• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan lift što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • povoljan jednosoban stan lift što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan lift što manji

  • Za upit "povoljan jednosoban stan lift što manji" pronađeno 253 nekretnina - prosečna cena 786 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 55000 eura
    • do 69000 eura (prosečna cena)
    • do 82000 eura
    • do 690 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • renovirano
    • klima
    • 2.sprat
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdavanje jednosobnog stana – Centar ✨ U ponudi je potpuno namešten jednosoban stan površine 31m² , smešten na 1. spratu stambene zgrade u samom centru grada . Stan je odmah useljiv ✅ i pruža savršen spoj udobnosti i praktičnosti za svakodnevni život. 🛋️ Karakteristike stana:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan kod Sajma. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Odmah useljiv a minimalan period zakupa je 6 meseci. Cena je 300€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Danila Kisa. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Belvil, 1.0, 32m2, sa lodjom. Stan je prostran, funkcionalan i potpuno opremljen, održavan i uredan, na atraktivnoj lokaciji popularnog naselja - uz šoping centar Delta City, sa prelepim pogledom, bez buke. Depozit u iznosu mesečne rente. Zgrada Iris u Belvilu infrastrukturno obeybedjuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLICAN STAN NA DOBROJ LOKACIJI NA GRBAVICI RENOVIRAN.USELJIV ODMAH MOGU DVE OSOBE.ODVOJENA KUHINJA Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja. Namešten jednosoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i železničke stanice, osnovne škole, vrtića. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa izlazom na terasu, kuhinja i kupatilo sa tuš kabinom. Pozicioniran na IV spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na top lokaciji. Prostire se na površini od 31m2 u potpunosti je opremljen. Poseduje i ulično orijentisanu terasu. A Vi nas za više informacija pozovite. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.600 €, 32,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BW Aurora sa pogledom na park. Luksuzno opremljen studio koji se nalazi na 7.spratu, u sklopu kojeg je I garazno mesto.Velika terasa sa pogledom na park. Studio sadrzi kuhinju radjenu po meri visokog kvaliteta, belu tehniku, ugradni ormar. Zgrada poseduje recepciju i video nadzor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 18.880 €, 32,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo LUX stan 32 kvadrata u novogradnji na atraktivnoj lokaciji - Zvezdara - Dimitrija Tucovica. Odlicna konekcija gratskog prevoza odmah preko puta zgrade ( Autobus 77 i 79 ) (Ttolejbus 28 i 40 ) U Blizini zgrade nalaze se samoposluge Maxi, Idea, Aroma 1-2 minuta hoda,Mesara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan površine 32m² u neposrednoj blizini “Delta city”, jednog od najpoznatijih tržnih centara u gradu. Ovaj svetao i udoban stan nalazi se na petom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Sastoji se od hodnika, lepo opremljene kuhinje, kupatila, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 19.200 €, 32,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje na odličnoj lokaciji u blizini svih dešavanja. Početak Cetinjske ulice bliže trgovačkoj školi. Stan je opremljen i slobodan od 10. jula. Sadrži: kupatilo, kuhinju, veliku dnevnu sobu koja služi i kao spavaća i prelepu terasu. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLICAN JEDNOSOBAN STAN NA DOBROJ LOKACIJI NA LIMANU 4 ODVOJENA KUHINJA.USELJIV ODMAH Kontakt Gojko 0641972102 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100468. Novi Sad. Grbavica, deo uz Bulevar i stadion Vojvodine. Vojvođanska ulica - početak ulice. 32m2. stan je dvostrano orijentisan. Odvojena kuhinja sa trpezarijom. I sprat. Useljiv odmah. Kontakt osoba Saša 062/888-0209, Kalidas 021, Novi Sad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na Grbavici, odmah useljiv. Nije pet frendli, za nepušače. Kontakt: 063 7445 379 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Potreban depozit, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnom i lepom delu grada na Socijalnom, u blizini ulica Kisačke i Kralja Petra I, izdaje se prostran i lep jednosoban stan. Stan se nalazi nadomak doma zdravlja, centra grada, kao i svih važnih sadržaja i dobro je povezan sa ostalim delovima grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan 32m2 na odličnoj lokaciji Kraljevića Marka. Stan je na 2 spratu novije zgrade, ima veću terasu. Useljivo. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 6800. Tv nema, može biti. Za ozbiljne zakupce na duži period. Depozit obavezan u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODMAH USELJIV, namešten jednosoban stan sa terasom, 32m2 na 2. spratu u zgradi sa liftom, na odličnoj lokaciji - Rotkvarija. Veoma je blizu centru grada i svim važnim gradnskim institucijama. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine. Kontakt osobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se klasičan jednosoban stan na Grbavici, odlična lokacija ! Ulica Braće Ribnikara blizu Bulevara Oslobodjenja,Spensa,Fakulteta,CentraJedna od najtraženijih lokacija u gradu ! Stan se sastoji od hodnika,kupatila,odvojene kuhinje sa trpezarijom ( gde inale ima i sing krevet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao stan u mirnoj ulici, samoposluga i pekara na ulazu, parking u dvorištu zgrade. Novi frižider, mašina za pranje veša i bojler, TV, Wi-Fi. Na 8 minuta od Knez Mihajlove ulice. Osnovna škola i vrtić u neposrednoj blizini. Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten, jednosoban stan 32m2 na Limanu 2, Dr Ribara ulica, 8. sprat, lift u zgradi. Stan ima odvojenu kuhinju, klimu, dva ležaja, nema terasa. Useljiv odmah. Cena 260eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem potpuno namešten stan, ima internet, veš mašinu, klimu, frižider. Nalazi se između Limanske pijace i Limanskog parka. Odmah useljiv. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lepo uređen jednosoban stan na Socijalnom, kompletno namešten i odmah useljiv. Stan je funkcionalan i svetao, poseduje sve što je potrebno za udoban život, a nameštaj i uređaji omogućavaju komforno stanovanje bez dodatnih ulaganja. Lokacija je praktična i dobro povezana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka - Namešten jednosoban stan na lepoj lokaciji. neposredna blizina centra, gradskog autobudskog prevoza Nalazi se na II spratu, zgrada ima lift. Niski troškovi mesečnih računa - grejanje na gas. Raspored prostorija: soba, kuhinja, kupatilo i terasa. Useljiv. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 46.000 €, 33,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP PONUDA – Nov stan 33 m² sa parking mestom, 5 min od plaže – Srebrno jezero Prodaje se potpuno nov stan, površine 33 m², u završenoj i useljivoj zgradi, smešten na idealnoj lokaciji – samo 5 minuta laganog hoda od plaže na prelepom Srebrnom jezeru. Stan nikada nije korišćen – vi....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.heroldo.com

Jednosoban stan, u novoj zgradi kod Akva parka. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Lift, klima, interfon, tv Obavezan depozit u iznosu jedne kirije Minimalni mesečni troškovi 33 m 2 1 1 0 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.codex.co.rs

Izdaje se namesten jednosoban stan od 33m2 u blizini Elektrotehnickog fakulteta, Vukovog spomenika i Kaleniceve pijace. Stan se sastoji od spavace sobe sa terasom (4m2), trpezarije, kao jedna prostorija, u kojoj je i cajna kuhinja, odvojeno je ostava za garderobu i kupatilo. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednosoban stan od 33m2 sa dobrim rasporedom prostorija na dobroj lokaciji. Sastoji se od degažmana ( hodnik i trpezarija ), dnevno-spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Centralno grejanje i klima. Oko zgrade parking mesta a u neposrednoj blizini prodavnica, pekara, lokali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 19.800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena/Depozit: 300 €/mes, depozit 150 € Lokacija: Medaković II – Radovana Simića Cige (odmah iznad Maxija) Stan: Jednosoban, 33 m², potpuno namešten Grejanje: Centralno grejanje (CG) Troškovi: Infostan oko 7.000 RSD; struja po potrošnji Prevoz: Linije 20, 29, 30, 50 – do Slavije ~15....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novom stambenom kompleksu "Wood star" u Ledinačkoj ulici na Zvezdari. Stan je koncipiran kao open space: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaći deo odvojen paravanom, kupatilo. Opremljen je funkcionalno, novim nameštajem po meri. CG po utrošku, struja po potrošnji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetno lepo namešten i uredan stan sa pogledom na stadion Vojvodine,u blizini TC Promenada,SPENS-a Useljiv od 01.03.2025. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine,plus 50% zakupnine agencijska provizija-jednokratno. Agencijska oznaka.9102514....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!!! Izdaje se polunamesten stan u Požeškoj ulici. agencijska provizija 50% Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stanu ulici Augusta Cesarca, u neposrednoj blizini Futoške pijace i svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Površina: 33 m² Sprat: 4. sprat u stambenoj zgradi sa liftom Struktura: hodnik, jedna velika prostorija, kupatilo Nameštenost: Stan se izdaje potpuno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na lepo lokaciji u centru. Površine je 33m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, soba, odvojena kuhinja, kupatilo i terasa. Grejanje je etažno. Stan je opremljen nameštajem i potrebnim uređajima. Agencijska usluga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEMO JEDNOSOBAN NAMEŠTEN STAN NA NOVOJ DETELINARI USELJIV TEL. 063538166 ZORAN Potreban depozit, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 32.000 €, 34,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.heroldo.com

Ovaj stan je idealan kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na korak od Učiteljskog fakulteta a na samo 5 minuta od svih bitnih institucija. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe i velike terase sa prelepim pogledom. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 45.000 €, 34,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan na Šećerani površine 34 m2 na II spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od presoblja, ostave, deganžmana, toaleta, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i odvojene spavaće sobe. Grejanje centralno gradsko, stolarija PVC. Stanu pripadaju i dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan kod Kvantaške pijace, na svega par minuta hoda do Centra grada. Stan je potpuno nov i kompletno opremljen. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je centralno, podno. Cena je 500€ + depozit od 250€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, Na upit, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kompletno namesten stan .Klima,terasa,ves masina,kuhinja. Izdavanje na duzi period Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, Na upit, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od SPENS-a, FAKULTETA, KEJ-a, CENTRA. Uredan jednosoban stan bez terase, sa krovnim prozorima u dn.boravku. Namešten i opremljen belom tehnikom u kuhinji, veš mašina u kupatilu. Sastoji se od pretsoblja, odvojene kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, Na upit, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 34m2 na izvrsnoj lokaciji u ulici Alekse Nenadovića na Vračaru. U neposrednoj blizini nalazi se veliki broj škola, fakulteta, vrtića, supermarketa, restorana što dodatno olakšava svakodnevno funkcionisanje. Nalazi se na petom spratu i stan je koncipiran....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?