• GoHome Professional
povoljan stan zadnjih 14 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan stan zadnjih 14 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan stan zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "povoljan stan zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.076 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 88000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • klima
    • uknjižen
    • 2.sprat
    • parket
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 52.800 € na 48.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PARAĆIN, 48.000 €, 48,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 52.800 €
20.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji, po ceni od 1000 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 53.000 € na 49.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 49.000 €, 63,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 53.000 €
17.05.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvorišni stan od 63m2 sa pripadajućom garažom.Renovirane dve sobe, kuhinja i malo kupatilo. Stan ima dobru poziciju u blizini nove pijace u Zrenjaninu. Квартира во дворе площадью 63 м² с прилагаемым гаражом. Отремонтированы две комнаты, кухня и маленькая ванная. Квартира имеет хорошее....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.900 € na 75.600 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 75.600 €, 63,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2025 - 81.900 €
01.03.2026 - 79.900 €
17.05.2026 - 75.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, a ipak u mirnom i tihom okruženju bez buke. Idealna kombinacija urbanog života i privatnosti! Bukvalno sve vam je na dohvat ruke – prodavnice, škole, vrtići, kafići, restorani, javni prevoz, banke… Sve dostupno pešaka za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan stan zadnjih 14 dana pala cena'
52.000 €
34.000 €
34.100 €
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 80.000 €
13.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan na Segedinskom putu, u MZ Kertvaroš, na devetom spratu u zgradi sa deset spratova. Stan ima 71 m² i sastoji se od ulaza, trpezarije, kuhinje, ostave, garderobera, kupatila, dnevne sobe i dve spavaće sobe. Podovi su od laminata i keramičkih pločica, stolarija....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 69.000 €
12.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, odrzavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini setalista. Sva potrebna....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 92.000 € na 87.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 87.000 €, 66,99 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 99.000 €
19.05.2026 - 92.000 €
23.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na 1 km od centra Barajeva u naselju Gaj, u urbanoj i lepo sređenoj sredini, predstavljamo vam, što je retko u ponudi, lep trosoban stan renoviran na visokom prizemlju, što je u visini prvog sprata. U naselju je puno zelenila i travnatih površina, igrališta za decu, obdanište, muzička....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Centar, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 89.000 €
19.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
22.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKO GRADIŠTE, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 69.000 €
15.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, održavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini šetališta. Sva potrebna....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.000 €
15.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2. Ima terasu sa lepim pogledom. Uknjižen. Provizija 2%. 066/855-8 8-89 ... Prikaži broj Jednosoban stan, Zlatibor | Prodaja · 29m² · 35.000€.

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 120.000 € na 105.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 95,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 120.000 €
22.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan kod skole ravan deo Banje na 200m od centra u zgradi sa liftom , na 5 spratu sa divnim pogledom potpuno opremljen sa namestajem i tehnikom ,stan ima dve spavace sobe ,dnevnu sobu sa kuhinjom , kupatilo i dve terase , grejanje norveski radijatori , na podovima parket , pvc stolarija....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 149.500 € na 133.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SREMSKI KARLOVCI, 133.000 €, 130,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 149.500 €
22.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 1101525 CENA: 133.000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. U srcu Sremskih Karlovaca, na mestu gde se duh tradicije stapa sa savremenim komforom, nalazi se potpuno renoviran dupleks stan površine 130 m2, odmah useljiv i spreman da postane nečiji dom. Prostor je dvostrano....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 68.000 € na 64.900 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 64.900 €, 61,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 68.000 €
22.05.2026 - 64.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 45.000 € na 42.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 42.000 €, 36,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižena garsonjera površine 36 m², locirana u neposrednoj blizini centra grada. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, hodnika i kupatila. Karakteristike stana: Cena: 42.000 EUR Površina: 36 m² Broj soba: 1 Dodatne pogodnosti: lift, TA peć. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 167.000 € na 149.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 149.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 167.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je dobro pozicioniran, svetao i predstavlja pravu priliku za porodični život....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 99.000 € na 94.800 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRUŠEVAC, Centar, 94.800 €
 

Kretanje cena nekretnine:
03.07.2025 - 99.000 €
12.05.2026 - 94.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2025.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>