• GoHome Professional
podrum najnovije 80 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • podrum najnovije 80 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - podrum najnovije 80 m2 što manji

  • Za upit "podrum najnovije 80 m2 što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Farma, TRSTENIK, 30.000 €, 74,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju domaćinstvo u Grabovcu na lepom mestu sa koga se pruza pogled na grad. Domaćinstvo se sastoji od 2 kuće; Starija zgrada se sastoji od 2 sobe, jedna manja jedna veća, kuhinje i kupatila Novija kuća se sastoji od 3 sobe, terasa, podrum i letnja kuhinja. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.500 €, 73,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PRELEPA LOKACIJA, VREDI VIDETI, PANTELEJ SOMBORSKI BULEVAR, BLIZINA AS TRGOVINE I CRKVE, IZUZETAN OČUVAN DVOIPOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA, UKNJIŽEN SVOJINA PRIVATNA 1/1, FUNKCIONALAN, SOBE PROSTRANE LEPE, IZOLACIJA I KLASE, (MESTO) SAMA POZICIJA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Nebojšina Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1991 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.agencijapragma.com

Centar – trosoban dvorišni salonski stan površine 73m2 + šupa + podrum. Monofazna struja, potrebno renoviranje, etažiran, ulični deo. Pogodno za pretvaranje u kancelarije ili poslovni prostor. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Podrum.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 5, 73m2 (lođa 2. 87m2), 1/6, CG, lift, internet, telefon, klima, ktv, internet, podrum Nebojšina ulica počinje od Hrama Sv. Save odnosno od Skerlićeve ulice i završava se kod Južnog bulevar. Izuzetna lokacija zbog blizine Karađorđevog parka i Hrama Sv. Save ali i Medicinskog, Veterinarskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara 3. 0, 73m2, PR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju trosoban stan na Konjarniku, u održavanoj zgradi sa urednim ulazom. Okrenut je ka parku i zelenilu. Prostorije: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina 4. 0, 73m2 (lođa 3m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum U ponudi četvorosoban stan površine 73m2, u neposrednoj blizini Karađorđevog parka. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa ostavom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Deset avijatičara Soba: 3 Godina izgradnje: 1967 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Hadzi Djerina Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podrum 80 m2 što manji (1527)
  • podrum najnovije što manji (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>