• GoHome Professional
placevi kragujevac okolina - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • placevi kragujevac okolina - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - placevi kragujevac okolina

  • Za upit "placevi kragujevac okolina" pronađeno 153 nekretnina - prosečna cena 41 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 4190 m2
    • do 5240 m2
    • 5240 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 5240 m2
    • 6290 m2
  •  Po ceni
    • do 807 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KNIĆ, 8.000 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 8.000 e. Plac je P14. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep pogled. Postoji mogućnost kupovine više placeva i cena po dogovoru. U cenu je uračunata agencijska provizija koju plaća kupac. Ovo je topla....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 35.000 €, 20000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstveno imanje površine 2 hektara u jednom komadu, od čega gradjevinakog zemljišta 0,6h na kome je upisana kuća površine 42kvm koja je srušena i na njenom mestu izgradjen temelj što je prava retkost u Šumadiji! Imanje poseduje tank za vodu od 10t. Imanje se nalazi u....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 371.000 €, 973,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište u samom centru Bačke Topole, namenjeno izgradnji stambenog višeporodičnog objekta. Lokacija: strogi centar Bačke Topole Površina zemljišta: 972 m² Mogućnost gradnje: Pr + 5 + Pk (dupleks) Ukupna neto površina za prodaju: oko 1.850 m² Dostupno: idejni....

 
 
 
  Plac, RAČA, 2.500 €, 10746,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište, u Malom Krčmaru, kod Rače, ukupne površine 10746 m2. Zemljište se sastoji od dve parcele koje daju ukupno navedenu površinu, a čine je njiva 6.klase i šuma 4.klase. Obe parcele su mlada bagremova šuma. Vlasnik 1/1. Obe parcele uknjižene.....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 120.000 €, 1600,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 44817, uknjizen, plac. Plac 16,14a, udaljen 50m od glavne ulice. Ravno dvoriste na kojem se nalaze dve kuce. Prva kuca je novije gradnje i ima 150m2 (kompletno sredjena, poseduje i potkrovlje koje treba srediti, ali ima struju i vodu) Druga kuca ima 60m2, takodje sredjena.....

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 360.000 €, 7547,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac koji je "nulta tačka "za logistiku u Srbiji. Na samom čvorištu auto-puta A1/E75 (Beograd-Niš) i brze saobraćajnice Kragujevac -Kraljevo-Čačak, na svega 480 metara od uključenja . LOGISTIKA I INFRASTRUKTURA : . Površina : (75 ari funkcionalnog prostora) gradsko gradjevinsko....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 59.122 €, 8260,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na jezeru, u Guncati kod Knića, površine 72 ara i plac površine 10,60 ari na putu prema selu. Obe parcele su poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene i gradnje, a usled položaja i veličine pogodni su za sve namene i izgradnju vikendica, porodičnih kuće, brvnara.....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 40.000 €, 12673,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u Ravnom Gaju površine 1,2 hektara po ceni od 40 000 eura. Plac se nalazi na glavnom putu,na građevinskom zemljištu. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 8.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2 koji se prodaje, a parcela je veće površine U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za izgradnju kuće....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 31.000 €, 1300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Gružanskom jezeru pogodan za izgradnju vikendice. Plac je do vode i poseduje svoju plažu u dužini od 16 m. O asfaltnog puta je udaljen oko 400 m i do njega se stiže čvrsto tamponiranim putem. .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 21.000 €, 2101,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac od 21 ara u Guncatima . Zemljište se vodi kao poljoprivredno, može da se radi prenamena u građevinsko. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 61.800 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju poljoprivrednog zemljišta sledećih karakteristika: Lokacija i pozicija: Selo Žunje,Opština Knić,na udaljenosti 200 m od Gružanskog jezera.Pozicioniran je na blagom bregu,zaravnjen kao plato,Trenutna namena je voćnjak sa zasadima 150 voćki. Okružen je prirodom sa....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 275.000 € na 278.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RAČA, 278.000 €, 63600,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 275.000 €
11.03.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno poljoprivredno gazdinstvo u Šumadiji, vrhunski visokointenzivni voćnjak trešnje u punom rodu, sa kompletnom infrastrukturom i mehanizacijom, spreman za nastavak proizvodnje bez dodatnih ulaganja. Idealna prilika za investitore, voćare ili one koji žele razrađen posao koji....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 20.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Topola - Despotovica plac/građevinsko zemljište, 20a, front prema ulici 45m U ponudi plac - građevinsko zemljište na putu Beograd-Topola, 200m udaljen od glavnog puta. Plac izlazi na dve ulice. Na 50m od placa je struja, voda i kanalizacija. Dozvoljena je individualna gradnja. Uknjižen....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 11.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda. Prilaz do parcele seoskim putem, koji je nasut i urađen do samog placa. Pogodno za gradnu vikendice za pecaroše ili postavljanje....

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 14.500 €, 41004,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju tri vezane parcele ukupne površine 4 hektara i 10 ari u Brzanu. Parcele su oivičene putem, tako da je prilaznost dobra. Dve parcele su poljoprivredno zemljište-njive 2. klase, i to je ukupno 2,8 hektara, a 1,2 hektara je šumsko zemljište , šuma 2 klase. Za sve informacije....