• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan što veći lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • povoljan jednosoban stan što veći lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan što veći lift

  • Za upit "povoljan jednosoban stan što veći lift" pronađeno 253 nekretnina - prosečna cena 786 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 55000 eura
    • do 69000 eura (prosečna cena)
    • do 82000 eura
    • do 690 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • renovirano
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban, namešten stan sa terasom, 29m2, na 2.spratu bez lifta, na dobroj lokacjji, kod Socijalnog. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakunine.. Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija pozovite na 063/8854918.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan 29m2 na Novom Naselju. Stan je na 1 spratu zgrade, ima terasu, jedan kauč na razvlačenje, kombinovani frižider, protočna topla voda, klimatizovano. Nije za strane državljane. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 5500. Za ozbiljne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, Na upit, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten, jednosoban stan 29m2 u ulici Omladinskog pokreta, blizu stanice, 2. sprat, bez lifta. Kuhinja sa trpezarijom odvojena prostorija, nema terasa. Ima veš mašina, klima, tv. Cena 270eu+depozit. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban, kompletno opremljen stan sa numerisanim parking mestom u dvorištu zgrade u ulici Tolice Milana. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta. Komforna soba sa odvojenom kuhinjom sa trpezarijom i terasom. Mirna ulica izolovana od buke. Odmah useljivo. Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji sa parking mestom u blizini fakulteta Političkih nauka i FON-a useljiv od 1. novembra. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi. U odličnom je stanju, kuhinja i kupatilo su kompletno opremljeni. Mogućnost izdavanja stana bez i sa nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu grada, na odličnoj lokaciji, nalazi se ovaj šarmantan jednosoban stan – savršen kutak za one koji traže miran i udoban život. Prostran i lepo uređen, odiše toplinom i prijatnom atmosferom, dok renovirani enterijer pruža savrremene uslove stanovanja. Njegova lokacija nudi sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv, svetao i funkcionalan jednosoban stan površine 28m², na trećem spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu Nove Detelinare. Lokacija: Stan se nalazi u neposrednoj blizini Sajma, Medicinskog fakulteta, škola, vrtića, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan od 28m2 u blizini Hrama Svetog Save. Stan je odlično pozicioniran, u centru svih desavanja, sa velikim brojem prodavnica, restorana, kafica, banaka i drugih institucija u neposrednoj blizini. Nalazi se na 2 spratu od ukupno 6 spratova u zgradi novije gradnje, odlicnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo namešten jednosoban stan u Starom gradu. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija pozovite na: 063/749-95-65 i 061/118-44-90 Berza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan jednosoban stan na još boljoj lokaciji. Ulica Železnička, blizu Spensa,Fakulteta na 2 minuta peške Stan se sastoji od hodnika,lepe kockaste sobe sa izlazom na terasu,kuhinje koja je uvučena i ima prirodnu ventilaciju,kupatilo. U samom Centru a mirno ( Dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten jednosoban stan sa novim stvarima 28m2 na Novoj Detelinari, 5. sprat, lift, terasa, ovojena kuhinja, jedna soba, ugao na razvlačenje, veš mašina, tv. Cena 290eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan koji se nalazi u ulici Kornelija Stankovica (Nova Detelinara), dvorisno orjentisan, bez buke, a urbana sredina. Odvojena kuhinja, klima, terasa,lift, javni parking. Prodavnice, picerija, autobuska stanica ispred zgrade Ugaona garnitura i fotelja su na razvlacenje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo opremljen jednosoban stan na Grbavici. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

JEDNOSOBAN STAN SA ODVOJENOM KUHINJOM; IMA TERASU,I LIFT U ZGRADI;OPREMLJEN SA KLIMOM,VES MASINOM,1 LEZAJEM:INFORMATIKA JE 5300 dinara; ODMAH USELJIV; LOKACIJA ODLICNA,BLIZINA FAKULTETA,BULEVARA; Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten jednosoban stan. Useljiv odmah. Cena 280e+depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine. Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predtavljamo vam namešten svetao jednosoban stan u Petra Drapšina za izdavanje na duzi period. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan poseduje odvojenu kuhinju sa trpezarijom, opremljenu svim potrebnim uređajima, kupatilo sa mašinama za pranje i sušenje veša i dnevni....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOPAONIK centar, Novogradnja apartmanski kompleks SUNCANA PLANINA, na atraktivnoj lokaciji u samom centru Kopaonika, preko puta Konaka. Apartmantski kompleks Suncana planina raspolaze apartmanima razlicitih kvadratura i struktura, u ponudi je vise luksuznih apartmana od 27m2, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada - pešačka zona, ulica Kralja Aleksandra. Odličan, kompletno renoviran jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji. III sprat u zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Useljiv odmah. (Sofisi home doo Novi Sad, Novi Sad, Reg. broj posrednika 2011). Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na Grbavici, Puškinova ulica, površine 27m2. Stan se izdaje namešten i opremljen belom tehnikom i klimom. Nalazi se na drugom spratu. U blizini Limanske pijace, fakulteta, Promenade, Merkatora Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednosoban stan na duži period zaposlenim osobama. Stan se nalazi na uglu ulice Novosadskog Sajma i Toplice Milana na 4. spratu sa pogledom na dvorište. U stanu ima sve sto je potrebno za život (opremljena kuhinja, tv, veš mašina, klima). Potreban je depozit u visini mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100392. Novi Sad, Cara Dušana-Grbavica. III sprat. Jednosoban -kuhinja + trpezarija i posebno spavaća/radna soba. Kompletno opremljen useljiv od 01.04.2025. godine. Grejanje – plaćanje samo u sezoni. Nije pet friendly. 27m2. Ključ se nalazi u agenciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Detelinari. 5 sprat bez lifta Useljiv odmah Kontakt 0621565702 Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se manji namešten stan u Ljube Didića,u blizini Cvijićeve ulice. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem opremljen funkcionalan jednosoban stan u Žarkovu (Šavnička ulica) jednoj ili dvema studentkinjama. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa liftom na 6. spratu. Ima sobu, kuhinju sa trpezarijom, terasu, prostrano kupatilo i hodnik, centralno grejanje, kablovsku, klimu, veš mašinu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan na petom spratu bez lifta, smešten na odličnoj lokaciji na Limanu. Prostrana soba dimenzija 4 x 4,5 m pruža dovoljno prostora za udoban boravak, a rasklopivi krevet od 2 x 2 m omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora. Stan ima dve terase – jedna pripada isključivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na nekolikominuta od pešačke zone, Trg Marije Trandafil, površine 26m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe i kuhinje, odvojene sobe, kupatila, hodnika i terase. Terasa ustakljena. Stan se nalazi na drugom spratu bez lifta. Odlična povezanost linijama gradskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan 26m2 na odličnoj lokaciji kod Dunavskog parka. Stan je na 5 spratu zgrade sa liftom. Jedan kauč na razvlačenje, mašina za veš, tv, klimatizovano. Poželjno za jednu zaposlenu žensku osobu na duži period. Useljivo. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 25,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Jednosoban stan površine 25m2 na petom i poslednjem spratu zgrade bez lifta. Velika zajednička terasa. CG, klima, interfon. Prodaje se sa nameštajem. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EKSKLUZIVNA LOKACIJA CENTAR GRADA, UGAO ULICA VOJVODE MIŠIĆA I VOŽDOVE, CRVENI PEVAC, GLAVNA RASKRSNICA, SAMA BLIZINA DUŠANOVE I ČAIRA, VRHUNSKA LOKACIJA U SVAKOM POGLEDU, NOV PRELEP MANJI JEDNOSOBAN STAN, FUNKCIONALAN, ODLIČAN RASPORED, VRHUNSKI KVALITET GRADNJE,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija i odlični uslovi. Useljiv ODMAH. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji. Dvorišno orijentisan što ga izoluje od gradske buke. Idealno za studenta ili zaposlenu osobu. Bez kućnih ljubimaca. Dobro održavana zgrada bez lifta. Kompletno namešten stan, biće okrečen i dodat nov dvosed. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, Na upit, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan jednosoban stan na Limanu u ulici Veljka Petrovića,sto metara od Univerziteta. Poseduje malu kuhinju,kupatilo,sobu i hodnik. Centralno grejanje. Kompletno opremljen. Treći sprat,lift,biciklana. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine,+50% od zakupnine agencijska....