• GoHome Professional
pokaži nekretnine u novom sadu kojima je pala cena - GoHome agencijska ponuda
  • pokaži nekretnine u novom sadu kojima je pala cena - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pokaži nekretnine u novom sadu kojima je pala cena

  • Za upit "pokaži nekretnine u novom sadu kojima je pala cena" pronađeno 943 nekretnina - prosečna cena 2.724 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • prizemlje
    • podrum
    • 1.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-15%

Promena cene sa 164.000 € na 139.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €
17.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 8--- Agencijska šifra 1006044.  Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 144.200 € na 133.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 42,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 144.200 €
22.05.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličan, po strukturi dvosoban dupleks stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Nalazi se u neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone), Pupinove palate, Spensa, Bulevara oslobođenja, više obrazovnih i....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 180.000 €, 99,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
19.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo ulični Lokal u Temerinskoj ulici,tri nivoa,suteren,prizemlje,galerija,dva sanitarna čvora,može da se koristi za razne delatnosti,prodaja,ordinacije, ugostiteljstvo . . . . .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 280.000 €, 91,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 290.000 €
22.05.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1101800, cena nekretnine je 280.000 e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 91 m2, trosoban, prvi sprat. Fantastičan salonski stan sa parking mestom u najlepšem delu Novog Sada, zgrada sa liftom i pogledom na Tvrđavu. Prostrane sobe kvadratnog oblika. Odvojena....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 247.200 € na 237.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 237.000 €, 69,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 247.200 €
01.05.2026 - 237.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno kvalitetno renoviran trosoban stan na Limanu IV. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i odmah useljiv, što ga čini odličnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju za izdavanje. Stan je u potpunosti renoviran i veoma pažljivo održavan,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 460.000 € na 450.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NOVI SAD, Klisa, 450.000 €, 2200,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 460.000 €
08.04.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121279, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. građevinski plac površine 2.247 m², u okviru industrijske poslovne zone Novog Sada.Izuzetna lokacija. Sentandrejski put Novi Sad. Blizina auto-puta 1km.Plac je kompletno ograđen i asfaltiran, odmah spreman za upotrebu.Pogodan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 145.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 149.000 €
08.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102554 CENA 145.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan u Petrovaradinu. Stan je izuzetno svetao, funkcionalan i odlično organizovan, sa jasno odvojenim celinama koje omogućavaju udoban svakodnevni život. Sastoji se iz prostranog dnevnog....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 132.870 € na 129.780 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.780 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 132.870 €
01.05.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, daleko od gradske buke. Osnovne karakteristike: Površina: 43m² Struktura: dvosoban Sprat: 2 (zgrada sa liftom) Terasa: da Orijentacija: dvorišna Grejanje: centralno Stanje: prodaje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 144.200 € na 140.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 140.000 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 144.200 €
01.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju se nudi prostran 2.5-soban stan površine 55m2, smešten na poslednjem, 5. spratu novije zgrade sa liftom, u mirnoj ulici Janka Čmelika na Novoj Detelinari. Pozicija poslednjeg sprata donosi ono što mnogi traže — tišinu, privatnost i osećaj prostora iznad gradske gužve. Raspored....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 216.300 € na 211.200 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 211.200 €, 73,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 216.300 €
11.03.2026 - 211.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno renoviran trosoban stan na odličnoj lokaciji. Lako se može prepraviti u četvorosoban. Uknjižen 1/1 ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 360.000 € na 330.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 330.000 €, 144,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 360.000 €
22.03.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan uknjižene površine 100 m2, u prirodi 144m2, na sedmom spratu u zgradi sa liftom (lift ide do 6.sprata) u ulici Narodnog fronta, Liman 4. Strukturu stana čini prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, prostorija predviđena da....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 130.000 €
04.01.2026 - 122.000 €
06.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127403, I/II, klima, terasa, uknjižen, stambena zgrada. HITNO!Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan 52m2 na granici Telepa i Adica. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatilo, dve spavaće sobe i terase. Cena je spuštena za keš zbog hitne prodaje. Agent Dragan.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 61.800 € na 59.950 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 59.950 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 64.220 €
06.03.2026 - 61.800 €
01.04.2026 - 59.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nameštena i odlično održavana garsonjera od 16 m², bez ikakvog dodatnog ulaganja. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade u mirnom delu Bačke ulice, na idealnoj lokaciji kod Novosadskog Sajma. Garsonjera je funkcionalno organizovana, svetla i prijatna, sa otvorenim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.000 € na 147.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.000 €, 49,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 152.000 €
15.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovica ulici. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Renoviran. U dvoristu zgrade ima parking za stanare zgrade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 147.000 € na 140.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 165.000 €
29.03.2026 - 159.000 €
15.04.2026 - 153.000 €
24.04.2026 - 147.000 €
22.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130573, VII/, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića, škole i autobuske stanice, okružen sa 250 besplatnih parking mesta!Stan se nalazi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 157.590 € na 151.400 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 151.400 €, 59,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 157.590 €
26.04.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, NOVO NASELJE, DVOIPOSOBAN STAN, 59 m2- nudimo vam odličnu nekretninu na uvek traženoj lokaciji, blizina škole, vrtića, nekoliko linija gradskog prevoza, i obilje šetališta i igrališta u zelenilu. Kompletno je renoviran i prodaje se sa većim delom nameštaja. Dvostrano je....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 339.900 € na 298.700 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 298.700 €, 136,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 339.900 €
22.02.2026 - 298.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Uknjižen četvoroiposoban dupleks stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Na donjoj etaži nalaze se dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Na gornoj etaži nalaze se....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 148.000 € na 143.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 143.000 €, 48,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 175.000 €
20.02.2026 - 168.000 €
04.03.2026 - 148.000 €
08.04.2026 - 143.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126487, II/V, lift, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Na prodaju renoviran jednoiposoban stan od 48m2 na Novom naselju. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nalazi se u mirnom delu Novog Naselja.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 75.600 € na 72.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 72.000 €, 28,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.600 €
15.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Telep, JEDNOIPOSOBAN , PARKING , useljiv odmah! CENA 72000+Agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1102229, Novi Sad , Telep. Stan na prizemlju zgrade, 27m2, lepo iskorištenih .U sklopu stana je dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i odvojena manja soba. Numerisano parking....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 152.960 € na 145.750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.750 €, 53,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 152.960 €
08.05.2026 - 145.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100541 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju veoma komforan, dvosoban stan na Grbavici, 53m2. Sastoji se od trpezarije, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dve sobe koje gledaju na dvorište i kupatila. Veoma miran kraj, bez buke, na odličnoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 98.900 € na 96.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 96.000 €, 40,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 98.900 €
08.05.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan uknjižene površine 35m2 i 5m2 terase koja ne ulazi u kvadraturu stana, smešten na prvom spratu stambene zgrade na Novom Naselju. Jednosoban stan funkcionalnog rasporeda sastoji se od komforne dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje sa prirodnom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 116.000 € na 108.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 116.000 €
01.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjižen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovačka ulica). Uknjižen, može kupovina preko kredita za mlade. Zgrada je novije gradnje (2010), a stan je sveže okrečen pre 3 meseca i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Po papirima....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 474.500 € na 448.950 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 474.500 €
15.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska znaka 1102507 - CENA 474500 EURA + 3% agencijske provizije. Prodaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan u Pupinovoj Palati, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju i ostavu. Terasa sa predivnim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 185.400 € na 178.350 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 178.350 €, 70,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 185.400 €
17.05.2026 - 178.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten (moguć dogovor za prazan stan) Dodatne pogodnosti Velika terasa Lift Parking mesto u dvorištu zgrade Mogućnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-612 (od ukupno 612)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>