• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan lift Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan lift Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan lift Najnovije

  • Za upit "povoljan jednosoban stan lift najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 67.000 €, 58,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar III, prodaje se jednosoban stan površine 58kvm koji se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je građena od cigle. Stan u svom sastavu poseduje: spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, na podovima su laminati....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 41.900 €, 44,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju jednosoban stan na Selenči, koji se nalazi u najkvalitetnijoj zgradi starije gradnje-žute fasadne cigle, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, parka. -Stan je površine 40 m2 + površina terase 4 m2. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja ne posedje....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bagljaš – jednosoban stan površine 45m2 + terasa na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje, parket, interfon, uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 25,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Jednosoban stan površine 25m2 na petom i poslednjem spratu zgrade bez lifta. Velika zajednička terasa. CG, klima, interfon. Prodaje se sa nameštajem. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 37,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se jednosoban stan površine 37 m² u Jagodini, u naselju Sarina Međa. Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u okruženju punom zelenila, što pruža prijatan ambijent za život. Nalazi se na 4. spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Raspored stana čine spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 32.000 €, 34,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.heroldo.com

Ovaj stan je idealan kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na korak od Učiteljskog fakulteta a na samo 5 minuta od svih bitnih institucija. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe i velike terase sa prelepim pogledom. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan sa pogledom na tvrdjavu u samom centru Novog Sada. Opremljen je sa svom belom tehnikom, hidromasazna kada, aparat za kafu, usisivac, mikrotalasna, masina za pranje i susenje vesa, masina za pranje sudova, frizider sa zamrzivacem, unutrasnje i spoljasnje roletne,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,renoviran stan kod Beograđanke,u Dobrinjskoj ulici,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • povoljan jednosoban stan lift (276)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>