadnjih 14 dana što jeftiniji" pronađeno 169 nekretnina - prosečna cena 1.102 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 89000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • renovirano
    • lift
    • useljiv
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 61,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi u prostranu kuhiju sa trpezarijom i terasom pa dalje u prostrani dnevni boravak boravak sa terasom. Iz hodnika se dalje ulazi u komfornu spavaću sobu pa dalje iz hodnika u kupatilo sa prozorom. U stanu je ugrađena pvc stolarija. Podovi....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 54.000 €, 40,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na trećem spratu u zgradi bez lifta, površine 40 m2. U svom sastavu ima predsoblje, jednu sobu, kupatilo i kuhinju iz koje se izlazi na zatvorenu terasu, Stolarija je drvena, podovi su laminat i pločice, grejanje je toplana. Stanu pripada podrumska prostorija. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 55.770 €, 41,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1398 Za više informacija i razgledanje možete pozvati na 0643255742! BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Objekat: - 3 lamele, 56....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83-73 . Oglas za: Prodaju.

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. .

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 59.000 €, 55,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan od 55m² u jednom od mirnijih delova Jagodine – naselje Vašarište. Idealan izbor za sve koji žele mir, privatnost i prijatan porodični ambijent, a opet dobru povezanost sa gradskim sadržajima. Stan odiše toplinom i funkcionalnim rasporedom, a sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.740 €, 45,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 59.800 €, 46,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi su u prizemlju, na I, II i III spratu stambene zgrade od 8 stanova. Veličina preostalih stanova je 33m2 i 46 m2 u prizemlju, 56m2 naI spratu, 56m2 na II spratu i na III spratu 40m2 i 52 m2.....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.menadzer.biz

Karlovčić, centar - Lep 3.0 stan prizemlje 100 m2 - Velika zastakljena terasa - Kotao na drva i pelet - Sve renovirano i lepo uređeno - Ispred parking, česma, dvorište i bašta - Uknjiženo - Mogu svi stambeni krediti Uknjiženo 51 m2; dorađeno 49 m2 pre 8 godina i sve renovirano (PVC....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Kruševcu, smešten na prvom spratu uredne i održavane zgrade, na odličnoj lokaciji u blizini vrtića, marketa i svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan je funkcionalnog rasporeda i ne zahteva dodatna ulaganja,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m² u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna) Apartman se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, ima terasu, kupatilo, spoljno parking mesto, a grejanje i topla....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.720 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 68.000 € na 64.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 64.900 €, 61,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 68.000 €
22.05.2026 - 64.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Pejton, 68.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 68.900 €, 53,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje dvoiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 53m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 68.949 €, 53,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, idealan za sve koji žele privatnost, tišinu i kvalitetan život, a da su i dalje na dohvat svih važnih sadržaja. Stan je smešten u ušuškanom okruženju bogatom zelenilom, što pruža poseban osećaj mira i komfora. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban komforan stan, dvostrano orijentisan. U dobro održavanoj zgradi, u mirnom naselju, okruženo zelenim ravnicama. Udaljeno 12km od Padinske skele, sa kojom je povezano linijom 102. U naselju ima škola, ambulanta, dve prodavnice. Uknjižen. Mogu kreditni kupci. Odmah....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 69.000 €, 62,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan na Prozivci. Sastoji se od hodnika, kupatila, dve zasebne sobe, kupatila, juhinje sa trpezarijom i terase. Grejanje je na toplanu. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Ispred zgrade je besplatan parking. Nalazi se na svega par minuta hoda do samog....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 70.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Продаје се , ,Бунар лукс'' апартман у Бањи Ковиљачи. Локација: центар, Вила Пејак, I спрат Конфигурација: једнособни Површина: 38,8 м2 Опремљен комплет новим стварима, осим једног телевизора и пар судова. Продаје се са паркинг местом у подземној гаражи. Прошле године категорисан са....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 72.000 €, 65,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo sa Vam ponudimo stan u bluzini centra Inđije, škole, doma zdravlja, opštine. Stan se nalazi u starogradnji, na 4 spratu od 4 u zgradi bez lifta. Po strukturi je trosoban konforan stan od 65m2. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje u separeu....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 72.960 €, 64,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u centru grada na II spratu stambene zgrade, površine 42m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Na podu će biti postavljen laminat, prozori su PVC, kvalitetna ulazna vrata, pločice u kuhinji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.750 €, 59,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlicno iskoriscen prostor. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 73.750 €, 59,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlicno iskoriscen prostor. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419- 353 Prikaži broj PR/1 MIRIJEVSKA Trosoban stan, Beograd....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 55m2 + 20m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 55m2 + 20m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Terasa Interfon Albanske spomenice Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 84,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizen, neuseljen stan u novogradnji od 84m2 sa parking mestom na trecem spratu (poslednji,ali nije ploca) moze kredit Lokacija Pionirski trg - Požarevac cena 78.000eur VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 58m2 + 37m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 58m2 + 37m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan veoma lako adaptibilan u trosoban. Stan u prizemlju. Izuzetno veliki dnevni boravak, odvojena spavaća soba, prostrani kuhinjsko trpezarijski deo. Stan je u najvećoj meri upravo renoviran. Odvojen je poseban deo za garderobere duzine 12m i sirine 1.2m. Hitna prodaja.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 80.000 €, 78,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada Sombora kod pešačke zone. -Površina stana je 78 m2, nalazi na 1. spratu i obuhvata dugačak hodnik, dve sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i kupatilo. -Grejanje je na struju. Stan poseduje svoj vodomer i strujomer. -U stanu je odrađena....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 80.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu i ambijentalno osvetljenje. Kvadratura stana je 44m2. Nalazi se na 2 spratu u kompleksu Milmari-Vikend naselje, lamela L. Stan je upisan i legalan 1/1. Prodaje se kompletno opremljen. U kompleksu se nalazi Recepcija koja je sprat ispod, takodje....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 80.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu i ambijentalno osvetljenje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 61,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 61,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 84.500 €, 65,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 65m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 170)

<< <1 2 3 4 5> >>